Dokázali by ste tu žiť?

23. máj 2024

Ženy, dokázali by ste tu žiť ? Fotka je z kúpeľne.uz vás miluje, ale nič nechce zmeniť.

mamutka
23. máj 2024

Nie. Keď nevie toto riešiť a nevie prečo by mal, môžem ho ja okaslať

katkaseiner
23. máj 2024

Otazka je ci ty tak vies zit. Ja totiz take doma nemam, cize nad tym uvazovat vlastne nemusim. Ale nie, asi by mi to vadilo...na co sa vlastne pozerame?

viestta
23. máj 2024

Nie, moze ma milovat kolko len chce ale je:
1. humusak ak mu toto nevadi
2. lenivec ak mu to nevadi
3. neschopny cokolvek zariadit ked uz to nevie spravit sam

veselo_neveselo
23. máj 2024

Lenivy je, ci zgrlos? Ak len lenivy, daj spravit navrh v studiu a najdi majstra, co ti novu kupelnu spravi a muz nemusi ani prstom pohnut.

Ak je (aj) zgrlos, ze sa mu nechce na to davat peniaze, tak to radsej odid, lebo to bude celozivotny boj.

viestta
23. máj 2024

@katkaseiner pozeras sa pod umyvadlo nad vanou v umakartovej kupelni v panelakovom byte postavenom niekedy medzi 1970 az 1989, na ktore nikto za cele tie roky nikto ani nesiahol a uz tam nebolo ani cele roky poriadne upratane.

simona20201309
23. máj 2024

Ale určite ma sebavedomie do nebies.
Takýto chlap by mal do konca života ostat sám!!!!!!!!!!!
Nech nenici život žiadnej žene a deťom. Lajdak, babrak... toto není chlap.

viestta
23. máj 2024

@veselo_neveselo vidis, zgrlosa som zabudla spomenut medzi "pozitivami" konkretneho pana

syslik81
23. máj 2024

je to len jedna fotka z pod umyvadla-ako vyzera zvysok? ste manzelia,partnery? mate spolocnu domacnost ? je to hrdza .. umyjem natriem .. alebo objednam majstrov a zaplatim s priatelom pripadne z rodinneho rozpoctu- zeny vedia niekedy lepsie opravit prerobit ako muz.. takze otazne je ako to doma v skutocnosti mate

beata_k
23. máj 2024

Viac info by to chcelo. Nechal to tak lebo planuje kompletnu prerabku bytu? Alebo mu to takto vyhovuje a prerabat sa nikdy nebude?

anjelicek26
23. máj 2024

Poviem ti tajomstvo- vadi ti nieco, ze tam nie si schopna zit? Napriek tomu tam musis ostat? Umy to, uprac to, výmen to... máš dve zdravé ruky rovnako ako on q len jedny nervy.

lenkasarka
23. máj 2024

Ja osobne nie.

priamia
23. máj 2024

V prvom rade by som sa to snažila sama umyť, obrúsiť a natrieť, keď sa už nechystáte prerábať...ale aj to len v tom prípade, že by som v tejto domácnosti žila... ak ste len vo vzťahu a vzájomne sa navštevujete a dotyčný je voči tomu ľahostajný, rýchlo by som vzala nohy na plecia... 😉

alickapusinka
23. máj 2024

Určite by som tak žiť nedokázala. Príliš malo informácie či len sa s dotyčným stretávaš či s ním žiješ. Alebo či je len lenivý alebo aj lakomí. Sú rôzny ľudia žijú rôzne niekto by si to dokázal predstaviť len TY píšeš strašne malo informáci.

egonsk
23. máj 2024

clovek dokaze prezit aj v skromnom pribitku, ale na cistotu a hygienu by ziadna vyhovorka nemala byt akceptovana. Zena, ktora si nevie ani SAVOm umyt aspon obkladacky, pripadne octom, alebo pulirapidom ten vodny kamen, tak vybyva aj novu kupelku behom par rokov 😉

viestta
23. máj 2024

@egonsk preco by zena mala umyvat jeho kupelnu?

hopsas
23. máj 2024

Vedela by som ak by sme boli chudobní ale strašne zamilovaní...nevedela by som ak by sme boli zamilovaní a mali by sme na opravu ale nechcel by do toho ísť

zuzana76
23. máj 2024

nie, nastastie by tak nedokazal zit ani moj muz

egonsk
23. máj 2024

@viestta vo vztahu je moje a tvoje? Uff... preto je potom tolko slobodnych mamiciek zrejme. Asi som stara "blba" skola, ked opravim zasuvku, wc, vodu, ci inu vec aj ked s babou chodim len par dni a vidim, ze je to nieco, co dokazem... sorry, netusil som, ze uz sa striktne deli, ze v jeho/jej domacnosti nehnem prstom, iba vyuzijem hotelovym stylom.

