Je dôvod žiarliť?

14. júl 2020

Ahojte trochu humorná situácia ale potrebujem aj názor žien 😄 vopred chcem povedať že ja svojmu mužovi verím a viem, že by ma nikdy nepodviedol sám mi povedal že keď ma bude chcieť podviesť mi o tom povie 😄 ale predstavte si že to je váš chlap tak začnime.... Muž vám chce ukázať na telefóne obrázok a pípne mu tam správa od kamarátky z detstva ktorá má ešte brata najlepšieho kamaráta vášho chlapa váš chlap je u toho kamaráta akosi často aj ten kamarát u vás tak vám to nedá spať a idete si potajme pozrieť správy s tou kamarátkou a správy sú vymazané.... jedného dňa sa rozhodnete že sa idete aj s dieťaťom prejsť ku tomu jeho kamarátovi stým samozrejme že domov vás muž zavezie. ..(viete že tam manžel bude lebo majú kšefty o ktorých viete a nevadia vám a je to aj váš kamarát aj s ním si radi pokecáme) a vy tam prídete a doma je len jeho sestra a váš manžel čo by ste si o tom mysleli? Dodám že kamarátka je zadaná a snáď sa bude aj vydávať vy sa s ňou poznáte vychádzate celkom ok ....je to dôvod na žiarlivosť? to dôvod na žiarlivosť? 😄 tam

panelacikova
14. júl 2020

Ahoj. Asi dôvod na žiarlivosť nie je, ale tiež by mi zablikala kontrolka 😀 hlavne pre tie zmazané správy. Ale zas - mohlo ísť o nejaké hovadiny, ktoré premazal, ja bežne premazávam správy v telefóne, aby som rýchlejšie našla tie, čo sú pre mňa ešte stále dôležité. čo tak sa opýtať muža? 🙂 hádam ťa nezje....

petruska19
14. júl 2020

Chlap nikdy nepovie, keď ťa bude chcieť podviesť 😉 poznáš takého?

vilma7
14. júl 2020

Nechápem čo jeho sestra rieši a vypisuje si s tvojim manželom? A prečo je u nich manžel len s ňou, keď tam chodí predsa za kamarátom a s ním niečo riešiť??? Odíde kamarát, idem predsa aj ja domov k rodine!

vilma7
14. júl 2020

A keď manželovi veríš, prečo mu teda ideš po tajomky kontrolovať telefón? A to že je kamarátka zadaná je ale že úplne jedno, o to je to celé jednoduchšie (nebude chcieť od ženatého chlapa aby sa rozvádzal).

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ayanamirei
14. júl 2020

nuz - ides na navstevu ku kamaratovi, lebo tam ma byt s nim tvoj muz a miesto toho najdes muza len s kamosovou sestrou ?? a vysvetlenie od muza bolo ake ? ci sak pohoda, len som sa zastavil na kavu ?

katkati
14. júl 2020

Ty fakt veríš tomu, že tvoj muž by ti povedal o plánovanej nevere? Všeličo som tu už čítala, ale tak to je už prisilná naivita. Prečo si maže správy, keď má čisté svedomie. Tie skrýva, ale neveru bude avizovať? A ako sa tváril, keď si tam prišla? A on čo? Kde bol kamarát?

ndrag
14. júl 2020

"vopred chcem povedať že ja svojmu mužovi verím a viem, že by ma nikdy nepodviedol sám mi povedal že keď ma bude chcieť podviesť mi o tom povie", som si prave predstavila rozhovor: "Draha, uz ma to nebavi v posteli, ani tie iskry tam uz davno niesu a laka ma tuto kolegynku vyskusat si s tym ok?" 😂 😂 mam dost, taka naivna som nebola ani na zakladnej skole 😂

