Kamarátka má podrazila

erika2789
27. nov 2020

Ahojte, rada by som vedela vaše názory, dnes som sa veľmi pohádala s frajerom išla som k rodičom z toho hnevu a ,,kamoska’’ je ináč v kontakte s mojim frajerom keďže má ona s ním zoznámila ale majú čisto kamarátsky vzťah to som si na 100% istá, som tehotná a ona mu začala rozprávať somariny že to dieťa nieje priatelove a ja som ho podvádzala....pritom od začiatku vzťahu sme stále spolu bývame spolu všetko o sebe vieme, on jej samozrejme uveril a podozrieval má....a ešte milion klamstiev mu narozpravala....chvalabohu po čase si uvedomil že klame a hádže na mna špinu tá kamaratka....ako môže tak blízky človek ako mi bola ona tak zradiť ? Bola mi ako sestra a takto má podrazi....strašne som sklamaná 🙁🙁🙁

babydesire
27. nov 2020

@erika2789 mam podobnu skusenost s takouto "kamaratkou" vtedy jej islo o to ziskat pre seba chlapa co randil somnou..skoncila som s obomi. Ale tvoj pripad je iny (ten chalan znamenal pre mna len letny romanik,tak ako ja prenho,ona premna znamenala viac,no za tie roky toho bolo uz dost,toto bola posledna kvapka a chvalabohu zato).

Jedno ti poviem - nepraje vasmu vztahu a zrejme to tak bolo vzdy,len si to nevidela. Pises,ze priatel si uvedomil kto hovori pravdu a kto hnusne klame. Udobrili ste sa? Ak ano,teraz to povedzte jej a dajte jej navzdy dovi. Pravy priatel toto nikdy nespravi. Ocividne jej slo o vlastne zaujmy.

miadi
27. nov 2020

@erika2789 tak asi nebola nikdy ozajstna kamoska a asi chce tvojho chlapa. Ked sa pohadas s priatelom neutekaj k rodičom rieš to ako dospelà. K rodicom chod az ked sa definitivne rozidete. Takto aj ich zbytocne stresujes ze vedia vsetko o vasom vztahu a boja sa o tvoju buducnost. Spinave pradlo by si mala prat doma. Rodicia nebudu mat radi otca tvojho dietata ked Po kazdej hadke skočiš k nim. Bud je on blb a nemala by si snim byt alebo reagujes prehnane .

babydesire
27. nov 2020

@miadi ciastocne mas pravdu,ale nebud nanu taka prisna,ocividne ide o mlade dievca, chvilu trva kym clovek dospeje (aj ked je tehu) a zacne si to spinave pradlo prat doma...tu ide skor o tu kamosku,ak je to tak je to dalsia mrcha..ze takych je

ninusa221
27. nov 2020

Ahoj mam aj ja skúsenosť spoznala som sa s chalanom na diske vsetko super zacali sme spolu chodit a drbs pohadali sme sa a moja kamaratka s ktorou som vyrástla od plienok , spoločne dobolenky mami naj kamošky tak od neho fotka ako ju ma v posteli už je to 2 roky ( je to dlhy pribeh spavala snim dlho a ja som revala ako truba kvoli debilovi) teraz sme na tom tak že sa max pozdravíme a aj snim ale už som snou nebola asi rok ( ešte sme museli ist spolu na dovolenku v lete po tom všetkom minuly rok) ona plakala lebo sa šiel zabavať ako sme odisli a ja som mala vyložene nohy kukala ma more a pila vino a v hlave som bola cela stastna že mam pokoj... ale už som ju odpisala uplne nepotrebuješ taku kamaratku ked ti raz podrazi nohy bude to robiť stale 🙂))

andreatytler
27. nov 2020

@erika2789 Zial stava sa. Vela krat su to najlepsie kamosky, ktore spia s tvojim chlapom. Myslim ze ho chcela ale nepodarilo sa jej to. Zivot je niekedy pes. Otras sa a zabudni na nu. Nezanevri na kamaratstvo. Urcite su aj dobre baby, ktore by to nikdy neurobili.

miadi
27. nov 2020

@babydesire nie som na nu vobec prisna. Bude z nej mama a co urobi nabuduce? Ked sa pohadaju pobeži k rodicom aj s dietatom.? To uz tam potom moze ostat. Chcem jej pomoct zlepšit co sa da o tej “kamoske “ to uz nie je. Ten vztah uz je mrtvy. Ale na tom co mà s otcom svojho dietata treba este pracovat. Ta “kamoska” je najmensi problem snou nežije chapem ze ju hneva podraz a zakernost zrada ale odputava ju to od toho podstatneho.

