Ako by ste sa zachovali v takejto situácii?

21. jan 2022

Zaujima ma nazor na tuto situaciu. Som s priateľom 2 roky. Je rozvedeny, ma silne krestansky založenú mamu. Takze ma ešte doma nepredstavil. Ma svoj byt, chodim k nemu, aj on ku mne každý deň, na striedačku. Ja mám deti, takže sa k nemu nestahujem, on ku mne nie kvôli práci aj dcére, ktorá k nemu chodi. Byvame od seba 30 km. Stala sa taká vec, že dnes som spala unho s tym, ze ma o desiatej doobedu cakalo jedno vyšetrenie v meste, kde on zije. Takze som ostala uňho, on siel do prace. Rano, pred odchodom do prace mu volala mama, ze potrebuje nieco z jeho bytu. On, ze dobre, ze jej to položí k dverám na botnik. Ja mu hovorim a co ja, ja mam ist preč? Aby ma nevidela? On, ze nie. Ja ze a co mam robiť? On, nic, pospi si, mama vezme tu vec a odíde. Lenže mama prisla az o deviatej. A neodišla hned. Vyzula sa a chodila po kuchyni, obyvacke, kúpeľni, ja som sa skryla do spalne a modlila sa, nech neotvorí dvere. Ona o mne vobec nevie a mne prišlo trápne vysvetľovať jej, kto som a co hľadám v byte jej syna. Citila som sa ako pubertacka na tajnej navsteve u frajerovych rodicov, a to mam 40,aj ked byt je priateľov, no jeho mama sa, po jeho rozvode, zas citi ako jeho zakonny zastupca. Vari mu, upratuje, dekoruje byt, stara sa o jeho dceru, ked tam je. Ako by ste sa vy zachovali?

pribinak
21. jan 2022

Ako by som sa zachovala? Opýtala by som sa sama seba čo očakávam od takéhoto vzťahu?

caray
21. jan 2022

@pribinak asi tak nejak. preboha veď fakt nie ste deti, aký má problém povedať jej, že niekoho má. ak s ním chceš zotrvať, mal by proste výjsť s pravdou čo najrýchlejšie na povrch sveta

majka8592
21. jan 2022

Neskončili jeho predchádzajúce vzťahy kvôli jeho mamičke?

patka06
21. jan 2022

Vyšla by som z izby a predstavila sa ako priateľka jej syna ... čo nezvládol za 2 roky by som urobila za 2 sekundy.

pribinak
21. jan 2022

@caray nemusí sa s nou stýkať každú nedeľu, ale hrať sa na neviditeľnú? Toto by má nebavilo

maca1984
21. jan 2022

V 40 tke by som sa určite neskrývala.
Ako sa poznám, vypochodovala by som z izby- " Ja som.... a som priateľka vášho syna"

tomikejt
21. jan 2022

Ja tak isto ako @maca1984

barbora0308
21. jan 2022

Ked silno veriaca maminka vedela predychat rozvod synceka, tak asi znesie aj to, ze ma jej slobodny syn v 40-ke novu znamost 🤷. Urcite sa s chlapom o tomto vazne porozpravaj, snad ste dospeli, rozumni ludia a taketo spravenie mi pripada divne. Neviem si predstavit, kam takto tento vas vztah speje.

martina1201
21. jan 2022

Jeho mama je silné nábožensky založená, prežila jeho rozvod, prežije aj novú priateľku. Otázka je, či on stojí o teba ako o novú partnerku, alebo ťa chce len na sex. Keďže o dieťa, dekorovanie bytu aj varenie a pranie sa mu stará mama.....

januska20
21. jan 2022

No,ale pokračuj ďalej v príbehu. A vošla nakoniec do spálne? 😲😀 som v napätí..

autor
21. jan 2022

@januska20 Nie. Odišla

negymama
21. jan 2022

a to jeho mamicka ocakava, ze ked uz spachal ten hriesny rozvod, tak to do smrti odkaja dozivotnym celibatom?

patka06
21. jan 2022

To si nevšimla, žiadne tvoje veci ? Myslím bundu, topánky, osobné veci, Snáď si nemala kvôli nej všetko schované.

