Kamarátka mi vraj závidí

ninusa221
12. feb 2022

Mam jednu kamošku, ktorá je vo vzťahoch dosť taka čudná, chodí s chlapmi zo zoznamky kade tade. Ale to je jedno.. dnes som si bola vybrať darček k narodeninám a aj k Valentínu. Napisala mi že : kks chlapec sa plesol po vačku. Vysvetlila som jej že radšej by som bola keby to je medzi nami ok a ona že nemôžem mať všetko.. Tak som ostala kus v šoku že podľa teba je dôležitejšie mať na ruke šperky ako mať pekny vzťah? Napisala mi že stym uz nic neurobim
Čo si o tom myslíte?

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
12. feb 2022

@ninusa221 ktory chlapec sa plesol po vacku, ten tvoj ci jej?

petamich
12. feb 2022

nechapem kde si z toho vycitala, ze ti zavidi - ma zrejme nazor, ze bud je vztah fungujuci alebo chlap kupuje darceky a ze nemozes mat vsetko, ze mas darceky ale nemas ok chlapa/vztah 🤷‍♀️ a kde ty si vycitala, ze darceky su pre nu dolezitejsie to fakt neviem, vy ste nejake cudne kamaratky

marcellka32
12. feb 2022

Načo jej oznamujes čo si dostala...mala si narodeniny a pekne od neho, že ti chcel niečo kúpiť, ju nerieš

janai1
12. feb 2022

@ninusa221 a podla čoho si prišla na to, že ti závidí?

ninusa221
autor
12. feb 2022

@janai1 lebo mi to napísala

deedol
12. feb 2022

podla mna to "nemozes mat vsetko" len tak prehodila, aby rec nestala, a vooobec by som sa v tom na tvojom mieste nevrtala, co tym presne myslela. nevycitala by som z toho ani to, ze su pre nu dolezitejsie sperky, ani to, ze ti zavidi. nic viac by som v tom nehladala ako to, co napisala. ved to je len taka fraza, to sa len tak hovori 🙂

ninusa221
autor
12. feb 2022

@0silvia0 moj teda aj jej ten minule co sa pochválila.. asi jej to tak vyhovuje

fadama
12. feb 2022

ty si kupuješ darčeky a vztah nemáš v poriadku? tak aj tebe sú dôležité dary ako vztah. Nechápem. 🤔🤔

ninusa221
autor
12. feb 2022

@fadama ja si nekupujem mala som sviatok tak mi ich kupil moj priateľ

kittykat22
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fadama
12. feb 2022

@ninusa221 ved píšeš, že si si bola vybrať.😀🤔

ninusa221
autor
12. feb 2022

@fadama tak bola som snim😂 lebo si vzdy dávame tak darceky ze si proste vyberieme nak nekupujeme somariny

miadi
12. feb 2022

Ja mam pocit ze ty vlastne chces aby ti zavidela. 🤣

fadama
12. feb 2022

@miadi a my tiez 🤣🤣

ninusa221
autor
12. feb 2022

@miadi nie vobec niesom vobec chvalenkarka ani nič podobné ale celkovo sa snaží stale byť najlepšia aj v škole. A popritom sa stále spolieha na mňa…

hivanik
12. feb 2022

A to si sa tej kamoske hneď pochválila, že ste boli nakupovať?
Ja nechápem dnešnej dobe ako sa niekto so všetkým musí " pochvalit" na soc.sietiach -pridá fotky nakupujeme, oslavujeme, svadbujeme, zásnuby, vyletikujeme atď....A niekedy je to celkom iné ako sa na pohľad zdá...

ninusa221
autor
12. feb 2022

@hivanik mame skupinu bab a sme stale v kontakte stale si voláme. A volali sme keď som sa chystala von tak som jej vravela že ideme do mesta že si idem niečo vxbrať. Tak hned že nak pošlem…

miadi
12. feb 2022

Naco sa snou porovnavat? Ze ona mà hocijake vztahy zo zoznamiek a ty mas super vztah ktory ale nie je super Lebo vselico ti vadi ale vybrala si si darceky... z tej konverzacie vobec nie je Jasne ze ti zavidi vztah alebo darceky.. z jej strany to moze byt konverzacia aby rec nestala ona moze byt totalne spokojna stymi svojimi rande na par x zivotom. Uplne zbytocne ju riesis. Skor sa zamysli nad svojim vztahom ak nie je dobry prstene by nemali stacit na jeho pokracovanie. Alebo je vztah dobry len tebe vadia makickosti. “ nemozes mat vsetko” je len taka pravdiva fraza a neznamena ze ti clovek nedopraje.

prasiatko30
12. feb 2022

Kolko mate rokov?? Vy vsetky vtej skupine.

0silvia0
12. feb 2022

@ninusa221 myslim, ze zbytocne rozoberas vztahove hodnoty ineho cloveka. Kazdy je iny.

sasa1310
12. feb 2022

@ninusa221 a podľa teba je čo dôležitejšie? keď vzťah nie je OK, ale darčeky na Valentína od neho ti nevadia

h2
12. feb 2022

@ninusa221 A čo si čakala, ako odpoveď na to, keď si jej napísala, že radšej, ako dary, by si chcela pekný vzťah? Podľa mňa bola ona tiež zaskočená tým, čo si jej napísala a nevedela, ako na to reagovať. Lebo teda, ani ja neviem, čo by som napísala kamoške, ktorá mi najprv pošle fotku šperku, ktorý dostala a vzápätí napíše, že ho vlastne ani nechce, lebo vzťah je nahovno. 🤷🏻‍♀️

miskakyska
12. feb 2022

Hej,hej...veru máš pravdu...aj tu sa čudovala nejeden x kde chodíš na takých solventných chlapov...dokonca sa pohrávala s myšlienkou,že asi robíš eskort 😁

ninusa221
autor
12. feb 2022

@miskakyska 😂 hej urcite

savanna
12. feb 2022

Ci jej aj ty trochu nezavidis, ze sa stretava s chalanmi, ma vsetko este otvorene, uziva si zivot? Je to normalne, ze aj kamosky si sem- tam zavidia, to normalna ludska vlastnost. Problem je, ked to zacne zasahovat do kamaratstva a nicit ho, to je potom horsie.

ninusa221
autor
12. feb 2022

@savanna nemam jej co ja som si toto už odbila 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninusa221
autor
12. feb 2022

@viestta ty by si tiež nemusela byť mudra na každeho 🙂

jana_eyre_2
12. feb 2022

Jeeeezis, no ja mam kamošku čo mi povie že závidí že mám doma deti, potom o týždeň povie že mi závidí lebo sú v škole, atď atď.. a co.. vraví to lebo proste to slovné spojenie stále používa. A keby aj ozaj niečo závidela, no a? Jej vec, môže závidieť čo chce, nerozumiem na čo je treba nad tým vyplakavat..

Evidentne máš väčši problém a to je nefungujúci vzťah, ale namiesto toho aby si energiu minula na riešenie toho problému svoju energiu minas na to že sa pozastavujes nad tým čo kto povedal, nepovedal, napísal, nenapísal.. 🤨