Aký je podľa vás ideálny chlap?

pedropedro
29. dec 2021

Co by ste vy uprednostnovali pri hladani partnera ... Co by bolo najdolezitejsie a co najmenej dolezite... pripadne co by ste vedeli prehliadnut na nom. ( zena 40 rozvedena 3 deti)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiwi3
29. dec 2021

40 rocna zena s 3 detmi potrebuje v niecom takomto radit? to uz by mohla vediet aj sama, ci? druha vec je, ci sa jej take podari najst.

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pedropedro
autor
29. dec 2021

@kiwi3 problem je, ze je to ovela komplokovanejsie ☹ tak ma zaujimal nazor ☹

vikes
29. dec 2021

@pedropedro Vy musíte vedieť, už aj na základe vlastných skúseností čo očakávate, čo chcete a naopak čo vám vadí, čo neznesiete na chlapovi a hlavne máte asi aj zásady, ktoré sú pre vás dôležité. Sto ľudí, sto chutí.

mimka1402
29. dec 2021

@pedropedro Ak máš niekoho na mysli skus napísať viac o ňom. Takto môžeme aj milión veci skúšať triafať...

oli18
29. dec 2021

@pedropedro v tvojom veku a po rozvode by si už mala byť v obraze😉

miskakyska
29. dec 2021

Ak mám byť úprimná,žiadny chlap si nezavesí na krk ženu s 3 cudzími deťmi.,tobôž nie ideálny...ak by sa taký našiel,ruky/nohy by som mu bozkávala..

pedropedro
autor
29. dec 2021

@mimka1402 trafila si.. v mladosti suknickar, dnes osamely, vravi sa ze ma vsetko az na deti..

pedropedro
autor
29. dec 2021

@miskakyska ved to je ten problem.. ze tento tvrdi ze je do mna zamilovany.

andrejka1974
29. dec 2021

@pedropedro taký ktorí bude akceptovať mňa a hlavne moje deti,proste si s nimi vytvorí ten najlepší vzťah

zuzanka.zuzu
29. dec 2021

môj 😍 (keby náhodou admini zmenili názov tak otázka znela - aký je podľa vás ideálny chlap 😀 )

miskakyska
29. dec 2021

@pedropedro možno si ho našla💙držím palce..

pedropedro
autor
29. dec 2021

@miskakyska dakujem

roobett
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julka828
29. dec 2021

@pedropedro kazdy ma to svoje co mu na partnerovi vyhovuje. Moj je laskavy dobry kazdemu pomoze uzastny otec prikladne sa stara. Je takej kludnej priam flegmatickej povahy. Lubi ma co aj citim sex je perfektny. No napriklad je taky tichy vela toho nenarozprava no mne to nevadi co by mozno niekomu mohlo. Taze zalezi od ludi proste kazdemu ine sedi

bmuller
29. dec 2021

@pedropedro ake velke mas deti? hladas sebe partnera, chlapa do domacnosti, malym detom otca, ci velkym otcima/kamosa? ale aj ked bude dobry nahradny otec, ak si vy dvaja nebudete dobre sediet a mat pekny vztah, tak to bude len dalsi chaos do zivota... a ak mas deti vacsie a za par rokov odidu, tak je velmi dolezite prave to, ako by sedel tebe...
my ho nepozname, neviem, ake ma kvality... ale podla mna nie je dolezite, ci je chlap idealny, ani dvaja idealni ludia nemusia mat perfektny vztah, nie kazdy kazdemu sedi. preto dolezite je, aby si partneri navzajom vyhovovali, nie boli idealni.

pedropedro
autor
29. dec 2021

@bmuller dve dospele, a jedno 7r.

