Ako by ste zareagovali, keby vám priateľ napíše toto?

28. nov 2020

S priateľom sme rok a 5 mesiacov. Vzhľadom na okolnosti sme sa nemohli vidieť mesiac. Celý čas mi písal správy,že sa na mňa nemôže dočkať-v skratke nadržany. To je okej beriem to v poriadku. O 2 dni sa mame vidieť a napisal mi že sa mám poriadne vyholiť lebo ma chce lizať. Prepačte za taku uprimnosť..ale takto to napisal. Môj apetit zmizol uplne. Vždy som bola pri ňom oholena...no moj problem je ze to robim iba pre neho..ja by som sa inak neholila lebo sa tak necitim dobre. Neznasam ten pocit po oholeni. Len sa mu nechcem hnusiť. A neviem ako si mam zobrat tuto jeho poznamku no celkom sa ma to dotklo z nejakeho dovodu..co si o tom myslite vy respektive ako by ste sa zachovali keby toto napise vam vas vlastny partnee

marca12
28. nov 2020

Booze s tebou teda musi byt zabava. Nadrzany ako sa patri,no tak si sa mala chytit nite a odpisat nieco,co by ho dostalo do varu a nie sa zduvat. Vobec to nemyslel tak ako si to pochopila.

ruzasipova
28. nov 2020

A co konkretne ta urazilo? Ze ti napisal nie zrovna dva krat romanticky na co sa najviac tesi?
Neviem, kolko skusenosti mas s oralnym sexom (ty muzovi) a ako prijemne ci neprijemne ti je, ked potom vypluvas chlpy....

pseudomonas87
28. nov 2020

Súhlasím s
@marca12, odviaz sa, chlap ta chce, tak si užívajte Jooooj a ohol sa!

autor
28. nov 2020

Ja neviem asi som az moc precitlivena...len som nepochopila tu poznamku

autor
28. nov 2020

@ruzasipova on sa neholi...a myslim si ze to je individualne. Kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja skor hladim na zdravotne hladisko-tie chlpy tam pre nieco su

andrejkap123
28. nov 2020

Kolko mas rokov ak sa smiem spytat? Podla mna je hygienickejsie to holit no... 😀 podla mna tam chlpy ostali ako pozostatok nejakej starovekej doby ked realne aj chranili genitalie ludske. Vsak sa to aj viac zapruje tam atd... ale to je moj nazor....

autor
28. nov 2020

@andrejkap123 To je len blud..treba si o tom nieco precitat. Ale nebudem menit niekoho nazory. Neviem co je hygienicke na tom ked sa oholis cerstvo a potom si tam capkaš kremiky,lubrikanty ...vsetka ta chemia ide do teba.

ruzasipova
28. nov 2020

Ak sa on neholi a tebe tvoje holenie prekaza, tak tam si to musis vykomunikovat, ze to nechces robit ani ty. Ak si netrufas mu to povedat do oci, tak mu to len napis. Len to teda nejak ries.
Ja osobne si myslim, ze tie chlpy su tam len ako nejaky prezitok nasich pradavnych predkoch. Nieco ako chlpy v usiach u chlapov.

autor
28. nov 2020

Potom sme chory atd atd..je to rozsiahla tema o ktorej sa nikde nebavi. Kazdy si mysli ze ked to esteticky krajsie ze to je lepsie

janinah
28. nov 2020

Čo si ochotná urobiť pre chlapa aj keď ti to je proti srsti a cítiš sa zle či nepríjemne? Opýtal sa ťa ako sa máš.ako práca .ako zdravie? Či len o nadrzanosti píše a príkaz ako sa nachystať? Ten vzťah prevažne len o sexe dlho nevydrží.

autor
28. nov 2020

@janinah No pisali sme si samozrejme aj take veci zo zivota a tak. Raz normalne..raz nazdrany. Ale mam pocit ze sa viac tesi asi na sex ako na mna ..chapes

autor
28. nov 2020

@janinah a este k tomu ten prikaz...ze poriadne sa ohol...ako keby som nikdy nebola aj to len robim kvoli nemu..no nechcem nic vykrikovat

caroline_
28. nov 2020

suhlasim s tebou, ja som tiez proti vselijakym kremikom a lubrikantom,a aj to s tymi chlpami , ze plnia nejaku funkciu, no nie su tam len preto aby sme sa museli holit :D ale posledne roky je to trend sa holit..ja sa holim raz za mesiac, ked mam chlpy tak mi to nevadi, ale zaroven mam rada ten hladky pocit, a manzelovi je to jedno :D a podla mna by sa ta ale ta jeho poznamka nemusela dotknut, myslim si ze to myslel len a len najlepsie ako vedel...to uz je potom o komunikacii, ci ty mu "vyhovies" a oholis sa alebo mu vysvetlis ze ti to nie je prijemne a nechces si nicit zdravie..dost o tejto teme pise na IG alex wortex a este jeden chalan to tam velmi vychvaloval, a ja som mu na to napisala ze ok vsvetko chapem no co oralny sex? a on mi odpisal ze " ved pipinka sa da aj natiahnut" :D

