Druhý pokus s bývalým partnerom

30. dec 2020

Ak máte vlastné skúsenosti,ako ste sa dali naspäť dokopy s bývalým, rada si prečítam,bez ohľadu na to,ako to napokon skončilo. Som v takej situácii a aj keď cítim,že obaja by sme tomu dali šancu,ten vývoj je zatiaľ veľmi kostrbaty a ani jeden z nás nie je veľmi aktívny. Stretávame sa, radi spolu trávime čas keď ho máme,no naše rozhovory sú väčšinou veľmi neutrálne až všeobecne...neviem,ako tomu dať tú správnu dynamiku.

luciannka83
30. dec 2020

Ja troska z inej strany,....su veci, ktoe ti na nom vadili a pre ktore ste sa rozisli. Tie iste veci ti budu vadit znova. Nema zmysel stracat cas a davat sa dokopy znova.

tehotna40
30. dec 2020

Záleží aj od toho, ako dlho ste spolu neni,lebo za týždeň človek iný nebude. My sme spolu chodili keď som mala 15, ja som vtedy vzťahy nebrala moc vážne. Potom sme sa znovu zacali stretávať keď som mala 18, uz sme spolu 5 rokov a naše najčerstvejšie šťastie spinka v postieľke.

autor
30. dec 2020

@tehotna40 a aký malo priebeh to počiatočné stretávanie v praxi?

tehotna40
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubiss
30. dec 2020

k nikomu by som sa nikdy nevratila..boli predsa dovody preco sme sa rozisli a ludia sa nemenia. a ked sa tak zamyslim teraz nad tym tak si to ani neviem predstavit ti ludia su uz uplne mimo a divim sa ze som snimi vobec co kedy mala :D

kamajka
30. dec 2020

Neodporucam..ked je raz dovod na rozchod tak tam bude stale, alebo sa najde dalsi mozno este vaznejsi, je to strata casu..ale ako pisala tu niektora zalezi to od viacerych faktorov, je ine rozist sa v 15 s niekym a dat sa opat dokopy po 3,5,10 rokoch- predsalen to su este take lasky, kde teenageri sa vyvijaju a hladaju sami seba a svoju cestu, ine je ked po rokoch dozreju, ine je rozist sa s niekym v 30, ine je rozist sa a niekym ked uz su tam deti atd. Ja som sa vratila k muzovi po 3 rokoch mali sme deti, bol to otras, uz sme od seba takmer 2 roky a aj ked on by chcel stale este dalsi pokus, tak u mna uz to neprichadza do uvahy, aj ked nijaku vaznu znamost nemam. Je mi s dermi dobre uz by som nemenila.

ivanizna
30. dec 2020

A to je až taký úžasný, že to chceš znova skúšať? Veď predsa pre niečo ste sa rozišli. Za mnou tiež chodili, aby som im dala ešte šancu, ale už keď sa to vo mne raz zlomilo, stratila som aj dôveru. Iba prvý frajer ma prehovoril a hádaj, ako to skončilo? 😃

vierocka888
31. dec 2020

Vidim, ze baby maju samé negatívne názory, tak ja ti pridam pozitivny 😄
Vydávala som sa mlada, z veľkej lásky. 2 roky po svadbe sme sa s mužom rozišli, finančné problémy, ponorka choroba a hádky nas akosi k tomu dohnali... vydržali sme 2 mesiace bez seba. Vrátili sme sa nakoniec k sebe. Ja som sa ukludnila, on si uvedomil ze ma miluje. Uz je to 7 rokov od vtedy a sme spolu. Milujeme sa viac ako predtým. Nam ta prestávka veľmi pomohla. Mame 2r syna a cakame druhe babatko 😊 takze nie vždy je to úplná katastrofa 😅

tina_8d
31. dec 2020

Záleží aký bol váš dôvod rozchodu.. my sme sa s partnerom rozišli po 7 rokoch, lebo sme žili pomaly už ako brat a sestra. Tak sme si dali pauzu..trvalo to 2,5 roka.. nakoniec sme zistili, že aj tak nám na sebe stále moc záleží a nevieme si predstaviť život s niekým iným.. zobrali sme sa a máme spolu dieťatko.. no sú partneri, ku ktorým by som sa nechcela už vrátiť...

autor
31. dec 2020

@vierocka888 a ako prebiehal ten návrat? Aké boli jeho kroky voči tebe? On sa ti zo svojich pocitov aj vyznal alebo ste len tak spontánne boli spolu a neriešili ste nič? Lebo mne povedal,že som mu veľmi chýbala, ale moc aktivity viac nevyvíja,niekedy sme spolu často,niekedy aj viac dní o sebe nevieme.

autor
31. dec 2020

@tina_8d tú istú otázku mám aj na teba. Ako to bolo ďalej keď ste zistili,že chcete byť spolu v praxi? Stretávali ste sa odvtedy stále? Písali si stále? Vyznal ti city alebo si sa ho na to rovno opýtala čo k tebe cíti?

