Chce ma?

18. jan 2023

Ahojte.. stretavam sa s jednym muzom ale vôbec sa v tom celom nevyznam. Viem ze tieto otazky by som mala smerovat nanho ale zaujímal by ma vas nazor. Kazdy den mi napise, zaujima sa o mna, je ku mne naozaj galantny. Stretavame sa pomerne casto, je medzi nami silna chemia. Mame aj spolocne zaujmy, je to vazne fajn. Ale ked sa bavime o vztahu vraj nevie, uvidime casom ako to pojde.. ale ja som nanho namotana a nechcem si robit plane nadeje. Co si o tom myslite?

ninka297
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janettdamian
18. jan 2023

A to čo máte teraz medzi sebou je vlastne čo? O akom vzťahu "časom" sa bavíte?

dzulli1980
18. jan 2023

Možno to má rozohraté s ďalšími tromi, keď "uvidíme časom, ako to pôjde" ... za mňa toto happyendom neskončí.

zanka777
18. jan 2023

Koľko máte rokov?

darius_a
18. jan 2023

Sex už bol?
Ak áno, chce v ňom asi pokračovať a nič viac.
Ak nie, chce asi pokračovať, aby ho dosiahol a nič viac.
Tak mi to vychadza

xsimonkax
18. jan 2023

Keď nevie co chce teraz, nebude vedieť ani o rok ani o desať. Ale on vie co chce, len nechce to čo ty. Vzťah. 🙃

ingush616
18. jan 2023

Keď nevieš, odpoveď je nie 😄
Myslim z jeho strany…

kate211
18. jan 2023

V prvom rade, ako dlho sa poznate? V druhom rade, vies presne definovat vztah? Z toho co pises, zaujem stretavat sa, travit spolocne cas pravdepodobne ma. Ale ak sa poznate dva ci tri mesiace, to chces uz po nom jasnu odpoved ci chce vztah? Ako vztah definujes ty? Lebo podla mna a tvojho popisu sa to vyvija dobre. Hadam necakas ze ti prislubi v nejakej kratkej dobe spolocne byvanie ci deti.

lavinis
18. jan 2023

Podľa mňa mu ide o sex a preto ta pripravuje na to, že veď ti povedal, že na vzťah sa necíti
Ale nikto mu do hlavy nevidíme,, takže tu všetky môžme akurát tipovať

autor
18. jan 2023

@darius_a nie, nespali sme spolu

autor
18. jan 2023

@kate211 pozname sa rok z prace, ale ja som odisla a stretavame sa mesiac. Dovtedy sme si pár krát napísali, stretli sa v praci

bennn
18. jan 2023

zrejme chce si len užiť v prvom rade... a je len malá šanca, ktorú nepredpokladá že by sa mohlo stať, že z toho bude vzťah. ... Takže tak. Aspoň z toho čo si opísala.

nenne9
18. jan 2023

Niekto tu pise ze mu ide iba o sex...preco?mozno mu ide aj o vztah, ale po mesiaci je to asi skoro planovat buducnost.daj tomu este cas a netlac na pilu.enjoy the moment

panelacikova
18. jan 2023

ako si prišla na to, že je medzi vami chémia, keď ste spolu nespali?
a na otázku sa odpovedať nedá, chýbajú podrobnosti. sú 2 scenáre: A) on chce aj sex, ale ty otáľaš a jeho to prestáva baviť. B) on nechce ani len ten sex s tebou, len ty si nahováraš, že je medzi vami nejaká chémia...
alebo máte obaja tak cca 19-22 rokov 😀

kate211
18. jan 2023

A kolko o sebe toho viete? V kolkych situaciach, ktore bolo treba i minimalne riesit si videla jeho alebo on teba? Mesiac je kraatka doba. Ja som terajsiemu manzelovi po troch mesiacoch povedala, ze na vztah sa zatial necitim, ale velmi rada budem s nim travit cas, naplnalo ma to. Diky bohu, ze to nevyhodnotil tak, ako vacsina miestnych dam stylom chce len sex. To je snad tradicia Modreho Kona, ze ak chlap nechce po mesiaci vztah (ten prichadza, neni to len o prislube kooopu deti), tak chce urcite len sex.

