Keď žena nechce veľa

27. feb 2023

Minule sme sa tak bavili s manželom a povedal že mi nebude kupovať kvety že je to pre neho hlúposť a zbytočnosť… trosku ma to aj ranilo lebo ja mám nato iný pohľad veď predsa človek nechce neviem koľko ruží ide o ten skutok a akt. Ja byt mužom a viem že mojej zeme to spraví radosť tak jej raz týždenne donesiem len tak kvety.. ako to máte vy zienky ?

babovka2321
27. feb 2023

Mne muz tiez radsej donesie nieco jedle, nez kvety, ale ja s nim suhlasim, ze to je skoda penazi, kedze odrezany kvet po par dnoch ide do kosa (este aj to miesto v smetiaku na tie kvety nemame)... Ked uz, tak mi donesie v kvetinaci :D

buberova
27. feb 2023

Peniaze za kvety mi prídu ako vyhodené peniaze, lebo o pár dní to pôjde do kompostu... A tiež si na darčeky nepotrpím, čo chcem a potrebujem si kúpim... Manžel to vie a rešpektuje. A tvojho tých 10€ za nejakú kytičku z Kauflandu a Lidla by nemalo zabiť raz za čas.. povedala si mu otvorene že ti na tom naozaj záleží?

katarinka89
27. feb 2023

Teraz po dlllhej dobe mi doniesol sám od seba z lidla hyacint 2 ....akože zostala som šokovaná, ešte som sa ho pýtala ci volal s mojou mamou a ci si to kázala ona kúpiť, že nie to kúpil mne 🤷‍♀️ potesilo

januska12323
27. feb 2023

Povedala si, že teba konkrétne by to potešilo? Nie tak všeobecne, že ženy majú radi kvety. Ale raz týždenne na kvety vyhadzovať, to by som si radšej vypýtala nejakú ružu v črepníku.

melanta
27. feb 2023

Zbožňujem kvety vo váze, preto ich mám doma stále, kupujú sa 2x týždenne. Aj pre môjho muža je to blbosť, ale vie, že ja to mám rada, tak ich kupuje raz za týždeň. Ja neznášam polievky, muž áno, tiež nepoviem že nebude ich variť, lebo ja ich nejem. Čo je toto za prístup?

ariannazara
27. feb 2023

Mne muž posiela kuriérom kytice 🙃 také obrovské minule mi poslal na narodeniny takú krásnu, ja tiež posielam minule som svokre poslala kuriérom bola veľmi prekvapena🥲🥰

zanka777
27. feb 2023

Môj vie že milujem slnečnice aj orgován..... O to viac si vážim keď príde "sezóna " a on mi donesie len tak odtrhnuté slnečnice alebo ním natrhany orgován🙏❤️to je pre mňa najviac....viac ako kúpené alebo hocijaký dar..... Takže áno súhlasím že keď vie že ťa to poteší tak by sa mohol raz za čas prekonať

ariannazara
27. feb 2023

@melanta aj ja🥰 milujem kvety aj sama si kupujem. Tulipány

melanta
27. feb 2023

@ariannazara tiež si kupujem aj sama, mne to robí radosť, mať doma denne vázu s čerstvými kvetmi. A vôbec netreba niečo extra drahé. Ale nekúpiť ani na sviatok, lebo je to podľa muža blbosť. Sebeckosť nepozná hraníc u niektorých.

modrykonik33
27. feb 2023

Pre teba by ich mohol kúpiť, on si nič pre potešenie nekupuje alebo ty mu nejakú zbytočnosť nekupuješ? Často si aj sama kupujem kvety, pre mňa to teda žiadna zbytočnosť nie je 🤩

jasminet
27. feb 2023

pre mojho je to mozno tiez zbytocnost, ale ked ide na nakup, tak obcas nam donesie kyticky tulipanov - mne aj dceram. nie je to pravidelne, ale o to viac potesi. volakedy kupoval kytice, sice krasne, ale zvadli rovnako rychlo ako tie lidlove/kauflandove, tak som ho poprosila, ze nabuduce staci obyc. kyticka, ze potesi rovnako....

zmrzlinka2021
27. feb 2023

No tvoj muz rozmysla "podla svojich preferencii" a to vela ludi. Ale ak nieco kupujeme tomu druhemu, tak chceme aby sa to v prvom rade jemu pacilo, aj ked my by sme to nechceli.

autor
27. feb 2023

no asi si nabudúce kúpim tie kvety sama a nebudem čakať čo ak... ešte budem pôsobiť ako drama queen ktorá tu vyplakáva za kvetami :D tak ma zaujímalo,či len ja mám ignoranta vedľa seba alebo ako to máte ostatne

autor
27. feb 2023

@zmrzlinka2021 podľa svojich preferencií vybera aj darčeky tak asi niečo na tom bude

reanda
27. feb 2023

pre neho to moze byt blbost a zbytocnost, ale ma ich kupovat predsa tebe.. ci tebe sa maju pacit darceky, ake on povazuje za vhodne?
povedat svoj nazor a stat si za nim nie je predsa byt 'drama queen' .. niektore zeny to zas prehanaju z druhej strany a nedovolia si ani sa poriadne nadychnut, len aby tym nahodou niekomu nevadili

autor
27. feb 2023

@reanda tak som aj myslela,či možno sám nepochopí ked som jednu kyticku zo sviatku ospevovala asi tri týždne, že aká je teda trvácna... ale nepomohlo

melanta
27. feb 2023

Možno pochopí, ak neurobíš niečo, čo on má rád a berie to možno za samozrejmosť. A potom povieš, že podľa teba je to blbosť a zbytočnosť. Ale sú takí, ktorí nepochopia ani to, proste sú sebci. To už ty musíš vedieť, čo máš za muža.

