Dva roky som zaľúbená do profesora

amalia22
12. mar 2022

Dobrý deň,veľmi som sa zaľúbila do učiteľa a trva to už cca 2 roky a stale to je také silné nieviem čo mám robiť. Nechcem s nim byt ani mu ublížiť len ten pocit, ze ho stale stretavam je pre mňa ťažký.Myslite, že by som sa mu s tym mohla zdôverit?On je milý a viem ze ma má rád len sa bojim trochu na jeho reakciu.

vanessa12345
12. mar 2022

@amalia22 ak nema zenu a deti tak by som to povedala😑🙂🙂

beata_k
12. mar 2022

@amalia22 Takych zalubenych ma on na kazdy prst päť. Nic mu nehovor, samozrejme, ze si s tebou nezacne. Vyhodia ho z prace. Hladaj medzi spoluziakmi.

amalia22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vanessa12345
12. mar 2022

@amalia22 tak potom sa na to vykasli 😑

amalia22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sisa_s
12. mar 2022

@amalia22 v inej diskusii pises, ze vekovy rozdiel 30r...si na zš, sš ci vš?

amalia22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana9393
12. mar 2022

Teba to casom prejde, ale jemu, zene a jeho detom znicis rodinu. Tak sa bato vykasli a sustred sa na nieco ine. Hlavne ak by to bol clovek, ktory sa vykasle na rodinu kvoli uletu so ziackou... To by si chcela takeho chrapuna? Ono by sa ti to neskor vratilo, karma funguje rychlo

sisa_s
12. mar 2022

@amalia22 no vies, zalubila si sa donho, pricom ho stretavas len v skolskom prostredi..nevies, aky je mimo skoly, naviac 30r je neskutocne vela, on ma rodinu, zenaty...zbytocne sa budes trapit, prestan nad nim uplne rozmyslat, idealizovat si ho a hladaj medzi kamosmi atd 🙂

amalia22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mariaveronikag
12. mar 2022

a skús založiť vždy len jednu tému, lebo už máš 3 rovnaké.

amalia22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1gramofon
12. mar 2022

Prečo mu to chceš povedať? Co od toho čakáš? Ze ti povie, že tiež sa mi páčiš, mam ženu, môžeme byť priatelia... A potom bude viac? Ty chceš zamiešať karty, ale keby si na mieste tej ženy, prišlo by ti to stále v pohode dat mu to vedieť?
Keby sa rozvádza a začne flirtoval, alebo by s ňou ani nebýval, že sa nerozviedol kvôli deťom...a ma záujem o teba, fajn. Ale vieš o jeho osobnom živote niečo viac?

amalia22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1gramofon
12. mar 2022

Tým myslel, že keby bol mladší, približne v tvojom veku.
Vela ľudí sa zaľúbilo do niekoho do koho nemali a museli sa s tou predstavou rozlúčiť. 2 roky je veľa. Ja keby za mnou príde žiak, že sa do mňa zaľúbil, tak úprimne? Idem za riaditeľom, nech o celej veci vie a ze ci by nebolo dobre to dat vedieť rodičom, nech sa porozprávaju, alebo nech zájdu k psychológovi. Ten ti poradí isto viac než učiteľ. Možno nie je dosť emocionálne vyspelý. Potrebuješ rozhovor s niekym, kto vidí do ľudskej mysle. Ty za ním prídeš akoze veľmi nevinne, ale môžes mu tým zničiť kariéru, možno aj vzťah s manželkou. Mala by si si uvedomiť, že to čo robíš, bude mať následky

annamarin
12. mar 2022

Kolko ti chýba do skoncenia skoly? Ked ho nebudes stretavat, tak ta to prejde. 🙂

zuzanazu85
12. mar 2022

Buď tak láskavá a pozri sa na to aj očami jeho manželky a hlavne deti. Zaľúbenost je jedna vec, zničiť vzťah druhá. Nerieš a rozmýšľaj trochu.

amalia22
autor
12. mar 2022

@zuzanazu85 ale ja som nikdy nepovedala ze mu chcem zničiť vzťah

amalia22
autor
12. mar 2022

@1gramofon dobre fajn pochopila som.Ale pochubujem ze by isiel za riaditelom školy kvoli tomu ze mu poviem ze som sa zalubila.Ale dobre nebudem to uz riešiť.

zuzanazu85
12. mar 2022

Tak to jednoducho vypustí z hlavy a zamiluj sa do spolužiaka 😏

1gramofon
12. mar 2022

Si si istá, že vieš o čom on hovorí s kolegami? A v zborovni sa všetko roznesie. A 2 roky prežívať nedostupnu osobu je celkom dosť, rozhovor s niekym nestranným a rozumným by ti neuškodil. A taktiež skúsit sa zoznámiť s niekym iným

amalia22
autor
12. mar 2022

@1gramofon dobre skúsim sa o tom porozprávať s mamou mozno mi viac poradi

marcellka32
12. mar 2022

Profil založený 3/2022...máš 3 diskusie a v každej hovoríš inak🤣 vymyslená téma

amalia22
autor
12. mar 2022

@marcellka32 nie je to vymyslene ☺

amalia22
autor
12. mar 2022

@marcellka32 ok neboj uz nikdy sem nic nenapisem pekny den ti prajem.

janetinka27
12. mar 2022

@amalia22 stava sa to bezne a stalo sa to mozno uz kazdej. casom to prejde, najdes si "seberovneho" 🙂

lasoli
12. mar 2022

@amalia22 tak sa odmiluj,prosim Ta,co mas otcovsky komplex ked ides po starych a zenatych?

spadnutaslivka
12. mar 2022

neživ to v sebe. Jasné, že ti imponuje, akurát je totálny kretén, ak ti povedal, že ťa má rád a keby ťa stretol pred par rokmi tak by s tebou určite bol. 1. prekračuje hranice, 2. asi by ti to nehovoril, keby od teba nevnímal náklonnosť, lebo by tým riadne riskoval. 3. rýchlo sa od toho dištancuj. Je síce pravda, že on si asi ľahko nájde zas inú žiačku na vzrúšo, ale nebuď ty tou, čo mu pomôže zničiť rodinu. A hlavne nepočúvaj rečičky, že aj tak im to so ženou neklape, že spolu už ani poriadne nežijú a že je s ňou len z ľútosti. Toto sú otrepané hlášky, ktoré používa snáď každý.

amalia22
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
13. mar 2022

@spadnutaslivka Presne tak. Používa tak otrepanu frázu len pre to,aby sa autorke dostal do nohavičiek. Viem,že ako to znie,ale autorka nenalet takýmto rečičkám.