lopka1313
29. dec 2021

@miskakyska zrovna jedneho takeho poznam a veru, je to uplne top chlap, akeho poznam (sme casto v kontakte a navstevujeme sa, a aj mne a mojmu priatelovi dost pomohol)

mimka1402
29. dec 2021

@pedropedro Alee že žiadny si nezavesi, je blbosť. Niekedy chlap mohol byť zaletnik ale život človeka prefacka a až neskôr vie co od života. V rodine to tak máme. Uviazal si dve deti s diagnózami, staral sa o ne. A aj keď nie je ideálny určite nie je zlý chlap. Mal problémy, pre ktoré by možno ho iná odsudila(fin problémy), láska bola láska a dnes sú doteraz spolu už 15r a myslím, že to dopadlo happyendom. Ale určite neber chlapa len preto lebo máš deti a ani pre tie stereotypne reči ako deti potrebujú otca...

mimka1402
29. dec 2021

@pedropedro Ale preklepni si ho, možno fakt prišiel na neho vek a neskoro sa spamätal, že o čom je život. Poznám par takých a nemali by problém vziať mamičku s deťmi, ale už veľa žien má predsudky, že "starý mládenec" je plný chýb. Čo sa nevylučuje. Ale už musíš ty si zvážiť. Prosím ťa hlavne sleduj aj podprahove veci ako vníma deti tvoje ako sa správa apod. Lebo jedna vec sú slová a iné skutky

pedropedro
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanazu85
29. dec 2021

Najideálnejší chlap neexist. Tak ako neexistuje najideálnejšia žena. Ľudia sa proste len potrebujú stretnúť a ,,vyvrbí" sa to osudovo ďalej 😉

pedropedro
autor
29. dec 2021

@mimka1402 ja sa rada zabavam, mam vela kamaratov, rada v partii travim cas, rada tancujem. sem tam si dam vinko, ... on je samotar, priatelov vlastne ani nema (az na milenky), nerad tancuje , odmieta alkohol uplne , dokonca sa ma snazi tiez odhovarat. co sa mi nepaci.

zuzanazu85
29. dec 2021

A zabudla som,ak niekto fakt ľúbi, ľúbi aj chyby. Práve preto nepretvara ale zaľúbi sa do niekoho. Preto nechápem kopu rozvodov,pritom by stačilo pár vludnych slov... vysvetlení

mimka1402
29. dec 2021

@pedropedro Tak myslím, že s tou milenkou by bol pre mňa blikajuca kontrolka a to, že už teraz dáva silno najavo co mu vadí. Ja tiež nie som zástanca alkoholu, ale keby som na tvojom mieste a niekto by mi zakazoval, vadilo by mi to.

bmuller
29. dec 2021

@pedropedro no to, ze odmieta alkohol je prave obrovske plus (hen, kolko sa tu hned "vedla" riesi problemov s muzmi, co povedali a porobili zenam pod vplyvom)
ale otazka - ty ho mas rada, lebo nejak si nenapisala, co k nemu citis ty 😉
a po dalsie, ako by teda vyzeral vas spolocny zivot, co si predstavujes, spolocne konicky a pod. (zas ako casto sa chodi zabavat zena so 7 r. dietatom?)... a tak (aby ste sa zachvilu nevadili na blbostiach, ze ci idete alebo nejdete tento vikend do spolocnosti)
inak mi velmi nesedi opis suknickar - introvert, samotar... 😀 a ked ma milenku, kde je problem, ze s nou alebo nejakou inou nema nejaky normalny vztah, ze si nezalozil rodinu? (co poznam osamelych chlapov, tak su vacsinou introverti, ktori skratka ani nejake vazne vztahy nemali, nie ze milenky)

zuzanazu85
29. dec 2021

Milenky,milencov hľadá niekto kto to sám so sebou nemá vyriešené a najľahšie je proste odbočiť 😔. Ten,čo ozaj ľúbi si to najskôr vyrieši doma,vo ,,svojej kuchyni" obrazne povedané .

pedropedro
autor
29. dec 2021

@mimka1402 koncom leta po ich dovolenke, na ktoru voal povodne mna a odmietla som, tak sa s nou rozisiel. no kedze som sa mu prestala ozyvat, tak opat tam zacala chodit. a nejde vyslovene o zakazovanie, ale viac krat mi to vyhodil na oci ze sa mu to nepaci..

kulumulu123
29. dec 2021

@julka828 ty zijes s mojim mužom???? 🤣🤣🤣