mima1608
27. feb 2023

Môj mi zvykne kupovať kvety, keď niečo "vyvedie" alebo k sviatku nejakému. Ale zasa dezerty a všelijaké také somariny mi nosí stále 😅

reanda
27. feb 2023

ani nepomoze.. ked to raz niekto nechce chapat, tak to chapat nebude.. ale chyba nie je v tebe, ze chces privela, alebo niekoho otravujes hlupostami.. tam je chyba uz na zaciatku, ze si zena nedovoli byt sama sebou a dovolit si citit to, co citi, ale prilis si pripusta nazory inych, ktore su proti jej citeniu a povie si 'tak asi ja to mam blbo' .. ano, kvety zvadnu, zahodia sa a 'skoda penazi', pre niekoho je to pravda, ale mne to moze byt jedno, ked ma tie kvety potesia.. ved nic nie je vecne a preco by mala mat vacsi vyznam trebars cokolada (z ktorej potom mozem plakat, ze priberiem 😀), ako kvet, co mi potesi oci a srdce, aj ked iba na par dni? .. no len treba si verit, ze ked to tak citim, tak je to v poriadku.. a vyberat si do zivota ludi, ktori to respektuju a nebudu ma za to posudzovat, odsudzovat, alebo nepojdu proti mne, lebo to, co ja citim, su predsa 'iba blbosti'

ku_uk
27. feb 2023

kup si raz za čas kvety sama, ja domov kupujem každý týždeň čerstvé kvety do váze. Môj mi našťastie kvety donesie, ale pomimo to si kvety kupujem aj sama, domov je hneď krajší z kvetmi vo váze 😊 možno preto, keď je pradna váza na stole, donesie z Kauflandu kvietky aj on keď ide na nákup bez toho, aby to mal na lístku 😁 vtedy mu dám vždy peknú pusinku, lebo to má poteší najviac, že myslel na niečo, na čo som ja zabudla 😁

h2
27. feb 2023

Ja som v tomto "chlap", v rezaných kvetoch nevidím zmysel a sú skôr na oštaru, zrezávať konce, vymieňať vodu, zbierať, čo z nich poopadáva a potom ich aj tak vyhodiť (ešte predtým z nich povyhadzovať všetky neprírodné veci, tie vyhodiť podľa druhu materiálu a potom samotné kvety do kompostu)... Ale keď idem niekoho obdarovať a viem, že má rád (alebo skôr rada) kvety, tak ich, samozrejme, kúpim a nebudem obdarovanej rozprávať, aká je to blbosť a že preto jej radšej dávam sadu skrutkovačov napríklad.

bambinomio99
27. feb 2023

Ze si si ho už takého zobrala ....sú horšie veci než ze ti nedonesie kvet

h2
27. feb 2023

Teraz čítam, že aj darčeky ti kupuje podľa seba, aké sa jemu páčia. Tak v tom prípade mu kúp ty tiež darčeky podľa seba. Úplne pokojne veľkú kyticu a ešte by som (si) 😁 k tomu kúpila napríklad nové obliečky. Kvietkované!!! 🌺😂

nenne9
27. feb 2023

Mne moj muz kupuje kvety kazdu sobotu ked ideme na velky nakup.nie nejaku honosnu kyticu, len malu kyticku.ale napriklad na vyrocie svadby alebo Valentina nie

autor
27. feb 2023

@h2 kvietkované obliečky to by šlo 😅 a kopec aviváže k tomu

milanemila
27. feb 2023

Presne ako pises, ked chcem niekoho potesit, tak spravim to co ho potesi bez ohladu nato, ci si myslim ze je to blbost alebo nie 🤷🏼‍♀️ je to smutne, ze ma manzel taky postoj.

stevvvka
27. feb 2023

@h2 haha, dokonalá rada, to by mohlo fungovať! Keď to aj chlapovi nedopne, žena bude mať aj tak dobru náladu 😄

mirko84
27. feb 2023

Neda sa mi neopytat, ty tesis svojho manzela kazdy tyzden tym, co ma on rad?

petamich
27. feb 2023

moj muz je podobny typ, pre neho su rezane kvety vyhodene peniaze, napriek tomu ale mi kvety na kazdy sviatok, pripadne, ked ide sam na nakup do Lidla prinesie alebo ked je dlhsie prec posle 🤷‍♀️ ani ja neuznavam varenie a varim - tiez by som sa k vela veciam mohla takto postavit a ignorovat co partner chce/potrebuje/urobi mu radost

podla mna to nie je uplne v poriadku takyto postoj, kazdopadne kvety 1x tyzdenne mne osobne pridu prilis casto, to by ma ani netesilo, ked by kazdy piatok priniesol kvet ako podla kalendara

oliolijanka
27. feb 2023

Ja dievcata, odkedy som si pred sto rokmi v promocnych kyticiach doniesla aj "krasneho" exotickeho pät centimetroveho pavuka(takeho toho cierneho leskleho nechlapateho), o kvetoch nechcem ani pocut.

A aj tak mi nosi🙈
😁