lintu
27. nov 2020

Začneš tým, ako si sa pohádala s priateľom a skončíš pri úplne inej téme... ach jo... Ako ťa kamoška mohla podraziť? No úplne normálne. Asi si ten váš vzťah brala vážnejšie ako ona. Nevšimla si si, že v ňom začína byť niečo toxické atď atď. Áno, bude ťa to ešte dlho mrzieť, ale treba sa nad to povzniesť. Poslať ju do zabudnutia. Minimálne do doby, kým nedospeje a nepríde sa úprimne ospravedlniť. Nateraz je podstatným, že priateľ ju prekukol... a snáď s ňou kontakt tiež už neudržuje.

jajka71
27. nov 2020

To nieje kamoška a pri takých situáciách sa ukáže kto je kamoš a kto len vtedy keď mu to vyhovuje. Motivácia bola jasná získať si jeho priazeň a pozornosť. Chcela ho získať pre seba. Uvedomila si, že ak spolu čakáte dieťa je to niečo co vás bude nado smrti spájať a využila poslednú možnosť to zvrátiť v svoj prospech. Vedela, že ak teraz nie, tak už nikdy.... Je to skúška vzťahu s nou i s nim. Avšak treba si uvedomiť, že teraz spalila zrejme posledný pomyselný most medzi sebou a nim. Teraz si musíš uvedomiť jedine. To najdôležitejšie je, aby si bola v pohode kvôli bábätku. Stres v tehu je veľký nepriateľ a hormóny robia svoje.
Odpovedala si si v úvode sama. Ona vás zoznámila. Isto nie preto, aby to skončilo takto. Možno to ani vtedy nevedela, možno jej ani tak nejde teraz o neho (jeho ako osobu), len nechce ostať sama a vidí vo vzťahu k tebe kvality aké on ma a ona chce aby tak ako sa vo vzťahu do tohto bodu správal k tebe sa správal k nej. Zrejme jej skúsenosť s mužmi nieje ružová a ona chce mať pre seba niekoho, pre koho bude princeznou a za akúkoľvek cenu....
Pohnojila si to teraz viac ako si uvedomila. Teraz jej už nikto z jej okolia nič neuverí. Tak hlavu hore. Dat si s priateľom čaj a porozprávať sa čo ďalej a ako eliminovať jej vplyv na vás spoločný život primárne v 3ici ale nie s nou ale bábätkom....

kakawah
27. nov 2020

Po1; mňa takých "dobrých kamarátok" zradilo viac. Vo finále im išlo o môjho muža, o to aby som sa mala zle, aby som bola nešťastná. V tej chvíli to bolo hrozne, ale z odstupom času sa ukázalo, že má všetky tie zrady posilnili a posunuli ďalej. A moj muz chvalabohu žiadnej neuveril, nenaletel stále stal pri mne. Po 2: nikdy som po hádke neutekala k rodičom, asi preto že som od 18-tich bývalá ďaleko od nich. Vždy som všetko musela hneď vyriešiť a zase sa potvrdilo že to bolo dobré. Rodičia sa zbytočne netrapili a mňa tie neľahké situácie zas niečo naučili. Vyriešiť vždy všetko s mužom, doma a čo najskôr. Kamoskam sa moc nezdoverujem, môj muž je moja naj kamoška, jemu sa zdoverujem.

limetka69
27. nov 2020

Paaaaneboze, na svete tolko chlapov a zeny chcu prave toho kamoskinho. 😂 Boze preco?

asia83
27. nov 2020

@erika2789 Kamarátstvo medzi mužom a ženou NEEXISTUJE. Vaša "kamarátka" je toho dôkazom.

limetka69
27. nov 2020

@asia83 nesuhlasim. 🙂

0silvia0
27. nov 2020

@kakawah musis mat asi sexi muza, ked po nom takto zeny idu. Mne sa taketo veci nikdy v zivote nestali. Nikdy mi nikto nechcel prebrat chlapa a nikdy ma ziadna kamoska nepodrazila😁🙃
Teraz neviem ci zijem ten spravny zivot🤔🥰

mala_zabka
27. nov 2020

@0silvia0 alebo ty škaredého 😂😂 sorry sranda musela som

0silvia0
27. nov 2020

@mala_zabka no asi veru nie je sen vsetkych zien, ked som si ho brala ako stareho mladenca😂😂
Takze asi nebudes daleko od pravdy🙃

