Ako často vám volá manžel?

zaclona84
12. okt 2014

Ahojte...môj manžel chodí na dva týždne preč do práce..zaujímalo by ma, ako často vám manžel volá, to je jedno či chodí na týždňovky alebo ho máte každý deň doma...lebo ten môj sa akosi nemá, ja neviem, myslím si, že keď máme volania zadarmo, tak by sme si mohli volať každý deň, ale možno je to veľa, preto sa pýtam vás ..možno mne sa to zdá divné, že by sme sa mali počuť každý deň..proste chcem vedieť váš názor...Ďakujem....

natalym
12. okt 2014

Mne volá každý deň. To skôr ja mu nezavolám. Odvodzujem od seba, keď nevolám, neznamená, že neľúbim alebo nechýbam. Nepotrebuje Ti vyvolávať.

bonaqa2013
12. okt 2014

Za dva týždne sa Ti neozve? Tak ten moj chodí každý deň domov a voláme si niekedy raz - dva razy za smenu, niekedy aj 4. Ale aspoň raz že čo robia deti, ako stávali do školy, či sú už úlohy... Robí na 3 zmennú prevádzku.

zaclona84
autor
12. okt 2014

Lenže ja nechápem, máme tri deti, to keď ja mu nechýbam to ani deti??? Alebo ho vôbec netrápi ako sa máme a tak???..Ja od ráno do večera na neho myslím, ako sa tam trápi, teraz je pekné počasie, ale keď prší tak len premýšľam či nieje moc mokrý, aby neochorel atď...proste je mi to ľúto, keď môže že je to zadarmo že sa neozve...

oladuna
12. okt 2014

@zaclona84 zalexi aj na tom kolko ste spolu 🙂

zaclona84
autor
12. okt 2014

@bonaqa2013 tak ja som mu volala každý večer, ale už viac krát som mu povedala, že je mi ľúto, že mi niekedy nezavolá aj on, že len ja mu furt vyvolám a teraz čakám kedy sa ozve a už tri dni nič..nechápem, že ho netrápi ako sa máme...som z toho smutná...

oladuna
12. okt 2014

@zaclona84 to akoze 3 deti a nezavola???? Nema nejaku frajerku? Ak chlap na svoju zenu nemysli tak jej nezavola- bud ma frajerku alebo je to taky sebecky typ chlapa. Urcite to nie je normalne.

zaclona84
autor
12. okt 2014

@oladuna 10 rokov... 🙂

zaclona84
autor
12. okt 2014

@oladuna to si ma moc nepotešila...ale tiež si myslím čo si napísala, že keď na mňa nemyslí tak mi nezavolá...hm...

oladuna
12. okt 2014

@zaclona84 ja som s mojim 12 rokov.vidime sa kazdy den.ked sme nemali deti tak niekedy sme nekomunikovali cely den a stretli sa az doma.teraz som na materskej tak vola aspon raz za den. smskuje skoro 3-4 krat za den.hlavne sa pyta na deti ale aj ked ja sa necitim dobre tak mi stale smskuje ze ako sa citim.

natalym
12. okt 2014

@zaclona84 No vidíš a mne niekedy lezie na nervy čo toľko vyvoláva, 🙂

zaclona84
autor
12. okt 2014

@oladuna Tak keď vie že som chorá, tak mi zavolá večer že ako sa mám..to by som mu ublížila, keby som klamala...proste len nechápem, ako to že nezavolá, že ho to netrápi...ja na neho myslím od rána do večera...už som aj nazlostená teraz...

natalym
12. okt 2014

@zaclona84 Možno obe riešime blbosti 🙂

ena70
12. okt 2014

@zaclona84 tak my sme spolu doma každý deň, ale počas pracovnej doby si vôbec nevoláme. mne to nechýba, nepotrebujem to, v práci neni čas sa vykecávať, a ak mi zavolá tak len ohľadne malého alebo niečoho dôležitého. ja mu tiež volám len kvôli čomusi dôležitému. keď som mu kedysi dohovárala aby si obliekol to alebo to, tak mi povedal že vie čo si má obliecť, nie je malý. tak už neriešim, je dospelý, gramotný, zodpovedný sám za seba. a keď robil kedysi mimo, tiež sme si nevolali furt. skypovali občas. ja som nemala kedy, starala som sa o domácnosť, dieťa.

mirkava
12. okt 2014

@zaclona84 moj robí od rána do večera a volá mi len ked niečo potrebuje a ja jenu tiež, pretože viem že má vela práce a nechcem ho otravovať... už sa stalo že išiel na viac dní na služobku a to mi zavolal raz za deň (večer keď už mal relatívne volno).... je to všetko OK... načo si máme tolko volať veď čo treba a nie je naliehavé tak si povieme radšej osobne... 😉

evelynm
12. okt 2014

tvoj muz mozno nepotrebuje tolko komunikacie, je to jeho postoj a ak mu to budes vycitat a vnucovat svoju predstavu, mozes ho akurát tak znechutit. Frekvencia volani vôbec nevypoveda o jeho vztahu k tebe.

zaclona84
autor
12. okt 2014

@natalym Sú to možno blbosti, ale trápi a rozčuľuje to človeka... a môj je taký, čo sa týka tých rodinných osláv, že keď majú prísť jeho bratia tak aj modré z neba..ale ak niečo potrebujem ja..tak mínus fáza...pre bratov sa ide potrhať..ja nikdy nebudem taká dobrá ako oni...☹..a môžem sa aj pokrájať...