0silvia0
23. máj 2024

Ta kupelna je jeho, ci vasa spolocna?

lonely66
23. máj 2024

ja by som možno doplnila dosť rozhodujúcu otázku. byt je váš alebo ste v podnájme? ak by šlo o podnájom, sama by som toto neriešila, toto je záležitosť majiteľa bytu. ak je byt váš, v tom prípade by som sa na takého chlapa vytoto....

zuzana76
23. máj 2024

@egonsk ano, zena by mala vediet umyt kupelnu, ale pravudpovediac, hrdzavu staru kupelnu by som nemala chut umyvat ani ja. Zena umyvadlo vymenit sama asi nevie, moze niekoho zaplatit, ale ak s tym chlap nesuhlasi, tak si nepomoze. Je smutne, ze chlap sa na to dokaze pozerat a necha v takej kupelni umyvat sa svoju zenu a pripadne deti. Ak teda nie su socialny pripad, tazko chorí a su radi, ze maju strechu nad hlavou. Ale aj to je chyba, myslim, ze dospely zdravý clovek by mal vediet zarobit na najzakladnejie potreby.

slecnazkosic
23. máj 2024

Ja osobne nie kedže za oveľa lepšie podmienky bývam 🙂do horšieho by som nešla. Bývanie, čistota/nečistota je charakter človeka.

viestta
23. máj 2024

@egonsk pozri sa, vyzera to tak, ze toto je panov byt a slecne (ci pani) bolo ponuknute byvanie. Po pravde po prvej navsteve ak by som videla toto v kupelni uz by mi blikali kontrolky. V tomto pripade by este stale bol len jeho bordel. JEHO a BORDEL. To ho hanba nefackuje, ze toto ma takto zadrbane? A technicky stav? Ked nie je natolko zrucny aby si to vedel sam opravit, tak uz davno mal zaplatit niekoho kto to da do poriadku. Na to umyvadlo od konca minuleho storocia nikto nesiahol a neupratal tam tiez dlhe roky. Keby ano, inac by to vyzeralo. Takto vybyvane jadro nema ani nasa osemedesiatrocna prateta, ktora je 40 rokov vdova. Hrdzave to sice ma, ale nie zadrbane.

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
egonsk
23. máj 2024

@viestta z otazky autorky, ku ktorej navyse neprisla uz ziadna dalsia jej reakcia, je tazko dedukovat aky ma vztah k danemu miestu, preto nerobim zavery. Moze to byt fotka od starych rodicov, alebo z podnajmu o ktore ma zaujem, alebo od jej frajera, pripade z ich domacnosti, atd ... otazka je nejednoznacna a absentuju dalsie podstatne informacie. Popravde vela ludi co dlhsie ziju sami sa stava casom bordelarom az humusakom a je jedno ci muz, alebo zena. Je to taka rezignacia..

wolf_
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
viestta
23. máj 2024

@egonsk pise, ze ju miluje. Nuz ked ju miluje, nech aspon uprace. Predpokladam, ze tato fotka vznikla na navsteve. Kazdy normalny clovek ak caka navstevu povysava, mozno aj utrie prach, ale uprace kupelnu a WC, nachysta cisty uterak a skontroluje ci nedochadza toaletak. Aspon mne sa zda, ze to tak robi kazdy normalny clovek. Len preto aby sa nemusel hanbit. Majitel tejto kupelne vanu a obklad umyl naposledy v minulom desatroci (ak vobec)

egonsk
23. máj 2024

@zuzana76 tie obkladacky su zaplesnene a zazrate vodnym kamenom, hrdzu a farbu som neopisoval, tam samozrejme neocakavam, ze zena si kupi stetce, odhrdzovac, kartac a farbu, aby to pretrela a este aj valcek a farbu na stenu, lebo ta tiez uz je za zenitom. 😉
Kedysi podobne "cisty" obklad som zazil u svojej frajerky, ked som v ich dome mal prespat a ani som sa tam neosprchoval a povedal jej, ze proste nechcem nieco nachytat... sice moja nadejna svokra bola z toho zdeprimovana, ale na nasledujucej navsteve bola ta kupelka zrazu vyluxovana ako nova...

egonsk
23. máj 2024

@viestta "Ženy, dokázali by ste tu žiť ? Fotka je z kúpeľne.uz vás miluje, ale nič nechce zmeniť" - mas asi fakt silnu predstavivost, ja som z tej vety skutocne nevydedukoval aky k danemu miestu ma autorka vztah. Ja pracuujem a rozhodujem len na zaklade faktov a nie domienok 😁🤪

viestta
23. máj 2024

@egonsk no jasne, ze si nic nevydedukoval. Si chlap. My sme pochopili vsetky a vsetko