Kamarát zašiel až moc ďaleko

6. feb 2022

Ahojte žienky ..
Tak k veci - môj manžel pozval na oslavu narodenín rodinného priateľa - ktorý je ženatý , má doma dve deti .. Pozval celú rodinku , ale žena s deťmi neprišli, nakoľko malá náhle ochorela. Vzájomne sme sa navštevovali často , naše deti sa spolu hrávali .. A teraz k veci - na tej narodeninovej oslave sa kamarát trochu odviazal ,vypil si a na druhý deň mi napísal už zatriezva prostredníctvom sociálnej siete .. Vždy som ho veľmi obdivovala a môjmu mužovi dávala za príklad , aký je úžasný manzel , otec , ako žije pre svoju rodinu . Až kým konverzácie cez sociálnu sieť nezačali byť za hranicou slušnosti .. On si cely čas myslel, že o tom nikto nevie,no ja som samozrejme všetky správy preposielala manželovi , kamarátke ...Dokonca som si s ním dohodla “rande “ o ktorom samozrejme vedel aj môj muž a chcela som zistiť , kam až je schopny zájsť ... Prišla som na to , že je to obyčajný debil, ktorý by ma neváhal pretiahnuť ( ženu kamaráta ) .. Ešte pár týždňov sme si vymienali správy a mala som z toho celkom slušnú zábavku , no potom sa mi neskutocne zhnusil .. A teraz neviem , čo urobiť .. Povedať o tom jeho žene , alebo s nimi prerušiť kontakty a vykašľať sa na to ? Je to ozaj nechutné ... Sme z neho s mužom veľmi sklamaní a ja som sa konecne presvedčila , že nie je všetko zlato , čo sa blyští ..

zmrzlinka2021
6. feb 2022

Ja by som to jeho zene urcite nehovorila a dufala, ze to bolo iba obycajne macherstvo opiteho trula. Mozno ona aj tusi, co ma doma za bula, netreba jej este viac prikladat.

Ale kazdopadne by som si ja od neho drzala razny odstup - pre mna nedoveryhodna osoba s pokrivenym charakterom. Ale prosim, tej zene nenakladaj.

emm_i
6. feb 2022

Prepáč, ale prečo si mu hneď odpisovala a urobila si si z toho zábavku, že idete na rande? Nečudo, že sa na to chytil. Neviem, ale niektoré ženy pokúšajú a potom sa divia... Netvrdím, že chlapi sú anjeli, to vôbec nie. Ale vieme, akí zväčša sú. Skrátka radi si užijú aspoň ten flirt. Netvrdím, že je správne, že by ťa chcel do postele, ale podľa mňa nebolo korektné si z neho robiť žart - on to tiež môže brať, že si po ňom išla ty a že aj ty nemáš zábrany....

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matqa411211
6. feb 2022

Tak hlavne ze si ho davala muzovi za príklad 😄 a akoze par tyzdnov si si s nim fajnovo vymienala spravy ako keby nic? A tvojmu muzovi nevadilo ze flirtujes s kamaratom aj ked "iba akoze"? By ma zaujimalo ci by si to dovolila aj svojmu muzovi ale skor nie 😄🤭 O co si lepsia ako on? Nechapem k comu to bolo celé dobré

emm_i
6. feb 2022

autorka, ja rozumiem, čo si tým chcela povedať... ja len že on to tiež mohol vnímať, že po ňom ideš (my nevidíme správy, ale evidentne tam bol aj z tvojej strany flirt, hoci len zo srandy) - len on nevedel, že je to zo srandy :/ možno si myslel, že si nešťastná, že máš k nemu blízko a bral to tak, že "hmmmm, ona je zadaná, nemá zábrany, tak ich nemám ani ja!"... rozumieš, čo chcem povedať? áno, mohol to stopnúť, mohol povedať, že prestaň, neodpisovať aj on... ale je tu aj druhá stránka mince a tou si ty 🙂 že si v tom veselo pokračovala a to dúfaj, že on to jeho žene nepovedal, lebo mohol si aj on vystreliť a poza chrbát hovoriť toto žene (to sú len domnienky)... ale proste ide o to, čo si robila aj ty...

emm_i
6. feb 2022

btw, ja stále nechápem, prečo v priateľstve je potrebné toto robiť 🙂 keby si bola korektná, mala si to stupnúť, neodpisovať a nie si veselo flirtovať... na čo bolo dobré zisťovať, či je chrapúň? ak ním je, podviedol by ju tak či tak, ale to už nie je tvoja starosť... ja som len smutná, ako sa každý do každého stará, a hlavne kamoši :/ mi je ľúto aj toho muža, tak možno to bral zo srandy, ja neviem, ale vás bral jak kamošov a robiť si z neho prdel... to je tiež už... neviem... nerozumiem...