darius_a
18. jan 2023

Podľa mňa chce s tebou hlavne spat.
Chce ta dobyť a pôjde o dum dal.
Ku cti mu slúži, že ti neťahá medové motuzy popod nos, aby ta dostal.
Takto sa môžeš rozhodnúť, či chceš "vztah iba na sex" alebo cau

darius_a
18. jan 2023

@kate211 ale tu je opačne garde.
Ty si nechcela vzťah, tu nechce muž, to sú podľa mňa dosť podstatne odlisnosti🤭

panelacikova
18. jan 2023

@kate211 a to koľko ste mali ty a manžel rokov, keď ste spolu začali chodiť?

deti95060810
18. jan 2023

najhoršie na tom je to, že ty si sa namotala...

kate211
18. jan 2023

@panelacikova 28, manzel 34. Som potrebovala byt chvilu bez vztahu. Ale s nim mi bolo uzasne pri spolocnych aktivitach, diskusiach a preto vznikol z toho casom vztah a nasledne manzelstvo.

kate211
18. jan 2023

@darius_a aha.

katkazocele
18. jan 2023

Teraz sa asi zasmeješ, ale možno vážne chce vzťah, len mu kamarátka (dala som už aj ja takúto radu 😇) povedala že nemá hned vyznávať city a tlačiť že chce vážny vzťah lebo sa mu zľakne žena 😂😂😂 alebo má zlú skúsenosť keď šiel po mesiaci do vážneho vzťahu 😟

nenne9
18. jan 2023

@kate211 presne.ja ked som na vyske zacala randit s muzom, tiez mi s nim bolo dobre, chodili sme na prechadzky, do kina, na kofolu( a pivo🙂 a dokazali sme sa rozpravat hodiny a hodiny.napriek tomu som mu tiez asi po 2 mesiacoch navrhla len kamaratstbo.bolo mi s nim super ale strasne som sa zacala bat, lebo som videla, ze to mysli vazne, ze je velmi zalubeny a ja som sa necitila na nieco take vazne.tak som sa bala zavazku,mala som plany, ze po skole pojdem von, moje predstavy zahrnali slobodu a cestovanie, nie viazanie sa na chlapa.samozrejme, on sa uplne zlozil z toho, ze nechcem vazny vztah.nechcel ziadne kamaratstvo a preto sa so mnou nadobro rozisiel.ja som ho volala von, ale on uz odmietal komunikovat.vtedy mi doslo, ze bez neho nechcem byt.
Co keby si bola trochu , teraz myslim autorku, "menej namotana"? Nedavaj mu az tak najavo, ze si z neho hotova.ja si presne pamatam ako mi toto jedine na nom vadilo, mala som fakt pocit, ze je to "too much", ze prichadzam o slobodu, neviem, ci mi rozumies, ci si nieco take prezila.

katkazocele
18. jan 2023

@nenne9 teraz tvojím manželom????😀

moonlight1210
18. jan 2023

Po mesiaci intenzivnejsieho stretavania sa (hoci sa random poznate uz dlhsie z prace) je trochu skoro diskutovat oficialne deklarovany vztah pred verejnostou.

Na druhej strane, ak ti je s niekym dobre, nechces o neho prist, rada ho vidis, je ti sympaticky, ale zaroven k nemu nic extra zalubene necitis, proste sa s nim zatial nevidis v pare, co povies? No predsa: netlacme na to, dajme tomu volnejsi priebeh, uvidime,…

rony2255
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nenne9
18. jan 2023

@katkazocele ano🙂))))))

santiago_segura
18. jan 2023

Ale haluz je že vymenovala všetky podmienky zalúbenosti a potom že nič. Toto skôr ženy zvykli robiť. Aspoň sme sa presvedčili že medzi mužmi a ženami neni rozdiel.

katkazocele
18. jan 2023

@nenne9 a vidíš nelutuješ správne? 😇 On ťa podľa mňa skutočne miloval, keď ho to tak zložilo 😟

vilma7
19. jan 2023

Keďže nevie on, nevieme ani my, či z toho niečo bude.
Tak sa pekne len odmotaj, lebo zatiaľ sa.k ničomu neschyluje, jedine z tvojej strany.

Mne už chlap aj lásku vyznal, ale vzťah.nechcel. takže zrejme ten tvoj asi momentálne netúži po žiadnom vzťahu.

Snažila by som sa to na.tvojom mieste vrátiť na kamarátsky pôdu.