sarita510
27. nov 2020

@erika2789 je to zavist ,urcite bola do neho zamilovana a keby aj nie tak by sa voebc nemalo kamaratkam ani najlepsim chvalit akeho mas dobreho frajera aj ked u vas to bolo asi okate kedze ste hned zacali spolu byvat cakate babatko ....a este ak sa on chvalil aka si super ako ta miluje no tak konecna :D ono je lepsie si tu laku v sukromi drzat lebo zavist prichadza aj od najblizsich bohuzial

kakawah
27. nov 2020

@0silvia0 áno za mladí bol Sexi. Pre mňa je stále 😍hlavne je veľký dzentlmen a srandista. Nehovorim o zástupcov "kamarátok".Ale na jednej ruke by som ich spocitala. Aj to je dosť. Proste rady k nám chodili na kavičku nie kvôli mne ale Koli mužovi😆😂

0silvia0
27. nov 2020

@kakawah no pekne, to neviem ako by som sa citila, keby v mojej pritomnosti hadzali zenske oci na mojho muza. Esteze som si nezobrala ziadneho sexosa, toto by mi urcite vadilo.

janickacrazy
27. nov 2020

@0silvia0 chlap nemusí byť pekný, stačí, keď je krajší od čerta 😂

0silvia0
27. nov 2020

@janickacrazy no veď to, ale zas ja som nikdy nebola zaťažená na takých tých typických sexi fešáčikov, skôr som mala vždy špecifický vkus na mužov, skôr sa mi vždy páčili také tie netradičné typy😎

kakawah
27. nov 2020

@0silvia0 mne to robilo dobre. Veď zas on je moj. Tak nech hádzali po ňom očkom 🤣

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
27. nov 2020

@emilius03 no ved pozri do zrkadla a hned budes vediet na com si😇

miadi
27. nov 2020

@0silvia0 hah to nie je o tom ci je sexoš. Mm je taky normalny tiez bol dlho stary mladenec.. (bol fesak za mlada nez som ho stretla😅) a raz sme tak boli v aute na floride convertible mustang ., cervena a na prechode sla ženska taka cougar starsia od neho (45-50)v tigrovanej minisukni taka vyžitejšia Samantha (sex and the city) vedla nej cupital jej chlap a tak cumela na mm akoby ho chcela zjest 😂dost drzost kedze som tam sedela vedla neho teho manzelka ale bolo mi to vtipne lebo zas nebola to Beyoncé .. a mm sa tešil Lebo toto sa mu este nestalo ( okrem toho ako raz za nim chodil do roboty jeden zakaznik a potom prišiel jeho priatel a vyprskol ze Mike je jeho a mà dat ruky prec 🤣) a som sa smiala ze asi sa jej pacilo to auto. Musis chlapa viac zobrat von vzdy sa najde nejaka ktorej sa bude zdat mnam 😆a dokonca aj nejaky sa najde 🤣

0silvia0
27. nov 2020

@miadi 😂😂 moj muz ma taky vrazedny pohlad, ze na neho sa ziadna nepozrie. On posobi strasne rezervovane a nasrato, chudak, on uz sa taky narodil😁

andreatytler
27. nov 2020

@miadi To mu potom stupne do hlavy ta pozornost zien. Lepsie nech si mysli ze je tuctovy a vdacny za to ze ho chce taka kocka ako si ty.🙂

andreatytler
27. nov 2020

@0silvia0 Jezis... to som sa nasmiala. Zevraj sa tak chudak uz narodil. Chcela by som vidiet jeho fotku ako miminko... ten vrazedny pohlad...😀

miadi
27. nov 2020

@0silvia0 vies co som nasla foto na ktorej mm vyzera ako Robert Downey jr. Je to foto ked bol na sude a sudca mu naparil daku pokutu . Sa smejem ze mm mà rovnaky vyraz ako odsudenec 😂asi vdaka mne 😇

miadi
27. nov 2020

@andreatytler haha dik. Ja som mu za tie roky vybudovala ego😅ze niekedy vtipkuje ze ked ho raz odkopnem pojde si na Svk hladat druhu ženu.

kakawah
27. nov 2020

@0silvia0
Ale veď čo je to "Sexi muž"? Podľa mňa to nie je taký "Ken" tuctovy... Ale taký co má charizmu. Ani mne sa nepáčia takí uhladenì a la Di caprio. Pre mňa je sexi muž naoriklad Liam Neeson. Takže to že má tvoj muž vražedný pohľad, to môže niekto považovať za sexi. 😃