Čo by ste si pomysleli o žene, ktorá nemá záujem spoznať priateľovu rodinu a kamarátov?

2. okt 2022

Čo by ste si pomysleli o žene,ktora nemá záujem spoznať priatelovu rodinu a kamarátov? Ani jeho rodičov proste nikoho.. keď sa taka žena jasne vyjadrila,že chce aby vzťah bol len o dvoch a do vzťahu nezasahovali ďalšie osoby

(Ano ta žena som ja)

zorana999
2. okt 2022

Ze máš nejaký problém, sama zo sebou.
Ktory by bolo fajn vyriešiť...

beata_k
2. okt 2022

Ze skor, ci neskor bude sama. To, ze je muz vo vztahu, neznamena, ze sa ma vzdat vlastnej rodiny.

januska12323
2. okt 2022

No ako stretávať sa každú nedeľu na obed nemusíte ale ani nevedieť o nich nič mi pripadá zvláštne.

petulda333
2. okt 2022

Ze si divna, dost

petamich
2. okt 2022

vazny vztah, ktory sa ma zdravo vyvijat nikdy nemoze a nesmie a nema byt vyhradne o dvoch a nie je to zdrave a ze ma taka zena traumu z detstva, dospelosti alebo iny problem, ktory by mala riesit

a ak by to bolo v opacnom garde a stretnem takeho chlapa, tak by som s nim vo vztahu nepokracovala

lilope
2. okt 2022

Ak ide o vzťah s plánovaním budúcnosti, že nejde len o sexuálny vzťah, tak nie je prirodzené nemať záujem spoznať partnerovu rodinu. Predpokladám, že partnerovi to prekáža, inak by si túto tému nemala dôvod riešiť. Ak je to tak, zvážila by som pokračovanie vo vzťahu alebo ustúpenie. Kompromis sa tu, zrejme, nedá riešiť keďže ide o buď alebo.

autor
2. okt 2022

@lilope a ak ide len o sexualny vzťah tak rodinu poznať nemusím však?

petulda333
2. okt 2022

Tak vtedy nie

petulda333
2. okt 2022

Ale to potom nie je priatel

dskjhfdlkdjhl
2. okt 2022

To si mala rovno napisat, ze je to len kamos s vyhodami. S jeho rodinou sa zoznamovat nemusis, jedine ak by si vyhody chcela rozsirit😝

januska12323
2. okt 2022

@dskjhfdlkdjhl na spoločnom obede navrhnúť kto bude ďalší? 😁 To by som sa aj ja bála zoznamovať

zuzitko74
2. okt 2022

Kým to nie je priateľka môjho syna, tak mi je to jedno.

petamich
2. okt 2022

mami toto je ta kocka co som ti o nej hovoril, ze s nou spim, dik, ze si nas pozvala na nedelny obed ;) tak nejako?

viestta
2. okt 2022

Toto nie je vzťah, toto je len uspojokovanie biologických potrieb. Bolo by zaujímavé poznať reakciu druhej strany.
Predpokladám, že ani svojej rodine ho nehodlas predstavovať. Však na čo? O pár mesiacov môže vymetat medzinozie iný. Tak nech si mama nerobí plány aká bude svadobná torta.

nikpa
2. okt 2022

Pokiaľ je to človek len na sex tak je to úplne v poriadku.

koniarova
2. okt 2022

Máš to zjavne veľmi pomýlené. To,o čom ty píšeš,vzťah ani zďaleka nie je.

euka210
2. okt 2022

...ze zije v nerealnom svete.

michaelassu
3. okt 2022

Mas, nemas ale patrí sa to...ci sa budete potom casto stretavat to je uz otazne.. ale chciet od neho aby bol vztah len o dvoch by bolo chore

miadi
3. okt 2022

Ze mas nizke sebavedomie neveris si ani tomu partnerovi Lebo inak by si sa nebala poznat jeho rodicov kamosov . Lebo normalny dobry vztah je len o dvoch nenechaju inych donho zasahovat ale ani nedrzia vztah vo vzduchotesnej bubline prec od vsetkych ostatnych. .ze sa moc bojis aky nazor budu mat na teba druhi ludia. A ze tvoj partner je ovplivnitelny a nebude ta mat tak rad ked sa nezapacis jeho najblizsim. Tym len vyrabas problem vo vztahu zranujes svojou nedovercivostou svojim chladom.

miadi
3. okt 2022

A sexualny vztah ktory je len o sexe nie je vztah a tam je Jasne ze nemusis nikoho poznat ani tvoj nabijac nemusi vediet nic o tebe ani tvoje priezvysko nemusi poznat nie to este ty jeho rodicov .

kassandra25
3. okt 2022

Pytas sa nas sama na seba, ci si normalna..... no nie, asi nie si. Tesis sa odpovedi?

1sally12
3. okt 2022

Že som rovnaká ako ty😄už len takého muža stretnuť😄

canany
3. okt 2022

Som rok vo vztahu a priatel ma tiez nepredstavoval nejako extra rodine a kamaratom. Obcas sa s niekym niekde stretneme, vtedy ma bud predstavi alebo nie.
A neriesim to. On je moja priorita, nie jeho rodina a kamarati.

diwotworna
3. okt 2022

Ja by som povedala že mi vaše anonymné príspevky idú krkom....

xena0
3. okt 2022

Pomyslela by som si že žena má problém a mala by navštíviť odborníka, ak však ide i priateľa s výhodami čiže.len sexuálny vzťah takto by som nenazvala "priateľom" alebo nejakým skutočným vzťahom...vtedy nevidím dôvod spoznávať rodinu

slovakboy
3. okt 2022

Ja to chápem asi tak že ty nechceš vzťah so všetkým všudy ale on chce. Čiže on sa na teba namotal no ty chceš iba sex. Asi ti vyhovuje. Nemyslím si o tebe nič zlé. Proste to máš rada. Len on chce viac. Odporučím ti nechaj ho a nájdi si podobného. Aj sexualny vzťah je vzťah. Povrchný ale je.

ivanaks
3. okt 2022

Ak Tebe ide len o sex, bolo by fér to tomu druhému na rovinu povedať, nech si on nemyslí, že má vzťah. Lebo vy vzťah nemáte... Akonáhle mu to oznámiš, sú dve možnosti: 1. bude vo "vzťahu" pokračovať a dúfať, že sa z neho časom naozaj stane vzťah a Ty sa budeš chcieť zoznámiť s jeho rodinou a kamarátmi, alebo 2. prídeš o chlapa na sex a už sa nemusíš trápiť, že Ťa chcel stále s niekým zoznamovať...

syslik81
3. okt 2022

hlavne si sadnut a vyjasnit ako je to s vami..ak s nim nepocitas do buducnosti ok ....ale ak je to dlhodoby priatel a chcete rodinu spolocnu tak sa jeho rodine nevyhnes a ani priatelom .. nemozes od neho chciet aby zahodil roky so zenou kt sa s nim len zahrava ... mozno on o sexualny vztah zaujem nema

andrea78
3. okt 2022

Ze ho chce len vyuzivat a potom odkopnut. Nerata s nim v buducnosti. Nezalezi jej na nom.

jaskolka
3. okt 2022

Keď ide len o "kamarátstvo s výhodami"tak nemusíš poznať rodinu, ani by ta rodina myslím, nemala záujem poznať nejakú sexpartnerku. Ale potom to nie je vzťah.
Lebo zdravy vzťah nikdy nebude absolutne a výhradne len o dvoch, s partnerom si" berieš "aj jeho rodinu.