Jedlo si platí každý zvlášť. Je to ok?

14. júl 2023

Tak najprv to ujasnim . 5 rokov doma a deťmi. Rozdelené účty. Čiže každý má svoje . A tu je ten háčik. Nastúpila som na dohodu do práce . Kde nezarobím majland ale ako eprivyrobenie vpohode. Vždy keď sme išli na výlet alebo na obed platil muž za celú rodinu. Ale teda vraví mi že keď zarábam že už si budem platiť sama . Napr vstupné a jedlo v reštaurácii . A tak to je . Ja mu vravím že ok si trápny ale kúpim si to. Nebudem sa mu prosit . Ale teda moja duša je taká sklamaná .

viestta
14. júl 2023

Máš deti s korunovaným volom, ale to už vieš aj sama

autor
14. júl 2023

@viestta on povie že on kupuje jedlo sebe a detom aj vstupné a ja si mám platiť sama alebo nemám ísť na výlet snimi.

viestta
14. júl 2023

No je to vôl. Začni prať sebe a deťom, však nech si operie sam

kulumulu123
14. júl 2023

Tak mu pivedz ze ty operies ozehlis a navaris pre seba a deti in sa ma zabezpecit sam 🤷‍♀️

horskaholka
14. júl 2023

Nemám slov 🙈 ostala som v nemom úžase 🙄

domkakvet
14. júl 2023

Je to vylet mal by platit on a povedat ti ze mas ostat doma, tak to uz uplne od veci.

autor
14. júl 2023

@kulumulu123 povie že on si operie sám . Že ja dávam aj tak také programy čo majú veľa vody .

domiklik
14. júl 2023

A odteraz si varis sam... Aj peries, aj zehlis... Normálne by som deťom navarila aj sebe a pred neho by som j*bla surové kura a vrecko ryze, nech sa chujko preberie...

autor
14. júl 2023

@horskaholka a to si predstav ako sa cítim ja . Ako hovno uz dlho.

nikpa
14. júl 2023

Ach, to je chudák. Je mi ľúto ako sa musíš cítiť a že žena, ktorá porodi mužovi dve deti, žijú spolu ako manželia sa dočká takéhoto niečoho. Ja by som ho komplet okašlala, keď už máte žiť ako spolubývajúci tak so všetkým čo k tomu patrí.... Nech si perie, varí a aj honi vtáka sám. Pardon za výraz ale inak sa o takom ani nedá napísať.

anjelicek26
14. júl 2023

Mate financne problemy? Ked riesi este aj spotrebu pri prani? Nezmenilo sa nieco u neho v praci? Nemate vysoku hypoteku? Nezvysili vam ju? Ako jasne, ked zarabame obaja, kazdy plati nieco, ale pre pana nie tak, ze budeme riesit kto zaplati v restike ci ked ide na nakup... mrzi ma to, ale to bude uz asi len ceresnicka na torte celkovo :(

autor
14. júl 2023

@domiklik robím to tak. Že varím to čo my máme radi. A on si kupuje alebo uvarí čo žerie .

andrejka1974
14. júl 2023

To čo máš za chlapa už by som s ním nebola

autor
14. júl 2023

@anjelicek26 ja neviem . Ja som taká smutná že ani neviem čo povedať. My máme všetko . Mame veľa jedla , máme auta . Proste máme sa dobre . Ale on je taký zgrlos čo sa tyka elektriny a vody.

autor
14. júl 2023

@nikpa áno ale on povie že si operie sám že ja dávam veľké programy , vyhoni si sám 😁😁 my spolu nespavame akože teraz už nie .

autor
14. júl 2023

@andrejka1974 nemam kam ísť .

anonymanonym
14. júl 2023

Moja babicka mi vzdy hovorieva - hlavne nech je chlap dobry a nie je lakomy. Tak asi tak...

autor
14. júl 2023

@anjelicek26 robil mi problémy kôli zumpe . Tak som už nevladala a povedala mu že budem platiť polku zumpy , len uz nech prestane riešiť .

vler
14. júl 2023

Muz je priatel alebo manzel?

dskjhfdlkdjhl
14. júl 2023

A to v restauracii platite kazdy zvlast? Ja by som pred casnikom povedala, ze kolega plati zvlast😉 Lebo by som sa fakt citila ako na obede s kolegom. No, ale zacala by som sa pripravovat na odchod.

candii
14. júl 2023

Kks takto sa správať k matke svojich deti 🫣🫣

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
14. júl 2023

😦 Toto snáď nie je pravda!!!

vorkola
14. júl 2023

@domiklik Uz davno som sa tak nezasmiala

autor
14. júl 2023

@dskjhfdlkdjhl viešco my vascinou chodíme do food courtu , kde sú rôzne reštaurácie. Cize tam to není problém . A teda kebyže sme v reštaurácii povedal by mi že mu dlhujem. Teda sumu tu čo som prejedla. Poznám ho

dskjhfdlkdjhl
14. júl 2023

Tak mu povedz, ze mu to das v naturaliach😀 Je to debil.

autor
14. júl 2023

@mb2021 manžel 10 rokov

autor
14. júl 2023

@dskjhfdlkdjhl to som ešte neskúšala 😁😁 ale teda ako ho poznám povedal by že ok ale iba polku sumy 😁😁

zorkahorka
14. júl 2023

vau 😲 to akoze vazne? 😲

dskjhfdlkdjhl
14. júl 2023

Cize v restauracii by zaplatil a potom by od Teba pytal? No, tak ja by som just v tej restauracii zaplatila za seba a povedala, ze kolega plati zvlast.

kulumulu123
14. júl 2023

Nech sa oaci nech si operie, ozehli navari... Skus budes vidiet ako dlho ho to buxe bavit 🤷‍♀️