ava11
12. okt 2014

Nemerala by som lasku poctom telefonatov, v kazdom pripade je zvlastne, ze otec rodiny aj viac dni nezavola svojim, ako sa maju. My si s manzelom volame rozne, niekedy aj 5x denne, niekedy vobec. Ked nieco potrebujem, tak volam. Malokedy si volame "len tak" , je predsa v praci a ma co robit. Ale napr kedykolvek si maly zmysli, ze chce volat ockovi, tak mu to umoznim a par minut si porozpravaju, ma 2,5 roka. A to manzel chodi domov kazdy den s vynimkou sluzobiek, vtedy volavame cez skype, aby ho maly videl.

natalym
12. okt 2014

@zaclona84 U nás taky tak. O mňa ani nejde, ale že ani naším deťom nič, mi teda dosť vadí.
Ja sa tiež pýtam, či je to láska? Mám podobné pocity.

evatko
12. okt 2014

Manzel pracuje v nasom meste, takze sa vidame denne, volme si od 4- 15 x denne. Vzdy to tak bolo... ci sme mali deti, ci nie? Preco mu nezavolas Ty???

zaclona84
autor
12. okt 2014

O šiestej je už vždy na baráku a má voľno, a spať chodí až po ôsmej...tak neverím tomu že by si za tie dve hodiny nenašiel čas zavolať čo i len na dve pošahané minútky...o mňa možno ani tak nejde, ale deťom chýba, tie sa v ňom vidia a on to dobre vie a ani kvôli nim nezavolá....ale možno som fakt divná a riešim tu hovadinu....

zaclona84
autor
12. okt 2014

@ava11 Keď je v práci tak mu tiež nikdy nevolám len tak, lebo viem že má veľa roboty...ale večer je už bez práce a aj tak sa neozve...je mi to proste ľúto...to je asi všetko...a chcela som vedieť váš názor, lebo možno ja som divná..

zaclona84
autor
12. okt 2014

@natalym Tak ja som sa už zmierila s tým, že u neho je na prvom mieste tá " jeho " rodina ..ale vždy mi príde do plaču, keď vidím ako sa pre nich ide doslova potrhať...veľa krát sa stalo, že dal prednosť im predo mnou...čo už..

mirkava
12. okt 2014

@zaclona84 neriešiš hovadiny, mal by sa zaujímať o svoju rodinu..... je to asi fakt trošku divné.... ale možno si je istý že deti sú s maminou a teda sú v dobrých rukách a ak by sa stalo niečo vážne tak sa mu ozveš.... hlavne sa netráp 😉 myslí na seba...

zaclona84
autor
12. okt 2014

@evatko Pretože ja mu volám stále, každý večer som mu zavolala, ako bolo v práci, či im nepršalo aby neochorel, čo má nové,, čo chrbát, lebo s ním mal v poslednej dobe problémy....a tak, som bola rada že ho počujem...ale teraz skúšam a čakám....či sa aj on ozve....či alebo po koľkých dňoch si spomenie, že tu má rodinu...

natalym
12. okt 2014

@zaclona84 Ja sa tvárim, že som sa s tým zmierila ale sú chvíle, keď to výjde zas a znovu na povrch.

zaclona84
autor
12. okt 2014

@mirkava Ďakujem.... 😉

lucy125
12. okt 2014

Moj robi 12 h smeny,tak ze dva dni ranna,dva dni volno,dva dni nocnna,dva dni volno a caz rannu si volame asi 3 x denne a cez nocnu,si piseme sms.

zaclona84
autor
12. okt 2014

@natalym Juuuj tak to aj u nás...keď ten pohár pretečie tak to sa potom aj vyvrieskam...ale s ním to ani netrhne, stále je to rovnaké a ešte sa aj smeje, že to nieje pravda...ale myslím si, že za neho hovoria jeho činy a keby som ja potrebovala pomôcť a práve vtedy aj jeho brat,tak vždy si musím počkať....

0silvia0
12. okt 2014

@zaclona84 môj chodí na týždňovky a volávam tiež väčšinou ja, pretože mám lacnejšie volania ako on. Niekedy nezavolám celý týždeň, minulý týždeň som volala každý deň, pretože syn priniesol domov malého kocúra a boli sme všetci zošokovaní, že náš pes ho nechcel zožrať, ale si ho adoptoval 🙂 Dokonca manžel mi nasledujúci deň volal do práce, či máme ešte kocúra a či prežil do rána. Nikdy nevoláva len tak, ale kvôli kocúrovi zavolal 😠
Tiež nemám potrebu riešiť čo nové, aké známky deti dostali atď. Manžel vie, že keby sa prihodilo niečo vážne, ozvem sa a ja tak isto viem, že keby sa niečo stalo alebo by on potreboval prehodiť pár slov, ozve sa. Ak je všetko v poriadku, netreba nič riešiť, potreba vyvolávania si u nás nie je. Možno aj tvoj manžel to tak cíti.
A mne ten týždeň tak rýchlo prebehne, že sa ani nenazdám a je piatok a manžel je večer doma. Ak by chodil na dva týždne preč ako tvoj, určite by sa ozval, to som presvedčená.

natalym
12. okt 2014

@zaclona84 Podobne. Len ja si začínam klásť otázku či to takto chcem do konca života.