Hádame sa a žijeme v bubline

chcemporadit
14. júl 2022

A chcela by som sa porozprávať píšem tu preto lebo už nemám s kým. Keďže rodinu aj priateľov som nechala ísť kvôli môjmu partnerovi s ktorým sme už rok a pol bývame spolu od začiatku nášho vzťahu. Mam strašné obavy že má opustí, stále sa hádame žijeme v jednej bubline v ktorej sa nám ťažko dýcha áno urobila som aj ja pár chýb no ale on si nechce pripustiť tie svoje za všetko vždy môžem len ja na chybe sú vždy dvaja. No cítim že nie je niečo poriadku už není taký ako býval keď príde s práce ma ani nebozka a nenosí čokoládu ako mal vo zvyku nedokáže byť so mnou v jednej izbe nerozprávame sa ani nezdieľame žiadne spoločne aktivity, keď zaspal som mu skontrolovala telefón a zistila som že je na socialnej sietí a vyhľadáva jednorazové chudery prežili sme si za ten rok a pol skoro všetko dosť s toho negatívne umrel mu otec a aj chápem že nie je taký ako predtým svojho otca miloval strašné stratil jeho a aj všetku svoju rodinu keďže mal len otca a dve sestry ktoré sú slepé nepríjemné správajú sa ku nemu ako k cudziemu človekovi... No ja sa snažím robiť tak aby zabudol na chvíľku naladiť ho pozitívne len odmieta má vyhýba sa keď mu chcem dať pusu vždy nájde výhovorku len aby mi ju nedal čo sa týka intimity mávame ale cítim že on chce len potrebu strašné ho milujem neviem čo mám robiť či viac sa snažiť alebo odísť. Budem extrémne rada keď mi niekto odpovie niekto čo si o Tom myslí a čo by som mala robiť je to také zúfalé len keď okrem neho nemám komu povedať to čo cítim ale on to prestáva počúvať a radšej uprednostňuje všetkých len mňa nie. Vopred ďakujem za vaše rady a odpovede

thereisabear
14. júl 2022

Robíš si srandu, že?

adeladulova
14. júl 2022

Ved on uz ma jasno ale je slaboch sa s tebou rozist. Ak si ty ipustila kvoli nemu kamartaov a dokonca rodinu, a takto sa k tebe sprava, otvor oči najdi v sebe hrdosť, pobal sa a odid od neho. Uvidis ze o par týždňov si budes gratulovat k najlepsiemu rozhodnutiu v živote. Joj ved po svete chodi tolko super mužov a ty stracas roky zivota s týmto. (Ja som s mojim 10 rokov, z toho 6rokov manzelia, mame 3r syna a poviem ti, ze nie je vsetko vzdy bolo idealne, ale takéto odstrkovanie by som netolerovala)..

chcemporadit
autor
14. júl 2022

@thereisabear Nie všetko je to tak ako som písala nechápem ale čo mu prekáža varím upratujem starám sa stále o seba a udrziavam tak ako aj predtým možno je preto taky kvôli tomu čo sa mu udialo. Preto sa správa takto lebo sa s tým nevie zmieriť...

chcemporadit
autor
14. júl 2022

@adeladulova len ja keď odídem tak nemám odísť kam nerozprávame sa s maminu

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
14. júl 2022

Už len ten začiatok stačí na to, aby človek vedel, že si chudera. Prepáč. Nechala si rodinu a priateľov kvôli nemu. Žiadny normálny chlap by nemal potrebu, aby žena nechala rodinu a priateľov. Práve naopak, ak je chlap v poriadku, tak tvoja rodina a tvoji priatelia sa stanú aj jeho a naopak. No a ak by sme aj toto odignorovali, tak je tam ďalších niekoľko dôvodov, ktorý každý stojí za to ukončiť to. Aspoň teda normálna žena by to už dávno urobila. Takže buď ostaneš chudinkou alebo sa začneš správať ako dospelá žena a odídeš. Tu iná rada nie je.

sasa1310
14. júl 2022

@chcemporadit vieš čo mu vadí, tvoje nulitné sebavedomie. S tebou máva jak na 1. mája

lopka1313
14. júl 2022

Ozvi sa mame. Za skusku nic nedas. A je mozne, ze uz budes mat kam ist. Rok a pol je oproti celemu zivotu nic, mama (zrejme) bude aj rada.