solange7
21. jan 2022

Mne by bolo samej zo seba trapne, ak by som sa mala skryvat v izbe. Normalne by som vysla a predstavila sa. Teraz to znie tak, akoby ti mala odhryznut hlavu.
2 roky ta skryva ako keby si bola zakazane ovocie. Po takej dlhej dobe by som ani nemala zaujem spoznat jeho matku. Naco.

negymama
21. jan 2022

vies co nie teba ma byt trapne, ale cely tvoj priatel je maximalne trapny. Pred matkou sa hraje na svateho. Predpokladam ze rozvod mal len civilny a cirkevne manzelstvo nebolo anulovane takze stale trva... takze podla matky nema nikoho okrem svojej zeny mat.

tvoj muz je ani ryba ani rak.

autor
21. jan 2022

@patka06 schovala som do spálne uz pred tým

sissy27
21. jan 2022

ja by som ju normálne pozdravila s úsmevom, že Dobré ráno a pokračovala v tom, čo potrebujem (kúpeľňa, makeup, káva, raňajky, obliecť...), prípadne by som tú kávu ponúkla aj jej. A nech jej synáčik vysvetlí, kto som.
Ani by ma nehlo skrývať sa v spálni ako zlodej.

ckocka
21. jan 2022

Fakt z tých chlapov nerobte úplných debilov /ak tedy reálne takú diagnózu nemajú, potom je však vaša volba byť s nimi/. Keď ťa chlap nechá samu v byte kam má po niečo prísť jeho mama, ráta s možnosťou že na seba natrafíte a je mu to teda jedno. Že zalezieš pod postel ho asi nenapadlo.

autor
21. jan 2022

@solange7 vies, mne bolo trápne. Aj ten sok pre ňu. Čaká prazdny byt a tam sedi czdzia žena, ona nemá ani tusenie kto som....

autor
21. jan 2022

@ckocka cakala som, ze jej aspon do telefonu povie, ze mami, u mňa je priateľka, nezlakni sa.

ckocka
21. jan 2022

Ty si to čakala. on to neurobil. Ty si urobila zas to že sa schovávaš. Obaja robíte zvláštne veci.

negymama
21. jan 2022

prepac ale tvoa chzba je to, ze si pristupila na jeho hru. pred matkou hraje sveteho aby neurazil jej nabozenske citenie, pricom dobre vie, ze to je cire pokrytectvo a klamstvo. Chce si len zasexovat, ale nech mama o tom nevie. - ako 15 rocny pubertak.
na taky podradny vztah by ma nikto nenahovoril

patka06
21. jan 2022

Porozprávaj sa s priateľom, myslím, že takáto hra na schováčku po dvoch rokoch vzťahu je dosť smiešna a trápna.
Je dospelý, má právo na vlastný život a matka by to mala akceptovať.

pribinak
21. jan 2022

Nezlakni sa? Kde si mala bundu? Topanky? Zubnú kefku? Iné veci….

cairka
21. jan 2022

Najvyšší čas dohodnúť nedeľnú kávičku a koláčik s mamičkou. Ak odmietne muž, tak je jasné, že potrebuje len niekoho, koho mu asi robiť nechceš. Dnešok sa už neodstane, ale aby nabudúce si sa nemusela skrývať.

autor
21. jan 2022

@ckocka ťažko vysvetliť situaciu, ze sedíš v cudzom byte a nevies na koho natrafis. Ja ju nepoznám.

autor
21. jan 2022

@pribinak uz som písala, dala som to do spalne

negymama
21. jan 2022

No bola si hlupa ze si to nevyuzila...OK nechces mame povedat, predstavim sa sama ked pride do bytu. Hned by chlapovi stali vlasy dupkom a volal by okamzite mame.

ckocka
21. jan 2022

Cudzí byt to po dvoch rokoch pre mňa nebude. Alebo teda to vaše chodenie z jeho strany nie je vnímané ako vážny vzťah.

solange7
21. jan 2022

Povedz mu to. Ze si sa tam skryvala ako partizan. Ze toto bolo posledny krat. Bud sa uvedomi alebo sa prejavi a to uz ti ani nemusim pisat co znamena...