Darček na 18. narodeniny

4. feb 2023

Ženy, plánujete niečo deťom/ dieťaťu na 18 narodeniny?
My nemáme toho veľa ( myslím financie)
Takže žiadne byty,domy nezdedi.
Vy niečo plánujete, dajte nejaký tip.
Ďakujem

pribinak
4. feb 2023

Šetrím mu na vodicak.

hipuska
4. feb 2023

@pribinak no, tak to je pekný darček 🙂

pribinak
4. feb 2023

@hipuska užitočný do života

autor
4. feb 2023

@pribinak vodicak nerátam, už o rok ho začne robiť.
Už len na auto si musí zarobiť sám. 😄

saxana000
4. feb 2023

Dostala som od rodicov krasny prsten uplne obycajne strieborny nie zlaty ani nebol nijak extra drahy ale pre mna ma velku hodnotu jednu krasnu kyticu a peniaze na vodicak..pripili sme si sampanskym a bolo oslavene.
Ziadne nehnutelnosti auta ani velke tisice v obalke.
V dnesnej dobe aj tie peniaze na vodicak uz budu pre niekoho luxus..ak je to dievca tak nejaky pekny sperk na pamiatku urcite potesi a mozno poukaz na poznavaci vylet Rim Pariz Londyn..?nech ma aj zazitok

autor
4. feb 2023

@saxana000 ďakujem za tip, no mam syna.

saxana000
4. feb 2023

Tak pre chalana tiez mozes nieco zazitkove skola šmyku zoskok tandemovy. panic/escape room

autor
4. feb 2023

@saxana000 tak na také by určite nešiel. Nie ja na také blbosti 😂😂
To posledné neviem ani čo je 😄

saxana000
4. feb 2023

To je taka miestnost kde zavru skupinku ludi a pomocou indicii a riesenim roznych uloh sa musia dostat odtial von..🙂

marca12
4. feb 2023

Bud klasicke hodinky alebo smart hodinky. U nas sa na okruhle davaju sperky bud nausnice,prsten,naramok a podobne.

miruska320
4. feb 2023

Syn bude mať v auguste 18 ,chcel si v 17 robot vodičák ,prispela som mu na to ja aj ex,na 18 vie ,že vzhľadom k mojej finančnej situácii si toho veľa dovoliť nemôžme,tak sme sa dohodli ,tak asi už len vybavím v okolí nejakú chatu ,kde môže s niekoľkými pár priateľmi osláviť svoj vstup medzi dospelákov 😉

jaskolka
4. feb 2023

Ja som dostala od mamy (otec už nežil v tom čase) zlaté náušnice.

autor
4. feb 2023

@saxana000 zaujímavé 😄👍

autor
4. feb 2023

@marca12 neznáša hodinky, a kedze je to chlapec tak prstene a pod určite nie .

autor
4. feb 2023

@miruska320 chata je super, to sa isto potesi 👍👍

autor
4. feb 2023

@jaskolka krásny darček 😍👍

hrabovo
4. feb 2023

Inak toto aj ja budem riešiť ďalší rok, syn bude mať teraz utorok 17, na vodicak chodí, teóriu už má za sebou, o týždeň trenažér.... Platí si ho sám, tak sa rozhodol, že si to chce sam utiahnuť, zarobil si.... Som naňho v tomto smere hrdá. Aj keď som mu povedala, že to zaplatím, tak nie a nepristupil ani na to, že doplatím.... Ale čo na 18te narodeniny.... Netuším...

hrabovo
4. feb 2023

Co ho zaujíma? Môj je športovec a zatiaľ v mojich plánoch vyhráva kúpiť mu letenku a vstupenku na zápas jeho obľúbeného futbalového klubu, a keďže sa futbal paci aj mne a vlastne tým žijeme celý život (dedko, otec, brat aj exmanzel boli futbalisti, teraz aj môj syn), šla by som s ním

autor
4. feb 2023

@hrabovo tak futbal hra len tu vonku s kamarátmi keď ma náladu. Inak pc, telefón, neznáša cestovanie. Takže dost ťažko .

hrabovo
4. feb 2023

To sa ťažko radi.... Zameraj sa na to, čo ma rád a snáď ta niečo napadne

monykam
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karinss
4. feb 2023

Záleží koľko chceš investovať... myslím že zlatej retiazke by sa určite potešil na 18ku a sú plné záložne a pozri aj bazos tam ich tiež jesto

autor
4. feb 2023

@monykam čože? 😄🤔😁

autor
4. feb 2023

@hrabovo no ved to. Fakt mi nič nenapadá, a uz rozmýšľam riadne dopredu. 🤣🤣

autor
4. feb 2023

@karinss určite by sa nepotešil, keby to bolo dievča tak je to jednoduchšie, nič také ako retiazku by nenosil 😄

karinss
4. feb 2023

Noced už ty vieš 😅 potom ťažko niečo poradiť

hrabovo
4. feb 2023

Netúži po tetovaní? To ma len tak napadlo, môj už jedno má.... A jedno ma ešte vybraté.... Tak som mu povedala, že 2 do 18tky nedovolím, takže čaká na súdny deň 🙃

autor
4. feb 2023

@karinss no ťažko ťažko 🤔😂😂

autor
4. feb 2023

@hrabovo 🤔 myslím, že nie, nie je ten tip. Bolesti sa vyhýba ako ja 😄😁

monykam
5. feb 2023

Ahoj prepáč ale som si večer v posteli pozerala diskusiu a ani neviem ako som sa zapojila 😂proste mi tam nejakú somarinu napísalo ani neviem ako 😂 až potom som si všimla že som niečo akože komentovala 😂😂😂