Bývalá partnerka môjho priateľa nechce, aby sme sa pred ich dcérou objímali

14. jún 2020

Poprosím názor na túto stuáciu. Mám priateľa,ktorý má dcéru s exmanzelkou. Jeho dcera k nam chodi na vikendy,ma 7 rokov,jeho exmanzelka si nepraje,aby sme sa s priatelom pred nou objimali alebo boskavali vraj to nie je vhodne. Ako by ste na to reagovali?

sunny8
14. jún 2020

Podľa mňa má pravdu. Ešte objatia sú v pohode ale nejaké bozkavacky si nechajte za zatvorené spalnove dvere. VZdy je to jej otec a cudzou ženskou ..

srandujete
14. jún 2020

objatiami a bozkami 😀 a nezabudnut ani na nu 😉 je normalne, ked dieta vidi aj dostava lasku. . 😉

autor
14. jún 2020

@sunny8 nie boskavacky,normalny bosk na tvar...a jej matka je mimochodom druhykrat vydata

sissy27
14. jún 2020

Jemný bozk napr na privítanie je ok, nejaké olizovačky pri telke a podobne si ozaj nechajte keď budete sami. To sú veci, ktoré sa nehodia ani pokiaľ ide o manželov a vlastné deti.

autor
14. jún 2020

@sissy27 neboli tym myslene olizovacky...ale normalny bosk na privitanie pripadne na rozlucku

dajana1983
14. jún 2020

Ja sa divím že taký existujú ľudia čo vedia zo seba vydať takú kravinu🤦keď sa jej dcéra jedného dňa opýta ako prišla na svet,bude jej tvrdiť ,že to bocian asi🙈

autor
14. jún 2020

@dajana1983 podla mna ide skor o sikanovanie z jej strany,lebo ma problem s tym,ze ex ma novu rodinu,ale ze ona ma uz druheho muza to je ok

amelia000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dajana1983
14. jún 2020

Je to dosť možné, a jasne no niektorí ľudia sú s prepáčením hrozne hlúpi,len sa nejeden diví odkiaľ sa to berie .Veď aj tá malinká vie že je to totálna blbost-keby teda vedela čo jej matka vypotila🤦

sissy27
14. jún 2020

Prepáč, ale nedá mi to 🙈 bozk, boZk... alebo pusa 😂

hopsadobrandejsa
14. jún 2020

Bozk je myslim uplne v poriadku. Nejake prehnane bozkavanie si myslim, ze aj pri vlastych rodicoch pride detom trocha zvlastne. Teda aspon moji rodicia to nerobili nejak excesivne pred nami. Vacsina rodicov to myslim nerobi.

No jeho ex-manzelka je ex z nejakeho dovodu. Zrejme sa rozviedli pretoze mu vadilo jej komandovanie v domacnosti. Teraz je rozvedeny a stale sa mu snazi hovorit co ma a co nema robit :D :D :D .

Ja by som toto absolutne neriesil. Ona ma tiez noveho partnera. Co robi jej ex ju nema absolutne co zaujimat.

leuchtturm
14. jún 2020

ked vladne medzi rozvedenymi rodicmi napatie, decka to zvyknu vyuzivat a na mieste, kde sa nachadzaju zvyknu zvelicovat urcite veci a rodicia sa na to zvacsa chytia. Mala sa musi naucit, co je vo vasej domacnosti, zostane u vas, co je u jej mamy, zostane u nej.

myskahryzka
14. jún 2020

Určite si nenechajte zasahovať do súkromia bývalou manželkou. Ta nech sa zmieri s tým, že na bývalého už nema vplyv. Obaja sú rodičia a obaja sa podieľajú na formovaní dcéry. Ak tvoj muž uznal za vhodne, že je v poriadku, aby dcéra videla prejavy lásky /veku prisluchajuce/ tak ich bude vidieť a myslím si, že pre zdravý vývin to potrebuje každé dieťa. Asi jej to je divne, lebo doma /u mamy/ prejavy lásky nevidí, tak o tom celkom nevinne povedala mamine. Ale vy sa iste nevzdávajte svojich zvykov len kvôli závisti exmanželky. 😉

evitka83
15. jún 2020

Tiez by som taketo intimnosti obmedzila pred malou. Ja viem len z vlastnej skusenosti, ked som bola v takom veku, tak mi velmi ublizovalo, ked som videla otca bozkavat novu priatelku alebo akekolvek prejavy neznosti. Tiez som k nim chodila, bola na mna mila vsetko bolo ok, brala som to ako fakt, ze sa nasi rozviedli a on ma novu zenu, ale cely dobry den zotreli tym, ked s pobozkali alebo chytili za ruku, vzdy ma to pichlo do srdca. Nevedela som to zniest, zrusila som kontakt s nimi nakoniec

junovedievca
15. jún 2020

Nedaj si zasahovat do vztahu. Bozk,pusa je samozrejme fajn. Dieta by malo vidiet
A vediet,ze je medzi ludmi ktori ju maju radi a sa maju radi.

