Majú sa zvýšiť prídavky na dieťa?

lolobriadok
15. aug 2023

Ahojte baby. Počuli ste niektorá o tom že by sa mali zvýšiť prídavky na dieťa?

85miska
15. aug 2023

@lolobriadok iba o rodičovskom príspevku viem. Kde si čítala o prídavky?

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
15. aug 2023

@lolobriadok nie. Zvyšuje sa rodičovský príspevok
Prídavky sa zvyšovali od januára

klarissa25
15. aug 2023

jeeeej :D :D :D a na koľko si čakala prídavky ??? ved chod do prace 🙂 nebudes odkazana na prídavky 🙂

veronicka1901
15. aug 2023

@klarissa25 Čo majú PnD spoločné s tým, či žena pracuje? Však sa len normálne opýtala, žiadne nariekanie.

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@klarissa25 čakala som taký sprostý komentár. A ja pracujem.

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@veronicka1901 nechápem daktoré ženy. Ale keď sa pýtajú kedy bude rodičovský alebo materská to je dobre.

klarissa25
15. aug 2023

@lolobriadok ano ? a prečo si čakala vyššie prídavky ? lebo nič o vyššich pridavkoch sa nikde nehovorilo

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@85miska to chlapovi kolega povedal v robote tak som len chcela vedieť či je to pravda ale ja som si myslela hneď že to je somarina.

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@klarissa25 a prečo by som sa nemohla spýtať? Nečítala som ako som nižšie písala. Chlap to počul tak som sa chcela len informovať.

minesasubu
15. aug 2023

🙂

bublinka1426
15. aug 2023

@veronicka1901 je tu kopec darmozracok tzv davkarky. takze sa ani necudujem, ze tu padne aj taky komentar...

tu niektore naozaj cakaju len na prispevky od statu....

nepisem o autorke. kedze ta pracuje

klarissa25
15. aug 2023

@lolobriadok jooj . no stačí zadať do googla výška prídavkov 🙂 a ani sa pýťať netreba na MK 🙂

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@bublinka1426 presne tak len na to čakajú na nič iné.

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@klarissa25 na to je asi táto skupina vytvorená nie?

klarissa25
15. aug 2023

@lolobriadok toto je skupina ? 🙂 toto je diskusia 🙂

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@klarissa25 och pardon. Diskusia o všetkom.

veronicka1901
15. aug 2023

@bublinka1426 veď áno, ale stále si myslím, že to je každého vec, či pracuje alebo nie. Skôr to je chyba štátu, že niečo také zákon povoľuje.

drm21
15. aug 2023

@klarissa25 a teba je do toho čo?? má na to nárok tak neviem čo sa do nej navazas roluj dalej a nemusíš písať sprosté komentáre...

bublinka1426
15. aug 2023

@veronicka1901 stat az moc rozdava. a doplatime na to vsetci. zial. len toto je naozaj diskusia do 00 ....

klarissa25
15. aug 2023

@drm21 na čo ma narok ? ved prídavky sa nezvyšuju 🙂

drm21
15. aug 2023

@klarissa25 to je jedno Načo Ide o to že sa proste zaujíma O niečo čo sa jej týka, má dieťa Má na to nárok tak sa zaujíma Myslím si že aj ty ak máš dieťa tak rovnako ta zaujíma Čo máš dostať či ty ich nepoberáš? lebo načo veď si není darmožráč a vyciciavac štátu?, keď ti neprídu tak tiež ti to nebude vadiť lebo však ty pracuješ?? Neviem Nemôžeš sa napríklad iba pomýliť v tom že myslela rodičak a nie prídavky na dieťa?

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@drm21 myslela som prídavky na dieťa lebo ja pracujem. Nie som na materskej. Len som počula a asi ako každá žena som rada za každé euro naviac lebo aj to málo čo zarobíme nestačí. Ale to podaktoré nepochopia alebo majú viac peňazí a o toto sa nezaujímajú. Ale ďakujem

drm21
15. aug 2023

@lolobriadok Rada by som vedela ktorý rodič na tie prídavky, materskú, rodičák či bonus nečaká🙄🤷‍♀️ a tí ktorí nemajú deti, a netýka sa ich to tak nechápem načo to vôbec komentuju

drm21
15. aug 2023

@lolobriadok ono je najhoršie a najkrajšie na tom že tieto osoby čo tu napísali sú pravdepodobné osoby ktoré len rýpu lebo žiadne deti nemajú Tak nič ani neočakávajú a asi ich ide z toho poraziť že niekto dostáva niečo Navyše na deti.. Pre mňa je prirodzené že keď človek má na niečo nárok tak sa o to zaujíma keď sa mu dostane niečo také do uší... a za ďalšie keď sú také múdre by som rada vedela či oni odmietajú od štátu s tým pádom prídavky alebo rodičák však nech idú do roboty... ale to už asi ani jedna vykrikovať nebude

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@drm21 presne ste to napísala

lolobriadok
autor
15. aug 2023

@drm21 napisali ste to správne

zuzanka.zuzu
15. aug 2023

mohol by mi niekto polopate napísať ktoré sa zvyšuje? mne osobne je to jedno, len som nahnevaná, že takto okato pred voľbami 😠 akože "rodičák" ide hore? tých 420 bude 480? a je to časovo obmedzené či nastálo zdvihli?

matkahelka
15. aug 2023

@lolobriadok pozerala si duskusiu ekonomov na TA3? tento socialny model, ktory si pretlacili tito psychopati je neudrzatelny z hladiska financii statu. tu sa uz nema z coho zvysovat, bude sa musiet naopak - uberat. ziadne sialene danove bonusy, ziadne dalsie zvysovanie rodicakov a RP. a aby aj toto navrhnute zvysenie bolo udrzatelne, je nutne prispiet do statnej kasy vacsimi danami- bud sa zvysi dan z prijmu alebo ina dan.

nikasmile
15. aug 2023

@matkahelka je to presne tak.