Čo si mám o tom myslieť?

lajlaa555
9. nov 2022

Písala som tu najprv o tom pozemku čo hľadám na ornej pôde a chceli sme u svokry najprv pozemok aby ho predala ale nechce ma tam. Hovorila ešte že by tam nemohla chodiť moja rodina keby tam sme a potom zas hovorila aby sme si našli podnajom s priateľom. Hovorila na mojich rodičov že sú hnusné špiny že aby môj priateľ mne nepomáhal keď niečo potrebujem a aby som ja nepomáhala mojim rodičom a že aj keby spolu bývame tak aby on dával svojej mame peniaze a mne iba na jedlo na nákup.
Podľa mňa aj to by jej vadilo. Chcel kúpiť chatu no nakoniec mobilny dom a dal to na jeho matky pozemok povedala najprv nie a potom zase ano tak to tam dal. Najprv to dovolila a pred asi 3 dňami hovorila aby predal mobilný doma a aj auto co si kúpil aby si vyplatil dlh a aby šiel do podnájmu. Nadávala mu že by tam moja rodina nemohla chodiť ani ja k rodičom že by som mala tam práce a práce...
A že nemá jazdiť kumne ani ja k nemu že ona potrebuje aby ju zaviedol hentá a tam že je chorá atď... Akože ôk ale ona každý deň do Bratislavy mu hovorí aby šiel pre brata svojho a potom keď dojde z 12ky aby ho šiel zase zaviesť späť. Robí 12ky včera šiel pre neho keď došiel z prace somnov je hodinu denne a potom zasa ide domov. Ja bývam ešte s mojou rodinou snažím sa postaviť na svoje nohy lebo si myslím ze to nemá žiaden zmysel. Predávala som tam každý víkend rodina mi povedala by som tam prespavat už nešla lebo že vraj jeho matka nás chce rozdeliť a určite jej to vadí že prepavam. Priateľovi povedala že aby moji rodicia tam nechodili inak vyhodí aj mňa s rodičmi aj jeho. Potrebovala som sa aj sem vyrozprávať aký máte na to názor ďakujem vopred...

jankalukasova
9. nov 2022

A kto bol teda vrah?

thereisabear
9. nov 2022

Toto potrebuješ? Aby ti "svokra" hovorila, či sa môžeš alebo nemôžeš stretávať so svojimi rodičmi? Priatel čo na to hovorí? Buď by si urobil poriadok s mamou alebo by som sa naňho vykašlala. A určite by som išla bývať čo najďalej od nej, najlepšie aspoň 500km.

deti95060810
9. nov 2022

rozumiem správne? matka priateľa nechce aby bol s tebou. Píšeš to troška málo zrozumiteľne.
Takže alebo sa rozíďte a maminka nech si nechá svojho synáčika, alebo sa odsťahujte obaja spolu - najlepšie do zahraničia, tam hádam za vami chodiť nebude.
Potrebuješ takéto scény od budúcej svokry? je ti to treba? život je krátky nato aby ťa niekto šikanoval, ohováral a kazil ti život...

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@thereisabear hovorí ze aj keby tam bývame ona nechce aby tam chodili lebo ich neznáša oni sú u nej špiny a mňa to hnevá a priateľovi keď to povie tak on opakuje co povie ona. Poslúcha ju na slovo. Pokiaľ sa nezmení tak končím

jaond19
9. nov 2022

@lajlaa555 nezmení sa. Urob si láskavost a nenic si svoj mlady zivot takymi idiotmi.

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@deti95060810 horšie sa to píše najlepšie je osobne to niekomu porozprávať ale ano je to tak ako ste napísala vy. A zase ha nechcem do zahraničia kvôli mojej rodine pretože môj otec je starý ma pomaly 70 a moja mama to sama nezvládne keď bude potrebovať pomôžem ako dcéra a mam ešte menšieho brata má 12 rokov. Takže nejaká tá pomoc tam musí byť a okrem toho keby ostanem tehotná alebo niečo sa mi stane kto mi pomôže? Určite moja mama a otec predca. Alebo zase naopak

sense
9. nov 2022

Už v predchádzajúcich témach si dostala dosť rad, ale žiadnu si si nevzala k srdcu a o pár dní neskôr si opäť založila novú tému, takže škoda niečo radiť.

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@thereisabear proste hovorí on iba to co počuje od svojej matky doma. Keď ona nadáva na mojich rodičov on to opakuje a nemá ich potom rad ani on. Bola som tam pred asi týždňom na návšteve rozprávali sme sa a priateľ ma už volal kumne že poď že keď sa dohodnem s tvojou rodinou že prídeme od nás k vám o 12 tak prídeme o 12 tak to dodržim a nebudem robiť problémy tak som šla v pohode mala som náladu vtú chvíľu a jeho matka že joooj a to musíš poslúchať?