sissy27
14. júl 2020

Akože keď ti napíšeme, že toto nie je dôvod na žiarlivosť, tak bude všetko v poriadku a teba okamžite prestanú zožierať blbé myšlienky? 😀 to je asi taká pravda ako že ti muž oznámi, že by ťa rád podviedol 😀
Buď žiarliš alebo nie. Môj ex napríklad žiarlil aj na 80ročného pána zo susedstva, ktorého som slušne pozdravila na ulici "Dobrý deň". Pre nikoho iného by to dôvod na žiarlivosť nebol, preňho áno.
Keby si ty svoj vlastný dôvod na žiarlivosť nemala, tak nežiarliš, žiadne normy na to nie sú 😀

modrava
14. júl 2020

pri podozreni z nevery ale vobec nejde o ziarlenie.
ziarlenie je len zbytocna emocia popri podozreni, sklamani, smutku.

orta
14. júl 2020

tak nad tymi spravami by som sa asi pozstavila aj ja trosku ale zase este nie je dovod na paniku nejaku. co tak sa o tom porozpravat? asi ste spolu nejaky ten piatok a vies kedy mu mozes verit ked ti hovori pravdu a kedy nie

ukulela
14. júl 2020

ku zmazanym spravam - mne z casu na cas tlf vypise, ze je plny a vtedy mazem zaradom, co mi pride pod ruku.

masha185
14. júl 2020

Kontrolka by mi blikala tiež. Posadila by som si ho za stôl a povedala mu že mi to vadí, aj keď to je možno hlúposť ale aspoň je vidno že ti na ňom stále záleží. A otočila by som mu situáciu....že ako by sa cítil on. V kľude. Poprosila by som ho, že ak tam kamoš nebude nech tam nechodí a že je podozrivé že si s ňou písal za tvojim chrbtom a ešte to aj vymazal. Keď mu ona napíše nech slušne odpíše ale nech nemaže. To by som spravila ja

eliska13
14. júl 2020

Prečo je muž u kamaráta v poslednom čase často?áno začalo by mi to byť divné.Ako vysvetlil, že sú tam sami?nehovorím, že spolu niečo mali, ale z takých dlhoročných kamaratstiev bývajú najlepšie vzťahy a možno ich baví flirtovat, naťahovať sa, vyžalovať jeden druhému a možno je to všetko len zhoda náhod😊Ostatne staršie správy nemal vymazané od iných ľudí?

katkati
14. júl 2020

@ukulela To je veľmi malá pravdepodobnosť, že je to aj v ich prípade. Asi taká akože jej manžel dopredu oznámi neveru.

autor
14. júl 2020

Predstavte si ženy jasné že som to chlapovi hneď votrela do tváre sme spolu čosi vyše 5 rokov máme za sebou najťažšiu krízu v našom vzťahu veríme si viem že by ma nikdy nepodviedol túto vec máme vidiskutovanú keby si niekoho našiel určite by to pre mnou ani nezatajil a áno aj takéto veci si vieme povedať nedokázali by sme spolu žiť a ešte s niekým (funguje nám to po všetkých stránkach) takže ani nemáme dôvod ani jeden hľadať inde.... Kamarát musel ísť do práce chodí keď ho zavolajú chlap len doviezol čo mal ale nevedel že skoro nikto nebude doma 😄 vypil čaj a mal v pláne ísť domov potom nás zbadal 😄 tváril sa samozrejme prekvapene lebo to nečakal ale bol rád keď sme prišli pýtam sa vás tu preto lebo mu vaše odpovede chcem aj ukázať pretože som kedysi žiarlila až prehnane ale myslím že teraz mám aj celkom dôvod 😄😄

katkati
14. júl 2020

Jedná vec o niečom diskutovať a iná to aj dodržať. Ale v pohode, keď si myslíš, že tak máte. Len nechápem, keď vieš, že by ťa nikdy nepodviedol, tak čo vlastne riešiš? Že mu predsa až tak neveríš?

autor
14. júl 2020

@katkati chcem to vidieť aj z pohľadu iných žien verím mu viem že by si s ňou nezačal není jeho typ

ella_price
14. júl 2020

Ak píšeš, že si veríte a všetko je v poriadku, potom bol tento tvoj príspevok úplne zbytočný. Láska nie je komplikovaná, ale ľudia áno a nerozumiem prečo si zrovna v takejto veci chcela názory a pohľady niekoho iného, alebo prečo chceš svojmu partnerovi dokazovať takýmto prostredníctvom to, že už tak veľmi nežiarliš.

