Kedy sa u muža vylučuje kvapka túžby? Názory mužov

osamotena
13. nov 2015

Ahojte, zaujimalo by ma, kedy sa uz muza vylucuje kvapka tuzby, resp. ci u 34 rocneho muza je mozne, ze sa vylucuje len tak, resp. ci je mozna polucia v takomto veku. Je ok, ak sa muz vrati nadranom z baru s akcie s kolegami v noci domov a ma zaschnute tie kvapocky na slipoch, moze to byt len bezna polucia alebo je dovod sa znepokojovat, ze urcite musel byt s inou zenou? Stava sa to muzom bezne? Prosim aj IP, ak nechcete pisat takto verejne. Dakujem za nazory, naozaj ma to velmi zaujima.

lucka1987
13. nov 2015

@osamotena hovoris stale o tvojom muzovi ? rok a pol dozadu si pisala ako sa chova, a podla mna to nebolo prilis vhodne na cerstveho otecka..
a v tomto pripade co sa pytas ( to fakt mu sledujes stav jeho spodneho pradla ? )
tak pri 34 rocnom muzovi, a tomu co si o nom pisala rok a pol dozadu by som bola znepokojena maximalne.. moj ma tolko isto rokov a sme spolu rovnako ako vy ( teda 9 rokov ) ale nejake neskore navraty z baru u nas nehrozia , a ked pride z prace maximalne pride sused na pivo k muzovi a su v garazi spolu aleb naopak, muz ide k susedovi ..

osamotena
autor
13. nov 2015

@lucka1987 nehovorim o nom, s nim uz davno nie som, len ma to zaujima, kamoska ma taky problem, tak by som rada o tom vedela, co jej mam poradit

lucka1987
13. nov 2015

@osamotena aha, myslela som ze o tvojom, lebo tam by to vsetko zapadalo.. je tazko radit, ved kazdy chlap je iny, aj telo, nie som expertka, ale mylsim, ze by sa to nemalo stavat, teda bolo by mi to podozrive, nakolko mam rovnako stareho muza. a s nicim takym som sa doteraz nestretla 😅

osamotena
autor
13. nov 2015

@lucka1987 ved prave, kamoska sa to muza nechce spytat rovno, len na internete k tomu nejak nie je co najst, a na MK ona nechodi, tak som skusila ja 🙂

sardinka335
13. nov 2015

@osamotena ty kks....a nema len ,,ošťaté slipy,,???

To si myslíš ze mal akoze poluciu v bare??? Tak ak by aj..tak by si musel vymenit cele slipy pretoze ejakulatu je pomerne velke mnozstvo nie? A nie len par kvapiek...to si asi zle ,,otriasol,, ked bol na wecku a z toho mu ostalo na slipoch. Inak je to uplne normalne aj u muža v jeho veku...normalne nie je ked zena v noci ňucha a skuma mužove použite slipy. To je fakt znepokojujuce...

P.S. čo by k tomu nebolo nič na nete...na ,,gugli,, je toho mrte tak ,,nešál,,.

lucka1987
13. nov 2015

@sardinka335 😀 😀 skutocne zvlastna predstava zeny co lupou prezera muzove spodne pradlo 😀 .. no hold su aj nestatsne zeny, ktore si musia haldat dovod na nejake problemy vo vztahu...

napadlo ma ci skusala ochutnat, ci su to skutocne kvapky lasky 😕 😀

osamotena
autor
13. nov 2015

@sardinka335
@lucka1987 no tak ale neporadim jej asi, ze ochutnaj najskor, ci si si to nezmylila s mocom 🙂 fakt by ma zaujimal nazor chlapa 🙂

natynaty18
13. nov 2015

Že kamoska😀😀😀aspoň to už priznaj,keď ta odhalila😀.....bol vzrušený,jednoduché😀😀

nyusika
13. nov 2015

@osamotena nuz, dievca zlate, ozrejmy si pojmy.
polucia nie je "kvapka tuzby"
ked pride z krcmy a ma flakate slipy, tak sa budto postal, alebo posral...citlivejsim povaham sa ospravedlnujem, ale inak mi to neslo napisat 😀 😀 😀

alexandramaria
13. nov 2015

@sardinka335
@lucka1987 😀 😀 😀 😀

toto je téma za milion baby 😀

osamotena
autor
13. nov 2015

@natynaty18 no dobre, vzruseny, ale ci to moze nastat, ak napr. vidi nejaku peknu zensku, rozprava sa s nou, resp. s nou len zatancuje, vsetko v ramci zabavy, hoci sa mu paci, ale nic viac, pretoze vie, ze je zadany a moze sa tak vzrusit, ze mu tie kvapocky vybehnu alebo s nou zakonite musel mat nieco viac? to ma zaujima 🙂

sardinka335
13. nov 2015

Ale par kvapiek na slipoch nie je polucia...tak mam syna, sice je maly ma 9 rokov ale na pindulakovi ma furt kvapku čo si zle ,,otriasol,, 😀 😀
Chutnať to kamaratka nemusi tak moč snad citim nie?
Ty ,,kamoška,, priznaj farbu... 🙂

alexandramaria
13. nov 2015

@osamotena teraz ale bez srandy. Ja si myslím, že u 34 ročného muža je také čosi nezvyklé, toto by sa mohlo stať mladým zajdom, čo ešte nevedia čo a jak so sebaovládaním. A ak mal s nejakou niečo viac, ťažko by to "vynieslo" iba kvapôčky. 😎