caroline_
28. nov 2020

to ze ti napisal poriadne si myslim ze nebolo preto ze by si inokedy nebola poriadne, a nemusis ani vykrikovat..normalny rozhovor by bol podla mna fajn... ak sa ta mozem opytat, nemyslim to v zlom , len ma to ako zenu zaujima,nevadi ti ked nie si oholena a partner ti ma robit oral? ja muzovi "dovolim"len ak som oholena :D

autor
28. nov 2020

@caroline_ hej viem tiez ju sledujem. Vlastne ona ma k tomu priviedla. Ja som sa dovtedy holila aj kazde 2 dni aj ked mi tam narastli milimetrove chlpky. Myslela som si ze chlpy su nechutne,ze to je nehygienicke...a mala som vzdy potom svrbenie,palenie, a take cerveny bodky co ti po tom ostanu...ale to zase kazdy inak

autor
28. nov 2020

@caroline_ Mne by to absolitne nevadilo..keby to samozrejme nevadilo jemu

pseudomonas87
28. nov 2020

Trocha sa uvoľni a nerieš každé slovo. Ja som sa manželom nevidela 2 mesiace cez leto, to si mala vidieť, čo sme si popísali, proste ako dvaja pubertiaci, človeku je smutno, teší sa a samozrejme túži po tebe aj sexuálne, no tak ti napísal ze sa máš vyholit. Je to naozaj také strašne? Uži si chvíľu, lebo za pár dní sa môže veľa vecí zmeniť a keď ti to je nepríjemné, no tak mu povedz, že už sa holiť nebudeš no.....až taky problém to nie je....

caroline_
28. nov 2020

no tak to mas fajn...podla mna sa neohol teda, je to len tvoja vec, tvoje zdravie, on to musi pochopit, a ked nie tak je idiot :D

autor
28. nov 2020

@pseudomonas87 nie je to strasneee..ved su aj horsie veci..iba sa ma to nejak dotklo😅neviem si to sama vysvetlit

babovka2321
28. nov 2020

Jeezis, tvoj chlap sa tesi, ze bude TEBE robit dobre, keby teraz vedel, ze sa ta to dotklo a ze to riesis s cudzimi zenami na modrom konovi, asi by ho ta chut na teba hned presla :D preco zeny hladaju problemy aj tam, kde nie su?

robin30
28. nov 2020

Pouzi krem a nebude ta po ziletke nic palit,svrbiet ani cervene bodky mat nebudes

leuchtturm
28. nov 2020

on vie, ze sa nechces uplne holit? Ak ano a vyžaduje to od teba, hladaj si ineho. Predsa nebudes cely zivot robit to, co ani nechces a necitis sa potom prijemne, vsakze.

clori
28. nov 2020

pokial si priatelovi nikdy nepovedala, ze je ti holenie neprijemne, podla vsetkeho si mysli, ze si s tym ok. a naviac. ak ste sa mesiac nevideli, tak ako sa on tesi na sex s tebou (proste prve idu pudy, potom city), tak predpoklada, ze je to u teba rovnake. u chlapa nehladaj dvojzmysly a skryte vyznamy. ako to myslel, tak napisal. a ak sa hanbis mu to povedat do oci, napis mu to 🙂

miadi
28. nov 2020

Zbytocne si vztahovacna a pripisujes kazdemu slovu extra vyznam a kritiku. Nema Proste kazdy rad chlpate. Tak mu odpiš ze dik ale holit sa nechces tak nemusi Ta jest ked nechce ze si urobite dobre inak.

natyreggae
28. nov 2020

No keby mi to napísal môj priateľ tak by som sa potešila a poriadne by som sa oholila nech si ma potom poriadne dá 😀neviem čo by sa ťa mala na tom dotknúť veď ta nijako neurazil a ani neponížil .... a ani to nemyslel s tebou zle😉a to že sa nechceš holiť by si mala povedať hlavne v prvom rade jemu, nie nám... komunikácia ja vo vzťahu dôležitá ale myslím, že to ti nemusím vysvetlovať... ak chceš tak sa ohoľ a poteš ho a keď nechceš, tak sa nehoľ a poteš ho aj tak..😀🤷‍♀️

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
caroline_
28. nov 2020

@viestta že spodnú ofinku :D :D odpadnem :D :D

tosomja
28. nov 2020

To nie si ty, ktorej muž prikazuje sa holiťale on ani za svet a keď na ňom dediť, ako keby na kaktuse? 😄

nykkushka
28. nov 2020

Úprimne, keby sa so svojím mužom nevidím mesiac, ta by som sa na ten sex tešila úplne rovnako ako on a keby mi napíše, že sa mam tešiť na oral, tak je radosť ešte väčšia a vôbec by som neriesila, že mi káže sa oholiť 🤦‍♀️🤣.

natyreggae
28. nov 2020

@nykkushka presne súhlasím😀