Anonymný sused položil na náš kočík mastný zemiak

4. aug 2021

Ako by ste sa citili, keby nejaky sused polozi na vas kocik na chodbe mastny zemiak? Mame babatko, ktore ma 5 mesiacov. Na chodbe vedla dveri mame kocik, nakolko mame maly byt a do bytu by sa nam nezmestil. Chodba je velka, takze kocik urcite nezavadzia. Nase babatko je ozaj pokojne, teda prve 3 mesiace takmer ani neplakalo. Aj teraz v noci zaplace raz, ze chce papat. Nakrmim, a zase spinka. No teraz zacali dcerke rast zubky, a vcera cez den viac plakala. Ako odmenu sme si dnes rano na kociku nasli mastny zemiak polozeny. mam babatku zapchat

autor
4. aug 2021

To co mam babatku zapchat usta, ci co? Velmi ma to nahnevalo. A skoda teda, ze neviem kto to tam dal, by dom tej osobe povedala svoje. Riadne ma to nahnevalo. Manzel, ze mam na to kaslat, ze ked niekto ma problem nech pride osobne. Mastny flak som vysuchala, ale ak nam zacne ta osoba pravidelne nicit kocik, tak otras..

janai1
4. aug 2021

Tak kočík na chodbe nemá čo hľadať... Bud do bytu alebo "kočikáreň"

11mirka22
4. aug 2021

@janai1 v niektorých bytovkách je to bežné, mať kočík na chodbe, dokonca susiak s prádlom a iné...

autor
4. aug 2021

@janai1 Kocikaren nemame. A ozaj je velka chodba, urcite nezavadzia. Mame ho hned vedla bytu.

zuzubb007
4. aug 2021

Ten kocik ide asi dakemu susedovi na nervy tak to vyriesil takto, ako je prispevok predomnou, kocik patri dnu nie na chodbu

11mirka22
4. aug 2021

Nemyslím si, že je to nejaká pomsta suseda... Skôr ma napadlo, či nejaká mačka alebo čo si tam neodlozila pochúťku..

mabenn
4. aug 2021

bez ohladu na to ci tam kocik ma byt ci nie (ja by som sa skor bala kradeze)...niektori ludia su sprosti fakt - ak to teda niekto urobil naschval...mna by to tiez dobre nastvalo

janai1
4. aug 2021

@11mirka22 to ze to je bežné, neznamená ze to nie je zakázané 😉 Chodby bytoviek sú únikove cesty a nesmie tam nič byť
Autorka - a čo keď je veľká? Z bezpečnostného hľadiska tam nesmie byť... Mimochodom viac by som sa bála ze mi ho niekto ukradne...
A ten zemiak si tam našla? Ci ako vieš ze to bol mastný zemiak?

zuzubb007
4. aug 2021

@11mirka22 fuj kebyze mi macka skace po kociku uz tam ani dieta nedam, ja by som si nenechala nikdy kocik vonku ludia su mega nenormalny, este aby som sa bala, ze mi daco vysypu do neho alebo ukradnu, ja som mala tiez malu chodbu ale natrepala som si vzdy dnu kocik co som sa ani v chodbe obud nemala kde

autor
4. aug 2021

@janai1 Manzel rano nasiel ten zemiak na kociku. Mame kamerovy system pri vchode do panelaka, to mozno odradi od kradeze 😆.

lindous
4. aug 2021

Mastný zemiak (akože nejaký opečený hej?) mi príde ako tak strašne naaahodná vec, že za tým nevidím žiadneho zákerného suseda, ale fakt buď zvieratko alebo neviem akú zhodu náhod s vypadnutým zemiakom z misky s obedom 😅😂

