Bez sexu a podobných vecí

harmonia112
4. júl 2017

Píšem hlavne kvôli tomu že mám muža ale zároveň nemám. Chcem preto vedieť či je tu podobná ako ja a trpí v takom vzťahu ako ja.. Môj muž mi neprejavuje žiadne city, objatie a ani sex mu nechutí.. Odmieta to, ja viem že má problémy s prostatou aj vek ale aspoň keby ma občas objal alebo pobozkal ale nič nič.. Žijeme vedla seba, mám ho rada, ale toto mi chýba.. Nemusíme zrovna sexovať ale aspoň občas nejaký dotyk zacítiť.. Veľa chlapov trtká tade kade ale môj je opačný extrém.. Čo by ste robili vy? Našli by ste si niekoho na to alebo nie? Ďakujem za odpovede.

zltyslonik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
harmonia112
autor
4. júl 2017

a kam by som sa mala obrátiť?

nikawero12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lorela
4. júl 2017

@harmonia112 Čo on na túto situáciu?

lujziana44
4. júl 2017

Neviem no a skúšala si mu to povedať? Teda, že ti to chýba. Ale inak ak celý život nebol taký, že by sa k tebe tisol a hladkal ťa tak nemôžeš čakať, že to začne teraz robiť. Vravíš, že na priamo na sexe ti až tak nezáleží ale ja si myslím, že práve ten by to mohol naštartovať, takže by si ho mohla skúsiť nejako zviesť alebo čo

harmonia112
autor
4. júl 2017

Všetko som skúšala

harmonia112
autor
4. júl 2017

@lorela nič jemu to takto aj vyhovuje, nechce to riešiť..

ema234
4. júl 2017

@harmonia112 ty si fakt teliatko, opytaj sa muza ci si mas najst niekoho co ti na to povie.

harmonia112
autor
4. júl 2017

@nikawero12 možno som, ale aj ja som len človek, nie svätá panna

harmonia112
autor
4. júl 2017

@ema234 🙂 aj som sa na to pýtala ale jemu by nejako asi ani neprekážalo .. ale aj tak by som nechcela aby o tom on vedel. jemu je to asi aj jedno.

dharmasanata
4. júl 2017

Sprostá krava...teliatko...ach ženy toto su fakt na úrovni rady..🙄

deti95060810
4. júl 2017

podobný problém mala moja kolegyňa, len s tým rozdielom, že on mal frajerky a ona ho ľúbila a chcela s ním sex....bola pekná žena aj keď okolo 50 tky - teda v rokoch, ale aj tak nedokázala mu byť neverná....
Otcov kolega a dobrý známi otcovi tvrdil, že po 50tke on už nepotrebuje ženu - sex....môj otec to nechápal, že ako to môže taký mladý chlap už nechcieť....a s manž. žijú pekne v manželstve doteraz, chorý nebol...Takže stáva sa....
ja by som mu asi povedala o čo ide, a že čo máš robiť - nech poradí keď je taký múdry...Hádam by pochopil vlastnú ženu....

lorela
4. júl 2017

@harmonia112 Ešte by som vyčkala nejaký čas - no nie nečinne, ale nabádaním ho k nejakým tým nežnostiam a spol. 🙂, príp. manželská/sexuálna poradňa, nejako situáciu proste riešiť. Ak sa ľady nepohnú a všetka snaha bola márna, riešiť seriózne, to znamená rozchodom a až potom nový vzťah či milenec.
Ťažšia cesta, nepochybne, ale aspoň sa nikto z nikoho nikdy nepoblije 😉.

dharmasanata
4. júl 2017

@harmonia112 úprimný rozhovor ..sadnite si nerušene a povedz mu všetko čo ti vo vašom vzťahu chýba..nerob nátlaky to nevedie nikam aby si sa mu nevzdialila viac.

harmonia112
autor
4. júl 2017

@dharmasanata všetko som skúšala

dharmasanata
4. júl 2017

@harmonia112 a čo ti na to povedal? Teda aké boli jeho reakcie?

marusia12
4. júl 2017

U neho to nevidím na sexuálny problém.... skôr nemá záujem o teba ako celok, keďže píšeš, že ani objatia.
Ako ti tu radili vyššie, je to o rozhovore medzi Vami...

alexandraalexandrova
4. júl 2017

@harmonia112 skusila by som jednorazovku. Uz len preto aby si zistila ci na to mas vobec zaludok a ci by ti takyto zivot vyhovoval, zit s muzom a mat milenca? alebo mozno zistis ze nechces zit s muzom ktory ti nedokaze poskytnut sex a nakoniec sa s nim rozides a najdes si ineho partnera. myslim ze by ta ta skusenost posunula niekam, takto sa trapis a stepujes na jednom mieste...alebo by som mozno skusila este ist za psychologickou, pokecat o tom, prebrat to s nou, aj to vie velmi pomoct...

marusia12
4. júl 2017

@alexandraalexandrova Jednorázovku? 😀 Jednorázovka ti predsa neposkytne objatie, ktoré tuto hľa autorke problému chýba. Ak jej chýba sex, tak možno treba skúsiť vlastné ruky... Bože môj, kam sa to ten svet rúti 😀

alexandraalexandrova
4. júl 2017

@marusia12 keby si citala pozorne a hlavne nie selektivne, by si pochopila preco to pisem. Dokonca je to tam aj vysvetlene... ale kto chce len rypat, nuz ten rype...

