Chalan sa do mňa zaľúbil.

tatianalidikova
23. dec 2021

Dobrý večer, mám takúto dilemu.
Tento rok som začala študovať na VŠ, som prváčka, ale mám už 22 rokov, jeden chalan ktorý je o rok starší ako on má 23 rokov, mi začal vypisovať, najprv to bolo že mi praje veselé sviatky, ja som mu odpísala že aj ja taktiež, tak sme si trochu písali a chlapec sa do mňa zaľúbil, začal mi vypisovať, že je rád, že si našiel takúto priateľku ako som ja , je rád za mňa, miluje ma, pritom ja som mu nikdy nenapisala že ho milujem, alebo že ho ľúbim, pritom on mi to píše, každý deň na mňa myslí, a každý boží deň mi píše, dokonca spomenul to ako raz budeme mať deti, pritom s ním nechodím , lebo som nezadaná, tak ma napadlo či ak by som požiadala bratranca aby sa len nieže hlavou so mnou sfotil, len tak aby to vyzeralo, že mám frajera, možno by mi dal ten chalan pokoj. Problém je vo mne ten, že ja rada píšem dlhšie kontexty správ, tak asi si to zle vysvetlil.... Tak čo by ste mi prosím Vás poradili, čo mám spraviť, aby mi dal pokoj tzv, aby mi to toľko nevypisoval ? (Nechcem ho bloknúť, pretože ak náhodou bude prezenčná výučba a my máme spoločné niektoré hodiny tak ak by som ho uvidela, cítila by som sa zato blbo...,ako mu vysvetliť, že ho nechcem ako priateľa ? P.S už mi začína šibať, lebo každý boží deň mi vypisuje, každý deň stále... Ďakujem za rady, peknýzbytok večera prajem a pekní sviatky Vám prajem,.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeruginosa
23. dec 2021

Napis mu normalne, ze nemas zaujem. Ak nepochopi, ignoruj.

miadi
23. dec 2021

Este sa o tebe rozkrikne ze si mala nieco s bratrancom 🤣Ved mu napis ze nemas zaujem nie si jeho priatelka nelubis ho ani nikdy nebude sanca zeby si snim deti vyrabala.

jaskolka
23. dec 2021

Normálne mu napíš, že nemáš záujem, že ste len kamoši z tvojej strany. Hotovo, ak je normálny, pochopí..

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
palisko
23. dec 2021

Raz ťa zlomí. Uvidíš.

desore
27. dec 2021

@palisko Nemusi, dotycny mlady muz pojde lasku vyznavat dalsej.