Lebo ta predstava, že hmm štve ma susedin kočík na chodbe a na tanieri mi zostal jeden nedojedeny zemiak, idem jej ho tam položiť mueheheheh 😈 mi príde ako úplná haluz 😂😂😂 Ale človek nikdy nevie 🤷‍♀️

zuzubb007
4. aug 2021

@lindous no tak to neviete aki psychopati ziju niekde, u mojich rodicov su taky extra, ze nic by ma uz neprekvapilo

mabenn
4. aug 2021

trosku popis ten zemiak, nech to zanalyzujeme ako to mohlo byt, ci naschval ci nejaka divna prihoda tam bola...bol cerstvy/stary? cely/nadkusnuty? velky/maly?

autor
4. aug 2021

@lindous Tak zvieratka nam po chodbach ozaj nechodia.

januarova
4. aug 2021

@janai1 , akože keď ho nemajú kde mať, tak čo si ho má zaparkovať do postele? Veď píše, kocikaren nemajú, byt je malý. Tak je na chodbe. Niektorí v bytovkách mávajú aj botníky na chodbe a pod.
Autorka, možno to tam nejako omylom skončilo... Nemusí to byť napriek...

autor
4. aug 2021

@mabenn Lupen peceneho zemiaka to bol mastny polozeny na vrchu kocika. Mastny tak, ze ostal mastny flak po zdvihnuty.

janai1
4. aug 2021

Ahaa 😂 sranda... Akože akého suseda napadne trosku obedu položiť na kočík 🤣

mabenn
4. aug 2021

a byva tam niekto kto si myslis ze by toto bol schopny urobit naschval?

janai1
4. aug 2021

@januarova 🤣🤣 aj si čítala ďalej? Na chodbe nič nesmie byť... To ze sa to robí a tolerujú sa je už o inom... Kebyže sa to robí ako ma tak na chodbách nie sú žiadne kvety, skrinky, kočíky.... Raz začne horieť a bude 🤷‍♀️ ale zas... Aj vypínať poistky vo vytahoch je asi normálne ze? Veď čo ten kočík bude trepať po schodoch? Prosím ťa.... A potom to dopadne ako na Legionarskej.... Ľudia sú nepoučitelní...

h2
4. aug 2021

Nemohlo to urobiť nejaké dieťa? Napríklad už nevládalo dojesť obed, tak si posledný zemiačik niekam schovalo a potom nevedelo, kam s ním? Lebo teda to je ozaj dosť divná vec, dávať zemiak na kočík.

lindous
4. aug 2021

@anonym to som si myslela aj ja, potom som sa stretla na chodbovom balkóniku zoči voči s vypaseným potkanom 🤷‍♀️😅

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. aug 2021

@mabenn Praveze netusim vobec kto by to mohol urobit. Myslela som, ze tu byvaju len inteligentni ludia, no mylila som sa.

autor
4. aug 2021

@evamarek77 Vypadol zemiak na vrch kocika? Take sa ani neda..

mabenn
4. aug 2021

ono ktovie....myslim, ze muz ma pravdu, kaslat na to, nevie sa ako to bolo, ak niekto nieco nahodou chce, nech pride narovinu a osobne...zbytocne si nerob hlavu z toho, nedomyslaj, uplne inak to mohlo byt a nikto sa ti mozno nechcel pomstit...ty mas teraz v hlave ze dieta plakalo a niekoho to mohlo nastvat, ja som sa pytala susedov, moje dieta kym nebehalo po byte, nikto ho nepocul nikdy a to samozrejme ze sem tam plakalo

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mabenn
4. aug 2021

a skor by som si teda davala na ten kocik vacsi pozor...mne takto bez hanby takmer slohli z detskeho ihriska kocik, bola som len za rohom

mogaa
4. aug 2021

tiež si myslím že kočík na chodbu v paneláku nepatrí a je jedno či je chodba malá alebo veľká....to si rovno môže každý niečo vyložiť pred dvere a tí čo chodia po schodoch obchádzať smeti, kočiare, bicykle, staré skrinky, botníky.....

mogaa
4. aug 2021

a zemiak? no nejaký pubertiak sa bavil...