Cudzia žena mi posiela peniaze

6. máj 2024

Asi 3x sa uz stalo, ze cudzia zena s rovnakym priezviskom ako ex mi poslala 500 eur. Posiela cca kazde 4 mesiace. V poznamke je, ze to je vyzivne nad ramec od mojho ex. Poslala som jej spat, ale znova poslala. Pani ma titul, ze ing. phd....

V zivote sme ani ja ani syn tuto paniu nevideli. Syn sa s otcom nechce vidat. To co tym chce tato pani naznacit? Preco to robi? Co tym sleduje?

doriiis
6. máj 2024

Žeby nová žena tvojho ex? Dáva to logiku

aandrea9
6. máj 2024

Keby si sa spýtala exa tak sa myslím dozvieš viac, ako tu.

syslik81
6. máj 2024

easy-ex sa znova ozenil a zen aposiela peniaze .. nie tebe-ale malemu...

janinque
6. máj 2024

Ja by som povedala, ze je to pekne gesto, ak maju viac penazi a mysli na tvojho syna, ze mu mozes takto "prilepsit".

autor
6. máj 2024

@aandrea9 Ja s nim niesom v kontakte. Alimenty plati on sam. A teraz do toho zacala posielat peniaze aj tato pania.

minimie
6. máj 2024

Nemôže to byť jeho mama, teta, babka, sestra alebo tak, čo sa len tešia z rodinného prírastku? 🤔

simca06022011
6. máj 2024

Treba zistit od ex, co to znamena a od koho, preco to chodi. Ine riesenie nie je.

aandrea9
6. máj 2024

Tak keď si ich posielate hore dole, odkladaj ich synovi mimo a vybavené. Neviem co s tym ma spoločné koľko titulov pani má 🤷‍♀️

luccija
6. máj 2024

Už si tu písala nie?bol tu taký príspevok.No nič v zdraví užite a nerozmýšľaj prečo, načo.Setri synovi zídu sa mu

13uzivatelka11
6. máj 2024

Ved tie peniaze odkladaj synovi. Neminaj pre istotu ak by ich chcela dakedy vrátiť.. Keď nebudú pýtať späť, tak kúp niečo dieťaťu 🤷‍♀️

autor
6. máj 2024

@minimie Syn ma 12 rokov. Jeho cela rodina su pekne pliagy.

maranco
6. máj 2024

veď v poznámke je uvedené prečo to posiela, sú to peniaze pre jeho syna, ak ich teraz nepotrebujete odlož mu ich keď bude potrebné
výživné ti môže posielať z ľubovolného účtu

luccija
6. máj 2024

Jaj ty si ich poslala späť?načo také divadlo odkladaj ich.

doriiis
6. máj 2024

Je zaujímavé,koľko ľudí by bez mihnutia oka prijalo peniaze od cudzej osoby.Ak by ex veľmi chcel,posielal by ich on.To,že to za neho robí nejaká žena je smutné a trápne.

h2
6. máj 2024

@maranco Presne to som chcela napísať. Že v poznámke je to predsa vysvetlené.
Autorka, nič tým tá žena nechce naznačiť. Posiela extra výživné na tvojho syna. Asi si to môžu dovoliť. Nerieš.

gribka1
6. máj 2024

Veď mu to odkladaj na účet. Čo vymýšľaš.

autor
6. máj 2024

@doriiis On posiela z vlastneho uctu. Teraz zacala k tomu este posielat tato tu.

doriiis
6. máj 2024

Tá žena to posiela z exovho účtu,alebo zo svojho?

h2
6. máj 2024

@doriiis Nie je to cudzia osoba. Je to buď príbuzná otca dieťaťa, alebo jeho nová manželka. Ak by to bola prvá možnosť, tak je to v podstate príbuzná aj toho dieťaťa. Nevidím v tom problém. Nič nežiada, chce pomôcť.

gribka1
6. máj 2024

Máš len dve možnosti, povedz exovi, že posiela a ver, že už nikdy nepošle. Alebo jednoducho odkladaj pre dieťa. Nič zlé ta žena nerobí.

maranco
6. máj 2024

@doriiis tak mal by sa rozhodnúť syn sú to jeho peniaze
otec ti posiela 500€ chceš ich alebo mu ich pošleme naspäť?
a možno ex ani o tom nevie, ale ona cíti že mu môže poslať na prilepšenie že si to môžu dovoliť
veď deťom posielajú peniaze aj babky aj vzdialená rodina, to každú takúto platbu vrátiš späť?

maranco
6. máj 2024

koľko má otec predpísané výživné a koľko posiela?

autor
6. máj 2024

@doriiis zo svojho

ptvw
6. máj 2024

No alebo posiela aby to mohli vytiahnuť pred súdom (ak čosi kuju, planuju) ze ved oni sa snažia, zabezpecuju a matka to odmieta ....no neviem je to divne....nikto len tak nezištne neposiela peniaze v dnešnej dobe a už vôbec nie nové ženy exov

autor
6. máj 2024

@maranco 360 eur posiela ex meascne a teraz zacala posielat nejaka cudzia zena naviac.

janinque
6. máj 2024

@doriiis preco by to malo byt trapne? Co ak otec posiela minimalne vyzivne a rodinny prislusnik, ktory chape, ze matka z toho neuhradi dietatu dokopy nic "kompenzuje" aspon takymto sposobom situaciu? Mam podobny pripad vo svojom okoli, dieta je prisudene otcovi, matka mu neplati takmer nic a krstna matka dietata posiela peniaze otcovi, aby nejako normalne vyzili.

damira90
6. máj 2024

Najskôr si o tej žene zisti a mužovi ako ZIJU auga bohatstvo ..všetko pre to sprav to nevieš? Cez známych.....kamošov.
Nenechaj to tak môžu niečo mať za lubom alebo kna je empatická a vie čo je to mať dieťa s potrebami.

autor
6. máj 2024

@maranco Matka od ex sa vola krstnym menom inak.

autor
6. máj 2024

@gribka1 Ja s nim niesom v kontakte 10 rokov.

damira90
6. máj 2024

Tam je niečo bud úplne ludské SUPER alebo bud NEsuper. Za chrbtom. Zisti o nej niečo aj o nich. Neviem najskôr nenapadne :/ ach jaj.