petricka22
14. júl 2022

@chcemporadit ste spolu 1,5 roka a on uz vyhladava ine zeny. Nemate deti, tak nad cim uvazujes? Ze sa to zlepsi? Ak ta uz teraz podvadza, tak rokmi to bude este horsie. Nezmeni sa…

karhu
14. júl 2022

niekedy skoda rady🙈
idem radsej vesat pradlo🌞

petricka22
14. júl 2022

@sasa1310 nulitne = neplatne. Tak ked uz, tak potom nulove 😉

sasa1310
14. júl 2022

@petricka22 ano viem, prehodilo mi to

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
14. júl 2022

@karhu tiez uz nereagujem v podobnych temach, aj tak to nema zmysel. Ja som uz povesala 😁

melanta
14. júl 2022

@karhu @elizabet173 máte pravdu, škoda radiť v takýchto diskusiách. Normálna žena by v takom vzťahu už dávno nebola. A taká, ktorá je, tá aj tak neodíde. A ja už som zložila vysušené. 😀

nnnuuunnn
14. júl 2022

Vyhladava jednorazove chudery 😃 Po tých aspoň túži, Teba chuderu len trpí, bohvie ešte z akého dôvodu, možno pre ten servis z lásky. Sex poriesi zakaždým inde, je to kráľ. 😃

nnnuuunnn
14. júl 2022

A poradím Ti odísť. Viac sa snažiť netreba, keď nemá o Teba žiadny záujem. To by už aj chudera pochopila.

zmrzlinka2021
14. júl 2022

@chcemporadit prečo kvôli jednému človeku dlabes na svoj život, priateľov, rodinu?

zdenkastanka
14. júl 2022

Ja sa len stale cudujem, preco su niektore zeny az chorobne zavisle na svojich muzoch, ze prerusia vsetky kontakty.. ved je to len chlap nie stredobod vesmiru🤷‍♀️🥴potom tak aj dopadnete..

zmrzlinka2021
14. júl 2022

@zdenkastanka to je problém sebahodnote, nedostatku lásky v detstve

zdenkastanka
14. júl 2022

@zmrzlinka2021 alebo len slepo posluchnu muzov ... "oni nam chcu len zle", " bez nich nam bude lepšie ", "zavidia nam" ... a podobne keci.je uz na zene ci mu uveri.obycajne takto skoncia zmanipulovane od manipulatora... hlavne ze on riesi jednorazovky...

mandzula
14. júl 2022

Drz sa ho, je to chlap snov, caka ta s nim stastny zivot. Este si urobte 2-3 deti a stastie bude dokonale.

zahara
14. júl 2022

@chcemporadit ahoj, podla opisu zijes s narcistom a iste je len to, ze trvalo dobre to uz nikdy nebude. Nemaju osobnost, nevedia zdielat skutocnu intimitu, za ich nevhodne spravanie vzdy moze ten druhy, nikdy nic nejde lahko. Co vedia vyvolavat, su pocity viny a strachu. Na chvilu sa vedia chovat naoko empaticky a inak vtedy, ked stracaju svoju obet, to je vsak len docasne. Ich partnery su zvacsa nastaveni tak, ze su tu pre nich, ze veria, ze im pomozu a dostanu ich z toho. Popremyslaj.. nasla si sa v tom? Ak ano, jedina cesta z toho von je ukoncit to aj napriek bolesti.

zahara
14. júl 2022

@chcemporadit a este dalsi znak - odstrihavaju ta postupne od rodiny a priatelov, aby ta izolovali prave v tom svojom, tam kde sa podla ich pravidiel.

podmostom
14. júl 2022

@chcemporadit aké chyby si podľa teba urobila ty? No ale že si vyhľadáva jednorazovky, preboha to co je, čo on na to? Či ty mu to potichu tolerujes? Ehm, to by si teda nemala, musíš mať trochu aj svoju hrdosť. Neospravedlnuj ho, že prišiel o otca. To je dôvod byť čiastočne odmerany, ale nie sa správať k tebe hnusne. Ak ta odstrihol od priateľov, rodiny, je načase sa s nimi opäť stretávať, potrebuješ ľudí okolo seba, s ktorými môžeš debatovať o svojom živote a ktorí ti ukážu čo je normálne a čo nie.

chcemporadit
autor
14. júl 2022

Ďakujem ste veľmi milé a zlaté, len jednoducho mi to nedá odísť od neho lebo viem že ma len mňa nie som si istá či ma tie pokecove .... Ja nemusím chodiť do roboty on to nechce je dobrý chlap ale odvtedy čo mu zomrel otec je ako vymenení raz taký potom onaký

chcemporadit
autor
14. júl 2022

@podmostom je strašné žiarlivý dokonca aj na moje bývalé kamošky vždy hovoril že nie sú dobré ženy a postupom času budem taka ako oni ja ho ešte stále milujem a chcem aby sme si konečne všetko vysvetlili a dali to dokopy

podmostom
14. júl 2022

@chcemporadit a prečo si myslí že kamošky sú zlé? A aj ty si to myslíš? Tak tvoje kamošky sú zlé a nemáš byť s nimi v kontakte a on si môže vypisovať s kade kým?

ma77
16. júl 2022

Ty nemusiš chodit do roboty lebo on to nechce ? to nemysliš važne 😲

adeladulova
16. júl 2022

Žena, spamataj sa.. je tolko filmov, dokumentov, prípadov o manipulatoroch. Odid aj keby plakal na kolenach. Po 1,5r je to z kratkej cesty..