vierocka888
31. dec 2020

No bolo to tak, ze mi on napísal ci sa môžme stretnúť. Tiez sme sa rozprávali len tak všeobecne, co ma kto nové a tak.... na konci stretnutia ma pobozkal. Na druhy deň sme sa znova stretli aby sme sa dohodli co ďalej. Ja som bola ta, co povedala, ze ak mame byt spolu, tak pokračujeme tam, kde sme skončili. Ze nestojím o chodenie okolo horúcej kase, sem tam rande,stretko.... dohodli sme si pravidla,povedali sme si co nám vadilo, co chceme zmeniť a ako chceme zmeniť nase manželstvo. On si to predstavoval akoze budeme spolu chodit, ako na strednej... no zatrhla som mu to hneď 🤷‍♀️🤣😅

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikaaa444
31. dec 2020

Dosť podstatne je prečo ste sa rozisli a ako dlho nie ste spolu . Iné je ak nie ste spolu roky ... vtedy zrejme obaja prišli na to že bez seba nechcú byt . A iné je mesiace keď tam je ešte zvyk . A hlavne prečo bol rozchod či pre nejaké banality , ( vtedy to fungovať môže ) alebo vážnejšie dôvody pripadne zle charakterové črty partnera . Vtedy sa nič nezmeni ani po rozchode . V mojom prípade návrat k partnerovi bola chyba , ale našťastie sme sa rozisli aj druhý krát . Ale on bol zlý človek nemal dobrý charakter a bol falošný takze preto aj keby sme boli rozideni 10 rokov by to nepomohlo . Veľmi je dôležité prečo ste sa rozisli

zuzka565
31. dec 2020

Áno vrátila som sa k svojmu bývalému manželovi. Už je tomu vyše 2 rokov co sme opäť spolu. Stále navštevujeme manželskú poradňu a pracujeme na našom vzťahu. Keď dvom ľuďom záleží aby boli spolu a majú sa radi tak sú ochotný sa zmeniť. Momentálne čakáme nášho ďalšieho synčeka.

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
31. dec 2020

@zuzka565 a iniciatíva vyšla z teba alebo z neho? Alebo ako to bolo?

selu11
31. dec 2020

My sme sa rozišli po 4 rokoch, po roku sme sa k sebe vrátili a potom po 5 sme sa opäť rozišli. Teraz žijeme každý svoje životy 😉

kikaaa444
31. dec 2020

Hmmm skôr mi to pride tak že mu vadí pocit samoty . A len potrebuje pri sebe niekoho blízkeho . Predsa len ak po tebe nikoho nemal stále si mu ty najbližšia osoba .. poznáte sa atd. Toto iste som mala aj s mojim ex .. my sme sa anj nechceli k sebe vrátiť len sme si to nahovárali lebo vsetcia okolo mali vzťahy tak ani my sme nechceli byt sami. Samozrejme nemusí to tak byt .. len píšem čo si myslím

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikaaa444
31. dec 2020

Neviem asi by som to nechala tak . Chlap ktorý chce bojovať o ženu dokáže take divy žeby si sa čudovala . Vtedy totálne upustia z ega a ozaj robia všetko preto len aby ženu získali. Ta jeho neaktivita nenaznačuje žeby nejak moc v tom vzťahu chcel
Byt . Či nechce od teba len sex :/

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
31. dec 2020

len som zbežne preletela, ale z teba priam cítiť ako zúfalo si želáš, aby to dobre dopadlo.... držím palce nech želania nenarazia na realitu 😉

kikaaa444
31. dec 2020

@zuzanka.zuzu súhlasím ... aj ja mám ten pocit .. citim z komentárov že zrejme on až taky zaujmem nemá a autorka je ta ktorá by vzťah obnoviť chcela

tina_8d
31. dec 2020

Začali sme tráviť spolu viac casu. Bolo leto, chodili sme von, kupat sa, na festivale sme bolí, ale stále ako kamaráti.. išli sme nakoniec ešte na dovolenku spolu.. potom sme sa už k sebe nasťahovali ako parteri

autor
31. dec 2020

@tina_8d to ma zaujíma,koľko je to viac času? Boli ste v kontakte denne? Písali ste si? Alebo si to proste vôbec neriešila? Ja totiž neviem čítať jeho prejavy...dá mi pusu,volá.ma tak,ako keď sme boli spolu,stretávame sa,ale nepíšeme si

arianna25
31. dec 2020

Mam slusenost. Po 5 rokoch ale rozisli sme sa po roku a pol. Uz sme boli uplne ini ludia, takze nebolo to to co som cakala. Odrazilo sa to na spravani voci sebe. Nedobry napad to bol dat sa dohromady.

kassandra25
31. dec 2020

Toto je chyba. Chyb sa treba vyvarovat. Neopakovat tie iste chyby.

mondolina
31. dec 2020

Ja som sa tiež dala znova dokopy s partnerom a klape to. Dôvody pre, ktoré sme sa rozišli už nie sú. Nie je len jeden scenár pre pokračovanie. Držím palce♥️

autor
31. dec 2020

@mondolina budem rada,ak.i napíšeš ten priebeh ako ste to dali znova dokopy? Krok po kroku čo ako nasledovalo...ako som už písala,my sme na to celkom dobre len je to také nesmelé hlavne z jeho strany...