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@sense ja už to myslím vážne preukázala sa jeho rodina pred tým to tajili

katarinka89
9. nov 2022

@lajlaa555 ani nerozmyslaj nad tým kde ten dom umiestniť, alebo kúpiť, pripadne ísť s ním do podnájmu. Jedine co ty môžeš urobiť je odísť od neho a žiť si život inak.
Urobíš veľkú chybu ak by si s ním čakala dieťa.

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@katarinka89 to ani nebude

veronikaszabova
9. nov 2022

@lajlaa555 a ty si stale s nim??? Minule ti nebolo dost poradene? Omg. Dievca spamataj sa. 🤦

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@katarinka89 keď jeho matka potrebuje vyletí za sekundu von ako formula jedna keď ja potrebujem nutne ísť trebárs si vybaviť príklad na úrad práce tak to už komentuje že nemá naftu

deti95060810
9. nov 2022

@lajlaa555 ešte .... to dokážeš aj počúvať ako budúca svokra ohovára a nadáva na tvojich rodičov? Mňa by to urazilo a viac by som tam nevkročila....maj v sebe troška hrdosti a úctu k tvojim rodičom...
kašli na takú lásku - takých ešte bude...

kitycat
9. nov 2022

@lajlaa555 myslim si, ze by si mala ist robit niekam do zahranicia do Alp na hotel kde ti daju aj ubytko aj stravu aj plat a odtrhni sa odntohoto nezmyslu, ktory na Slovvensku zijes..

Tvoja rodina nie jebziadna vyhra, ale zahrabat sa so zadlzenym chlapom je uz na slucku

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@kitycat ale keby sa vie chovať normálne on a jeho rodina a rozmýšľal by inak tak mi to je jedno že je zadlžený teraz bez pôžičky alebo hypo. nekúpiš nič...
A samozrejme keby sme bývali sami že by bol normálny aj on a bola by som v dome spoluvlastník tak bych to pomáhala splácať aj ja...
Mnohý ľudia sú zadlžený a žijú spolu.
Len mne vadí to správanie že ide stále podľa svojej matky ma pomaly 25 a serie si nahlavu ona pískne on skáče hore dole a to už nevadí jeho matke že nafta ide doprdele... hlavne ze ona potrebuje aby 20 krát za den keď má volne vykendy skákal hore dole. Ja keď potrebujem tak mi povie mama mi povedala ze auto není na vodu.

sense
9. nov 2022

Tak keď to myslíš vážne prečo si ešte s nim, miesto písania sem, si mala jemu povedať ze je koniec

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@sense nemám mu to kedy povedať je v práci ale keď príde tak to skončím mamánek

sense
9. nov 2022

@lajlaa555 à o týždeň napíšeš znova co máš robit

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@veronikaszabova napísala som normálny? Napísala som keby bol normálny

veronikaszabova
9. nov 2022

@lajlaa555 zlaticko, mas len 18 rokov, cely zivot pred sebou. Nezahadzuj sa s takym chudakom. K comu to je dobre? Na svete su miliony chlapov, ktory sa k tebe budu chovat ako k princeznej, budu ta na rukach nosit. Nie tento chuj. Nic ta s nim nespaja,.zober sa a bez prec. Co najdalej od neho

lajlaa555
autor
9. nov 2022

@veronikaszabova jo už je toho moc

thereisabear
9. nov 2022

@lajlaa555 nemá to žiadne uspokojivé riešenie, on bude robiť ako mama píska a ty sa budeš trápiť.

veronikaszabova
9. nov 2022
viestta
9. nov 2022

@lajlaa555 už sme ti neviem koľko krát napísali, že máš sa vykašľať na svokru, aj toho tvojho chlapa. Najdi si robotu, podnájom a ži svoj život podľa svojich predstáv. Stále dookola riešiš to isté, ale furt je niekto zlý, nikdy nie je chyba v tebe. Konečne sa postav na vlastné nohy a nespoliehajte sa ani na rodičov, ani toho lenivého frajera, ani na svoju svokru. Bud začneš dačo robiť, alebo prestaň vyplakavat.

viestta
9. nov 2022

@veronikaszabova to je ta co žije s rodičmi v maringotke. 100%

veronikaszabova
9. nov 2022

@viestta ano, ona

doriiis
9. nov 2022

Úplní Hujerovci