Je tu niekto na čiernu mágiu?

mon1305
30. aug 2019

Ahojte,

Prosim vas, nejaka overena osoba na ciernu magiu prosim? Mam podozrenie ze ma jedna osoba prekliala, nedomyslam si, je to tak a potrebujem pomoct sa na niekoho nakontaktovat kto mi s tym vie pomoct. Dakujem...

klarissa25
30. aug 2019

🤦‍♀️

didaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petkaaa
30. aug 2019
ivi2891
30. aug 2019

😂😂🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣

dilino
30. aug 2019

čierna mágia ťa neočisti ešte ti poškodi a dať na druhého čiernu mágiu je životu nebezpečne môže sa ti to vypomstiť na očistenie od zlého služi biela mágia aj to musiš vyhľadať takeho čo s tým vie hoci kto určite nie moja rada s čiernou mágiou sa nezahravaj všetko sa môže obratiť proti tebe.

terezka1947
30. aug 2019

@dilino ci biela,ci cierna...vsetko magia
dolezity je povodca,ten,od koho pomoc cakas....
cize ak od Boha,tak....modlitba,spoved,farar.
ak je clovek veriaci teda.

juhseverzapad
30. aug 2019

Určite nie čiernu mágiu, ale bielu. A ešte záleží, aké máš problémy. Zdravotné, v práci,...

dilino
30. aug 2019

@terezka1947 no ved áno ja som jej radila že ked ma už fakt nejaký problém tak biela mágia určite ale čierna je hnus a nebezpečna.

terezka1947
30. aug 2019

@dilino aj biela magia nie je ok....je podkladom pre.ciernu. to len tak nevinne vyzera...

dilino
30. aug 2019

@terezka1947 jasne že to nieje v poriadku nuž ked tomu chce veriť tak nech hľada

lindusss2016
30. aug 2019

Najlepsie spravis, ak sa prestanes zamyslat nad prekliatim a skusis sa sebareflexne pozriet sama na svoje konanie, najst dovod, preco sa ti nedaria. Ak sa jedna o zdravie, pouvazuj nad svojim zivotnym stylom, ten nas casto moze negativne ovplyvnit. Prestan si vsimat inych, sustred sa sama na seba. Alebo preco si myslis, ze by mal niekto dovod ta prekliat? A ako to podla teba dokazal? Ja si tiez nemyslim, ze ma vsetci zboznuju, ale este ma nikdy nenapadlo za svojim neuspechom hladat prekliatie.... 🤷‍♀️

juhseverzapad
30. aug 2019

@terezka1947 Bože, nezačínajú zas!!

terezka1947
30. aug 2019

@juhseverzapad s cim zacinam????nechapem

snehulienka8
30. aug 2019

@petkaaa asi zacnem vysivat😀👍👍👍

miadi
31. aug 2019

ja tomu neverim ale som ti nasla na nete radu ( zadarmo ha!) co mozes urobit aj sama aby si sa toho zbavila. Dokonca az 2 😄1 potrebujes sviecku ciernu zltu alebo bielu a mas na nu 5 minut sustrene čumiet. A vsetky tie negativne pocity a myslienky do nej posuvat. Potom ju zapalis a nechas uplne zhoriet a mala by si sa hnet citit lepsie. Druha metoda je ak poznas meno osoby co ta prekliala ( podla mna mozes napisat aj cely zoznam mien ak nemas istotu 😅) das ten papierik do zavaraninoveho pohara a do mraznicky. A to mà fungovat tak ze nielen zruši tu kliatbu ci co ale aj ten clovek sa ti vytrati zo života ( typujem že svokry sa tak nezbaviš 😀) vyskušaj a uvidiš lepšie ako $ vyhodene na podvodnika

savoya
31. aug 2019

Skus Si kupit v lekarni cistec rovny a cela sa v nom vykup.Pomoct by mala aj ocikana plienka.Mna strasne bolela hlava a ten moc mi fakt zazracne pomohol.

savoya
31. aug 2019
jana_eyre_2
31. aug 2019

ja by som poslala sovu rovno dumbledorovi, on je na to najskusenejsi carodejnik.. ako mohli by ti pomoct aj na ministerstve magie, ale ktovie cez kolko aurorov to prejde, kym to zacnu riesit..

jana_eyre_2
31. aug 2019

prepac ze si robim zarty, ale tak sa mi to sem hodilo.. 😊 drzim palce nech sa ti podari vyriesit problem..

basska_b
31. aug 2019

Ježiš sak ona ju nechce prekliat späť ale nejako sa zbaviť kliatby... sa smejete, ale ak sa s tým stretnete osobne, do smiechu vám nebude.

rachelkk
31. aug 2019

@jana_eyre_2 vidíš robíš si z tohi srandu. A sama máš všetko naštudované z haryho pottera..

jana_eyre_2
31. aug 2019

@rachelkk harry potter je moja oblubena fikcia, ja by som rada zazila taky svet 😉 co je na tom..

basska_b
31. aug 2019

@mon1305 my máme takúto knihu doma, choroby z nenávisti od Rosinskeho, on ešte žije v Nitre, ale je to už starý pán... nezaoberá sa čiernou mágiou, ale skôr ako sa jej brániť

rachelkk
31. aug 2019

@jana_eyre_2 irónia...

jana_eyre_2
31. aug 2019

@rachelkk vsimla si si koment aj pod tym, vsak.. mne je uplne jedno comu ludia veria, respektujem to - proste sa mi to sem hodilo, ospravedlnila som sa aby ju to neurazilo, to nebol moj zaujem.. niekedy by sa mali ludia naucit aj usmiat a mozno by nevideli vsetko tak cierne.. 😊 pekny den..

candii
31. aug 2019

Ono to že poniektoré na to neveríte, neznamená že to neexistuje.

zooeynka
31. aug 2019

@basska_b rosinsky je absolutna topka, dufam ze este dllllho pozije. Expert.

katarina4141
31. aug 2019

Cele to skusim zhrnut asi takto....cim viac myslis na to zle ( ze by si ho niekomu priala ) tym si to ty privolavas na seba. Takze akekolvek negativne emocie voci nejakej osobe si vlastne pritahujes ako magnet.
Nechaj karmu robit svoju pracu. Nie nadarmo sa hovori karma je zdarma.
A ak niecomu verim okrem samej seba tak jedine na karmu.
Amen 🙂

zooeynka
31. aug 2019

@katarina4141 to ze si to takto zhrnula neznamena ze to je objektivna realita. Existuju vypracovane, cielene techniky ako niekomu ublizit, ako zlikvidovat cele rody, nielen jednotlivca. To co si popisala je velmi, velmi, velmi jednoducho povedane a mystik by sa nad tym len pousmial...ze fajn, myslite si ludia, cim menej chapete tym lepsie. Je to velmi obsirna a tazka problematika. Netreba byt presvedceny ze moj nazor je najspravnejsi len preto ze o tom v podstate hovno viem ale mam potrebu sa vyjadrit.

rachelkk
31. aug 2019

@jana_eyre_2 to uplne mení situáciu. Že ty si vlastne chcela pomôcť ,spomenutím harryho pottera, žene ktorá hladá pomoc.