taga
14. júl 2020

Ja by som sa nad tymto nepozastavila dlhsie ako na minutu.. spravy mazeme asi vsetci ked ich uz nepotrebujeme a ze prisiel a bola tam len jeho sestra? A? Ved ked ste kamosi, vsetci sa poznate, rozpravate, no tak si chviku pokecali, na tom ozaj nic nehladaj. Ked chces, tak skus chvilku pozorovat, ci sa nebude diat nieco zvlastne, ale z tohto by som sceny urcite nerobila

kayyaa
14. júl 2020

Veris mu, ale tajne mu lustrujes spravy.
Vies, ze by ta nepodviedol, ale tu sa pytas, co si myslia cudzie zeny.
Funguje vam to po vsetkych strankach, ale prave mate za sebou tazku krizu.
Zamysli sa nad tym, ktorej z tych verzii, ktore pises, veris viac. Lebo evidentne nemas jasno nielen v manzelovi, ale ani sama v sebe.

ave_eva
14. júl 2020

Toto mi nepríde ako kamarátske posedenie,buď radšej v strehu... Aj ja som tvrdila,že by ma nepodviedol a stalo sa...

sella38
14. júl 2020

@kayyaa presne

autor
14. júl 2020

@kayyaa o tom že si sem tam prečítam jeho správy vie aj on si moje číta ale poväčšine sme pri Tom obaja nemáme tajnosti pred sebou viem že ich vymazal aby som nevystrájala že si píše aj s inou babou okrem mňa aj napriek tomu že s ňou nič nemá o tom sme sa tiež už rozprávali 😄 píšem sem aby som to videla aj z pohľadu inej ženy nie len z toho môjho ale že čo by robila iná žena ale vidím že každá by to zobrala inak..... krizu sme prekonali a dosť posilnila náš vzťah a dôveru jeden v druhého vieš to tak vo vzťahu býva viem čomu verím... my sa nemáme dôvod podvádzať keby sme mali tak sa na tom tak nesmejeme my sa na tejto situácii smejeme samozrejme že sa mu páči keď tak chutne žiarlim 😄

s_a
14. júl 2020

to je dôvera, že si čítate správy navzájom? aj my máme s mužom prístupy k našim telefónom, ale správy si nečítame ani potajme ani pred sebou..

caroline_
14. júl 2020

pre mna by to rozhodne bol dovod na ziarlenie :D :D

sella38
14. júl 2020

prečítaj si po sebe ešte raz svoj úvodný príspevok. Čítaj ho tak, ako keby ho písala iná žena a ty si "sledovateľ fóra". Ak si aj potom budeš stále myslieť, že svojmu mužovi veríš, tak... neveríš! Ak by si verila, tak nerobíš to, čo opisuješ.
A ja by som mu neverila. Pod lampou je najväčšia tma. Možno práve preto, že ste si to takto chrumkavo vydiskutovali a on si reálne myslí, že si spokojná, lebo však, keby ťa podvádzal, tak ti to povie a ty na toto čakáš 😀 (teda, že kým ti to neoznámi, tak ty si spokojne v tom, že nepodvádza)... o to jednoduchšie mu je ťa podviesť 😉

petruska19
14. júl 2020

Ale @kayyaa Ti dobre napísala.
Teraz budeš čítať pohľad iných žien (väčšinou tých, čo zažili aj neveru) a chrobák bude dalej vŕtať. Načo?
Ak je tak ako píšeš, že mu veríš a bla bla, tak takúto tému by si ani vo sne nezalozila...

mmoni89
14. júl 2020

Áno žiarlila by som aj napriek tomu že máme taký úprimný vzťah tiež ako vy .a viem že keby to.bolo opačne môj muž by vyvadzal tiež

lujza_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz