Akú keramickú panvicu si mám kúpiť?

sima.p
2. jan 2012

Ahojte, chcela by som si kúpiť kvalitnú keramickú panvicu, ktorú by ste mi odporúčali najmä z vlastnej skúsenosti? Spomente aj tie zlé, aby som sa vyvarovala....

pleval
2. jan 2012

ahoj,ja mam 2 znacky berghof a som maximalne spokojna 🙂 1 mam na steaky a druhu s vekom na vsetko 🙂 (stoji cca 70 eur).Ostatne znacky keramickych panvic posudit nemozem,nemala som ich.

claudica
5. jan 2012

Ja mám tescomu a je úžasná, odvtedy inú ani nepoužívam. Stála niečo vyše 20 € a fakt som spokoná 😉

sima.p
autor
15. jan 2012

@claudica @pleval ďakujem, kúpila som Tescomu Vitapan, tak uvidím, lebo čítala som napr. na Greenpan, že aká je super, ale po roku začala sa pripalovať, ale aj o Tescomách som čítala podobne, tak ale uvidím, Tescoma má 2 druhy, kúpila som tú drahšiu, a keby začala pripalovať, budem ju reklamovať, slubujú záruku 5 rokov. Ale inak zatiaľ je úžasná.

31majka12
19. jan 2012

@sima.p ahoj my doma pouzivame keramicku panvicu od tefalu,stala cez 30 eur...ale je vyborna a velka..

sima.p
autor
19. jan 2012

@31majka12 máš na nu nejaký link? Určite je to Tefal?

31majka12
19. jan 2012

@sima.p manzel pracuje v Alze tak tam ju kupoval.
Ale poslem link...
http://www.alza.sk/tefal-induction-32cm-d280836...
Teraz je lacnejsia...

sima.p
autor
19. jan 2012

@31majka12 no vyzerá super... ono tá Tescoma Vitapan je menšia (26 cm) a veru bola drahšia. Stála cez 40 EUR, ale mali 25% zľavu na sortiment Tescomy, tak stála 30 EUR aj nejaké centy. Ale keby som si poriadne všimla na stránke Tefal, že tiež majú keramickú, asi by som radšej kúpila tú Tefal...

31majka12
19. jan 2012

@sima.p my sme kupovali hlavne z toho dovodu ....ze tam vojde viac reznov...... 😀
A aj z toho..ze uz sme mali po krk tych obycajnych co sa vydul stred panvice a to sa rezne nepiekli...ale palili...
Ako pisem my sme spokojni.... ☹

31majka12
19. jan 2012

@sima.p spokojni...takze oprava smajlika 🙂

sima.p
autor
19. jan 2012

@31majka12 ja musím držať pečenovú dietu, tak musím variť bez tuku, tak preto som zhánala kvalitnú panvicu... tiež som inak zatiaľ spokojná, len či vydrží dlho....

ewellina
8. dec 2012

Neviete mi niekto povedať, či sa dá na keramickej panvici pripravovať jedlo úplne bez tuku?

bettypo
8. dec 2012

tescomu tú lacnejšiu určite nekupujte, boky sa pripaľujú

ewellina
13. dec 2012

Naozaj mi nikto nevie poradiť? ☹

zuzi0110
13. dec 2012

@ewellina ano dá . Ja mám Delimano. Hoci pod vajíčka zvyknem kvapnúť jednu kvapku. Ale inak bez oleja. Aj palacinky robím len na sucho 🙂

turistka
13. dec 2012

my mame tescomu a to je jedna velka katastrofa, najhorsia volba keramickej panvice aka kedy bola.nikdy viac v zivote keramicku panvicu od tescomy. pre doplnenie myslim ecopresto

laura0
13. dec 2012

moja kamoska ma takuto keramicku panvicu ,neviem sice aku znacku ale nie je s nou spokojna.Ze uz by si radsej kupila teflonovu . 🙂

desszi
13. dec 2012

Ja sice nemam, ale susedka ma Delimano keramicke panvice a je s nimi velmi spokojna

zuzi0110
13. dec 2012

Ja mám iba Delimano panvice a hrnce si postupne tiez dokupujem a teflonku si uz nikdy nekupim 🙂 Som maximálne spokojná 🙂

zuzi0110
13. dec 2012

@ewellina Takže asi netreba riskovať a treba kúpiť rovno Delimano 🙂 V Maďarsku ich majú bežne v hypermarketoch 🙂

desszi
13. dec 2012

@zuzi0110 ja tiez zvazujem tie Delimano, suseda mi poziacia na skusku 🙂

zuzi0110
13. dec 2012

@desszi tak to je super ponuka 🙂 Aj moja mamka je už len na Delimano 🙂 tak nás bude viac 😀

ewellina
13. dec 2012

@zuzi0110 vďaka, ale ja už panvicu mám. Mńa zaujímal len ten olej. A novú tému som kvôli tomu zakladať nechcela, lebo človek sa už niekedy v tých adminoch nevyzná...

smarti
15. dec 2012

Ja mám tescomu a včera som na nej chcela robiť zapečené zemiaky, hoci som dala olej, priháralo to horšie ako na nejakom obyčajnom hrnci, prihára na nej všetko a to tam vždy dám olej, bez oleja nehrozí. Tak som sa naštvala, že som ju chcela hneď vyhodiť. Je to katastrofa, radšej teflónovú ako toto.

turistka
16. dec 2012

@smarti suhlasim, my mame presne rovnaky problem s touto panvicou, ja sa ju uz chystam aj vyhodit, najhorsia!!!!!!!

l3nin
19. jan 2013

Máme cca druhý mesiac keramickú panvicu Tescoma vitapan za cca 45€ prvých pár pečení bola super žiadna prilňavosť, no po pár týždňoch používania sa na ňu lepí všetko , viac ako na plechový starý palacinkár, idem to reklamovať je to totálny shit.

marianna2468
13. nov 2013

A nemate niektora keramicku panvicu Ceracraft,co predavaju v Tescu a aj v teleshopoch?Ci sa oplati kupit ju

titlak
11. aug 2014

Ja by som ti odporučil kúpiť zelenú panvicu GreenPan ktoré predávajú na http://www.green-panvice.eu Mám doma Sofiu 28 cm s hladkým keramickým povrchom. Môžem len odporučiť.

shmoulinka1
14. mar 2015

Mame tiez Greenpan a super

janci27
13. aug 2015

@zuzi0110 ahoj, pises, ze si s Delimano velmi spokojna. Mas aj nejake ine vyrobky okrem hrncov a panvic vyskusane? Poznam tuto znacku z pocutia, mame doma katalog vyrobkov a reklamuju ich aj dost v TV..obavam sa ci to nebude nejaka lacna znacka, co budem musiet onedlho reklamovat, mozno nedovera teleshoppingu 🙂 zvazujem si kupit mixer, co maju teraz v akcii 50%, preto sa pytam, ci sa ozaj oplati kupit z tejto znacky..vdaka 🙂

boruska11
13. aug 2015

Delimano aj ja odporucam, nic sa nelepi 😉