A poďalšie, ak som na biologii davala dobrý pozor, kvapôčky lásky sa vylučujú tesne pred ejakuláciou. Takže podľa môjho názoru to nebolo nič sexuálneho , možno iba fakt špinavé slipy 😀 😀 😀

marietuska
13. nov 2015

že kamoška :DDD bože,to sú rozprávky,každý vie,že je to tvoj muž 🙂
a poviem to takto -chlap,ked je vzrušený,čo je možné u 34 ročného chlapa,ved je maldý,tak sa vzrušil pri pohľade na krásnu babu,ked s nou tancoval,alebo sa rozprávali,čo je na tom,a až tak bol vzrušený,ked sa na nu díval,že mu išli kvapky lásky,čiže prvotne "omokrenie penisu "..to je celé...nemusí to hned znamenačť,že mal niečo s nou,i ked to možu byť už aj zvyšky ejakulátu prirodzene,ktorý zaschol na slipoch.
čiže máš to ťažké,lebo v tomto nevie nikto poradiť...
a nemôže to byť moč ,predsa preboha,moč ma uplne inu konzistenciu,ako hento !!!a ked tak ovonaj,-to všetky pochybnosti zmaže 🙂 a myslím,že to bude jasné potom...
ale určite je to bud prípad,že bol vzrušený a vytiekla mu kvapka lásky,alebo po ejakulácii mu ostali stopy tam,ak sa dobre neutrel..

lucka1987
13. nov 2015

@osamotena . kvapocky lasky sa vyskytuju pred vyvrcholenim, teda ako predejakuacna tekutina.. obsahuju male mnozstvo spermii, a muzi ich vylucuju ak su vzrusení. , mozes polemizovat ze " kamoskin muz, tancoval s nejakou zenskou , a vzrusil sa . dotancoval a to je vsetko... nic sa stat nemuselo..
alebo.... s niekym sa vyspal, zle si ho po sexe poutieral a sup ostatne ostalo v trencloch 😅

no moznosti je pomerne dost
a dalsia vec, ze to ani nemusia byt ziadne kvapocky lasky..

takze sa asi spravnu odpoved nedozvies..
mozno stacia uprimne rozhovnory s partnerom a trochu dovery

natynaty18
13. nov 2015

@osamotena v tomto veku mu na "mokré slipy" určite nestačí pohľad na ženuB-) omg😀😀😀

sardinka335
13. nov 2015

@osamotena vzrušiť sa samozrejme može - to sa neda vylučiť. Myslím si ze by toho vzrušenia musel mat asi viac a dlhooo aby sa to dostalo az na slipy...ale ak aj nahodou tak to stale neznamena ze mal s niekym pohlavny styk. Zase podozrievavost k ničomu dobremu nevedie.

osamotena
autor
13. nov 2015

@marietuska ale vazne to nie je on a netyka sa to mna, ale to je jedno, len ci zakonite musi so zenou muz nieco vtedy mat, o to mi islo, sama som totiz v minulosti riesila podobne

nyusika
13. nov 2015

inak, poznate vela chlapov, ktori si tak pocas dna bezne ejakuluju ? podla mna musia citi, ze to na nich "ide" a utiahnu sa niekam do sukromia, nie ?
neviem si predstavit, zeby si moj tanecny partner ulavil pri tanci...ano, sapito kludne postavi, ale borcov doma udrzi.

mafinka219
13. nov 2015

@sardinka335 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

osamotena
autor
13. nov 2015

@nyusika ja som nemyslela ejakulaciu pri tanci, len ci napr. moze vylucit tych par kvapocok, ked ho vzrusi pohlad na tanecnu partnerku, najma, ak uz ma v sebe par poharikov alkoholu

natynaty18
13. nov 2015

@osamotena ty mas mokré gatky keď vidis tancovať muža?????

osamotena
autor
13. nov 2015

@natynaty18 tak ale chlapi maju iny mechanizmus ako zeny

alchemilkazltozelena
13. nov 2015

@osamotena tie kvapky mozu byt ze sa ocural ked bol na wc..je to bezne, vobec nic ine to nemusi byt, resp. mu ostal mokry pindur a to premoklo cez slipy

natynaty18
13. nov 2015

Nebuď naivná😀😀😀proste si vrzol,alebo ho za rohom nejaká vyfajcila

alexandramaria
13. nov 2015

@osamotena práve vtedy keď má v sebe pár pohárikov ho to tak ľahko nevzruší a tak ľahko by ani v prípade sexu ten styk nedokončil. Alk otupuje a asi každá žena vie, že pripitý muž buď vydrží oveľa dlhšie, alebo nemôže vôbec.

moonlight1210
13. nov 2015

@osamotena tak moznosti je este viac: este moze mat chlamydie, alebo kandidozu (a pod.) a vytok. 🙂 hm?

pupavka123
13. nov 2015

@osamotena Mna by velmi zaujimalo kolko mas rokov....takuto otazku mozes mysliet fakt len zo srandy,to nie je ani mozne snad 😀

nyusika
13. nov 2015

@osamotena este raz, biologoia siedmy rocni....tych par kvapiek sa vylucuje PRED ejakulaciou.
nie tak, ze kvapka sem, kvapka tam..potom sa ukludnim a ficim dalej

osamotena
autor
13. nov 2015

@lucka1987
@natynaty18
@nyusika
@alexandramaria
@marietuska
dakujem vam baby za nazory a kusok casu, aky taky obraz som si utvorila, cize na nic nove som neprisla a nejdem sa tym viac zaoberat 🙂 snad este, keby sa ozval nejaky chlap, ak tu je 🙂