whatever1
15. jún 2020

Je dosť možné že jeho dcera tie vaše prejavy lásky zvelicila. Na ex by som sa nehnevala, chráni si len svoje dieta. A vlastne ani na to dieťa, ma len 7, nevies čím prechádza...

obcanka123
15. jún 2020

Ahoj, podľa mňa je normálne, keď si dvaja ľudia prejavujú lásku. ♥️ Určite by som v tom neprestávala, veď aj to dieťa by malo vidieť, že ak sa dvaja ľúbia, tak si to aj patrične prejavujú 😉 samozrejme, že sa rozprávame o nejakom bežnom bozku (pusa na ústa,na líce a pod.) 😉 Z týchto prejavov lásky by som ale nevynechávala ani dieťa,pretože aj ono potrebuje objatie,bozk, pohladenie 😘 my si s priateľom na verejnosti tiež dávame pusy (a nie nie sú to olizovačky), ale podľa mňa je to normálne ♥️

montemotherone
15. jún 2020

@obcanka123 ale tu nejde o jej dieťa, takže je to trocha špecifické... Nevieme ako dlho je vystavené tejto situácii, aký vzťah majú medzi sebou, ako znáša, že nežije s otcom....

@dajana1983 pozri sa na situáciu tak, ako by šlo o tvoje dieťa v rovnakej situácii, ako by sa cítilo a budeš vedieť ako konať. Čo robí matka by som neriešila. Brala by som ohľad na dieťa. Asi by som sa jej aj opýtala, porozprávala som sa s ňou v pokoji, ako to vidí ona. Ak by som cítila že jej to vadí, neznepríjemňovala by som jej život. Možno si postupne zvykne a bude to v pohode

katarinka89
15. jún 2020

Chore- a ona sa tiež zdržiava nežnosti s mužom pred dcérou? Nič nevhodné na Tom nieje a ten názor že si cudzia žena.....no ak sa s tebou jej otec rozhodol žiť tak cudzia niesi

deti95060810
15. jún 2020

ex manž. závidí a žiarli... Nemá sa čo do toho starať...Však tie bozky nie sú hádam moc vášnivé ...😉

dajana1983
15. jún 2020

@montemotherone zbytočne to netreba preháňať a konspirovat,nepoznám ich situáciu doma,len to čo pani napísala,no určite by som nepodcenovala deti,nie sú hlúpe,pokiaľ ho však rodič nemanipuluje nezmyslami.Prejavovat náklonnosť je zdravé aj pre neho.

elenita
15. jún 2020

Pozri, moj ex ma tiez priatelku a v zivote by som si nedovolila mu diktovat, ci ju moze alebo nemoze pobozkat pred nasimi detmi. Na druhej strane, nejake oblapavacky a francuzaky pred nimi su uz cez ciaru podla mna. Ale normalne prejavy lasky, bozky, objatia... patria do zdraveho vztahu. Ale takisto by som prejavovala lasku aj dietatu, nech sa neciti odstrcene.

0kristina0
15. jún 2020

Moj nazor je taky, ze je to uplne prirodzene. Ved odkial maju deti nabrat vzor spravania sa ked clovek niekoho lubi a ma rad. Ak by jeho dcera na teba ziarlila v tom pripade by som to obmedzila ale ak je s tym v pohode nevidim na tom nic zle (pokial sa nejedna o vasnive jazyckove). Ved aj mama a otec si pred detmi prejavuju naklonnost.

karolinakr
15. jún 2020

@majkeel to už sa zas nedozviem, čo si tam napísal.Príspevok zmazaný adminom. Dobre jej tam naložili, ani sa jej nečudujem.Moja mama bola majsterka v tom ako hrať obeť a všetko zvaliť na otca.Takže ja sa absolutne snažim objektivne posúdiť a viem, že nie vždy chlap je na vine i ked vela x ano.

autor
15. jún 2020

@0kristina0 ano...ved aj jej matka ma manzela a co sa pred nou neobjimu a nedaju si bozk...neverim...ale tu je to tak,ze napriek tomu,ze su rozvedeni,ona mu stale diktuje co ma robit...a dalsia vec ked jej nevadi,ze matka ma noveho manzela preco by jej vadilo,ze ma otec druhu zenu

autor
15. jún 2020

@katarinka89 ved prave ..tak to,ze jej matka je znova vydata a ziju s inym chlapom je v poriadku,ale otec musi stale robit pred malou kino,ze nikoho nema.

autor
15. jún 2020

@elenita lenze ona mu diktuje a on ju.poslucha...a napriklad ked je mala tu ona s nim.spi v posteli a ja spim vo vedlajsej izbe s nasou spolocnou dcerou

andyh20
15. jún 2020

Tak toto je chorá a je tvoja chyba,že si to dopustila. Vlastne ta vystrcila z vlastnej spálne.

autor
16. jún 2020

@andyh20 lenze on to tak chce....co si povie mala plati...s nim nepohnem

andyh20
16. jún 2020

Tak potom je chuj, prepáč. Najprv dcera,potom byvalka a potom až ty??