marusia12
4. júl 2017

@alexandraalexandrova Vieš, nie všetci uvažujú rozkrokom, takže jednorázovku by som neriskovala ani omylom. Ak samozrejme nie je zvieratko, ktoré si uspokojuje len svoje základné potreby a zvyšok ju nezaujíma. Ozaj... ako by reagovala ona, ak by sex nemohla mať ona a chlap by ho chcel.... skúsme obrátiť situáciu... čo by robil jej chlap? Nie všetky vzťahy sú založené na sexe.

alexandraalexandrova
4. júl 2017

@marusia12 bez si este raz precitat celu diskusiu vratane uvodneho prispevku aj mojho komentu, mozno konecne pochopis...ale asi skor nie. Pekny vecer

marusia12
4. júl 2017

@alexandraalexandrova niet času čítať tu tieto bludy, diky

alexandraalexandrova
4. júl 2017

@marusia12 super postoj 👍 ak nemas cas citat a ani nechapes o com to cele je na co vlastne komentujes? 🙊🙄

obsadenemeno
4. júl 2017

@marusia12 niekedy (velmi casto) zeny spia s inym LEN koli tym objatiam a pocitu blizkosti....nie koli samotnemu sexu....ak im partner neprejavuje lasku dotykmi ci objatiami....su tak vyprahnute, ze koli tomuto pocitu blizkosti su ochotne aj na viac....smutne.... ak ju ma rad, moze jej to dat najavo aj bez sexu....a takisto ju moze uspokojit inak, aspon raz za cas..... ale nech mi nik netvrdi, ze to zasrane objatie je taka strasna obet pre neho a ze jej to nemoze poskytnut....

osky
4. júl 2017

niektori-konkretny ludia,tu v mnohych temach urazaju a napadaju zadavatelov....

neviem co tym sleduju a najmä nechapem,ze admin to neriesi...
k teme:

muzi chori na prostatu byvaju presne takyto.
tym ze nei su schopni mat sex,neprejavuju ani neznosti...
je to ich obranny plotik...
napriek tomu si vsak myslim,ze ked ma muz zenu rad,tak objatie ci bozk,pohladenie...patria k zivotu a bez nich je to zivot o nicom...
takze treba si naliat cistejho vina a porozpravat sa s manzelom....

co sa milenca a bokoviek tyka,som zasadne proti.
nie preto ze tvoj muz je chory a ty si "kravasprosta..."-citujem...
ale preto,ze pravdepodobne ste si slubili vernost,v dobrom i v zlom ..atd.ved to poznas.
nejde o otazku viery.
die o otazku etiky.
nie sme zvierata-aj ked mame silny sexualny pud,pokial svojho manzela lubis,
nebudes schopna mu zahnut...

ja by som teda nemohla.zhnusila by som sa sama sebe.
ako by si ta potom mal tvoj muz vazit,ked ty by sisi nevazila samu seba...
koli par minutkam rozkose...

oldman50plus
4. júl 2017

@harmonia112 Počuj a povedala si o tom mužovi? Ak má problémy s prostatou, naozaj môže nechcieť/nebyť schopný sexu. O tom ste asi hovorili. Dúfam že chodí pravidelne k urológovi, dnes sa s tým dá kadečo skúšať.
Hovorili ste aj o tom že potrebuješ pomojkať? Lebo ak nemôže mať chlap sex tak dotyku sa môže vyhýbať a treba mu vysvetliť že tebe to aspoň čiastočne bude postačovať.
Ja by som mu jednoducho povedal niečo ako: Teraz mi pomasíruješ nôžky lebo inak ťa ovalím panvicou. Samého ho to nenapadne ak ho to nenapadlo doteraz.

rusalkablack
4. júl 2017

ja som sa ako rozvedena 40 rocna zoznamila s muzom, dokonca mladsim o 2 roky. Zacali sme spolu byvat, prve roky, no, ako tak to fungovalo. Ale ked si bol isty, ze bude u mna byvat, prestahoval sa do byvalej detskej a ani objatie, pusa, ziaden sex. Ked som to riesila, tak uplne drble odpovede- ze preco si ma nechala zaspat pri telke ? A uz ked som bola zuriva a utocila, ci ma inu- ze nieeee... Si teply ? Nieeeee... 10 rokov som to trpela a uz ked sa mi snivalo o tom, ze prosim uplne cudzieho chlapa, aby ma zobral do narucia ( v normalnom zivote by som to nikdy neurobila ) , tak som jedneho dna stretla stareho kamarata, ktory bol rozvedeny, padli sme si do oka a uzili sme si laskani a objimani.Takze vztah skrachoval a vobec nelutujem, lebo viac mi bral, ako daval.Ten clovek sa rozviedol, lebo nemohol mat deti, a kedze mu panboh ubral na spermiach, ubral mu aj na chuti na sex.

lucialuckalucia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zibi
4. júl 2017

@harmonia112 a kolko ma muz rokov a kolko ty?
to je dolezite... mate deti? niekedy nedostatok testosteronu sposobuje tieto problemy, celkovo nechut na sex a kedze si mysli, (mozno) ze objatiami by zacala nejaka predohra, tak sa vsetkemu vyhyba, pretoze nechce byt zahanbeny, ze mozno ma aj poruchy erekcie a podobne. Bol na vysetreni??