bajka16
6. feb 2022

No a teraz si zober.. ak jeho žena uvidí správy tak komu asi bude veriť? Myslíš že bude veriť tebe že si ho iba skúšala? To pochybujem. Ona sa bude akurát tak cítiť úplne zle aké blbosti sa dejú za jej chrbtom.
Neviem teda toto nebola asi najšťastnejšia cesta.. a ešte povedať jej to 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ chudina. Bude sa cítiť že ste jej všetci osierali hlavu. Mala si ho stopnúť reagovať normálne a neskusat ho. Či je taký či onaký nerado sa starať do cudzích párov je to ich vec.
Ja len aby si to zle nechápala napísala som ako by som to vnimala ja na mieste jeho ženy... chápem o čo ti išlo aj čo týmto chces povedať..ale bohužiaľ je to ich vec.

elizabet173
6. feb 2022

prepáč, ale správaš sa ako nezrelá pubertiačka. Ty si dávala mužovi za príklad iného muža? Napadlo ťa, ako sa asi musel cítiť? A keď si cítila, že rodinný kamarát po tebe ide, na kieho čerta si mu odpisovala? Prečo si mu neodpísala raz a to v tom duchu, že ostanete navždy iba kamarátmi a že svojho muža miluješ? A ešte si s ním dohodnúť rande? A teraz čo získaš, keď to oznámiš jeho žene? Vykašli sa na to, nemiešaj sa do ich vzťahu a začni sa konečne správať ako dospelá

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
heleninamama
6. feb 2022

Ženy ženy, už konečne pochopte, že nevera nepotrebuje dôvod, stačí príležitosť. A Ty si mu ju ponúkla. Naťahovala si ho ako gumu na trenkách a teraz si falošne morálne pobúrená z toho, ako reagoval.
No, predstav si, takto by sa v podobnej situácii zachoval skoro každý chlap. Chcel si nezáväzne vrznúť (ako si už možno párkrat vrzol inde) a jeho žena a deti by sa to nikdy nedozvedeli. Hádam si len nemyslíš, že sa do Teba zamiloval a vnímal Ťa ako niečo výnimočné, kvôli čomu by sa hneď rozvádzal?
Tak načo to chceš hovoriť jeho žene? Prečo Ťa takáto debilita vôbec napadla? Rieš si radšej svojho muža a svoj ideálny vzťah.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bajka16
6. feb 2022

@viestta 🤣🤣🤣 ty to vieš vždy dobre vystihnúť buran, truba a bimbas 🤣🤣🤣🤣🤣

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matqa411211
6. feb 2022

VS vzdelaní ludia na vysokych funkciach a mate potrebu spravat sa ako pubertiaci? Aspon vidno ze VS nerovná sa inteligencia

emm_i
6. feb 2022

@autorka - ako vysokoškolsky vzdelaná žena si mala okamžite konverzáciu stopnúť, max na to upriamiť tvojho muža a nie, že si veselo budete robiť srandu z kamaráta, motať ho a potom povedať, že je ču*ák... (s prepáčením)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
6. feb 2022

ani ty nie si zlato, aj keď máš pocit, že s VŠ sa blyštíš

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emm_i
6. feb 2022

@autorka, nikdy som sa ešte toľkokrát asi nevyjadrila k diskusii, ale toto mi nedá...
len či aj on (kamoš) nie je sklamaný z teba, resp. aj tvoj muž, že si si tam veselo robila srandu... lebo vieš, jedna vec je povedať "áno láska, sprav si srandu!"... druhá vec je, ako ho to v kútiku ranilo, hoci aj mužské ego, že ti jeho priateľ vypisoval o sexe a ty si to NESTOPLA... (sklamať si mohla aj ty)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danica2711
6. feb 2022

no, ja by som bola sklamaná hlavne sama zo seba - chlapa, nech už je akýkoľvek, ťaháš za nos, lebo ťa to baví, tvoj muž sa baví s tebou, ešte si to vyslepičila aj kamarátke... láskavo nezaťahujte do vašej špiny aj jeho chuderu ženu

emm_i
6. feb 2022

@autorka - mám pravdu, ak poviem, že v kútiku duše aj teba to bavilo? 🙂 lichotilo ti, že iný muž sa o teba zaujíma 🙂 aby si nemal výčitky svedomia, povedala si to manželovi 🙂 ale v kútiku duše sa ti to páčilo - inak by si to stopla 🙂 také sme ženy, aj muži - lichotí nám záujem iných... ale radšej si to zavŕšila, že je idiot, úchyl atďs. - aby si mala čisté svedomie, že si v tom nevinne... skončila som...

kandelabra
6. feb 2022

ja myslím, že to je už teraz jedno, čo sa stalo neodstane sa. Neviem čo také si mu písala, ale mne keby napíše niekto, koho poznám, tiež mu odpíšem, keby sa o však začalo zvrhávať, prestala by som... "kamarát" nech ide do kelu, vy s mužom si žite svoj život, a chúďa jeho žena... :(

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
6. feb 2022

a co ak sa on tiez bavil na Tvoj ucet? Mozno tiez daval tvoje odpovede niekomu citat.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz