Čo sa môže stať, ak by som počas zákazu spala u priateľa?

26. dec 2023

Čo by sa mohlo stať ak by som aj cez zákaz spala u priateľa ?

zahrajzlato
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzitko74
26. dec 2023

Netuším, čo by sa mohlo stať, nepoznám tvojich rodičov. Ale akosi tuším, že to, čo sa stane, sa ti vôbec nebude páčiť. Ale budeš si za to zodpovedná sama, tak sa potom nesťažuj.

vyrovnanaosoba
26. dec 2023

Aký zákaz? Od koho? Koľko máš rokov? A prečo máš zákaz?

marseillefan
26. dec 2023

dostaneš zaracha...

autor
26. dec 2023

@vyrovnanaosoba zachvíľku 18 a už som u neho spala tak nechapem preco mi toto robia vôbec

hipuska
26. dec 2023

Nepísala tu náhodou tvoja mamina?

janai1
26. dec 2023

Včera si tu o tom zakladala témy. Na niečom si sa s rodičmi dohodla, tak to dodrž.

vyrovnanaosoba
26. dec 2023

Asi majú dôvod. Bola si už u gynekológa? Berieš antikoncepciu? Chránite sa? Pre mňa...kvôli tomu. A že budeš mať 18. Ešte stále nemáš. Takže kľudne ťa nemusia pustiť ani von, nie len k nemu spať.

basulaak
26. dec 2023

Pretahovacky sa boja rodicia 😃

sense
26. dec 2023

Počkaj kým budeš mat 18, postáv sa na vlastné nohy, osamostatni sa a potom si rob čo. Chceš.
Maß s rodičmi dohodu tak ju dodrz. Namiesto vyplakavania tu porozmýšľaj ako si získať dôveru rodičov. Tu získaš mimochodom aj tak ze sa budeš správať zodpovedne a dodržia dohodnute

zobaka
26. dec 2023

my tu nevieme akých máš rodičov, či sú zbytočne agresívni, alebo majú dôvod, v tvojom veku som bežne spala u priateľa, aj na spoločnej dovolenke sme boli a neubudlo zo mňa a ani nepribudlo 😂

maryetta
26. dec 2023

Az ked budes mat svoje deti pochopis odpoved na otazku preco….
My ti tu mozeme napisat cokolvek…. Aj tak budes citit krivdu od rodicov lebo…. Ty chces byt s priatelom.

lindous
26. dec 2023

Pýtaš sa akoby na to existovali nejaké zákony 😅 tvoji rodičia zrejme usúdili, že nie si dostatočne vyzretá a zodpovedná na to, aby si prespávala u priateľa, s čím musim na základe týchto diskusii bohužiaľ asi aj súhlasiť…

alickapusinka
26. dec 2023

Rodičovskú dohodu dodrž. Nabudúce ťa nemusia nikde pustiť a neurobíš nič nie si ešte za seba právne zodpovedná až od 18 rokov. Presne ako píšeš sense. Chovaj s ak rodičom tak to je za mňa aby si mala ich dôveru. A nie že budeš mať 18 tak si robím čo chceš. Načo je to dobré. Pokiaľ nemáš 18 rokov a neprídeš domov rodičia môže zavolať políciu a ta ťa dovezie domov pretože nemáš 18 rokov.

trinityf
26. dec 2023

Mama tu zalozi dalsiu temu, ze co ma robit s dcerou 17 rocnou, ktora porusila zakaz a spala u priatela s ktorym su 3 roky.

autor
26. dec 2023

@lindous na základe akých diskusii?

mandarinka555
26. dec 2023

Na základe takých, čo tu každý deň niekoľko krát otváraš, vždy s iným názvom.

autor
26. dec 2023

@mandarinka555 ja? Je milión dievčat s podobným problémom prečo by som otvárala ďalšie ?

mandarinka555
26. dec 2023

Aspoň sa nerob hlúpa....vieme, že ich otváraš ty....

lucia13022023
26. dec 2023

U mňa by to znamenalo narusenie dôvery.

januska12323
26. dec 2023

Pýtaš sa ako dieťa na základnej škole. Nech pekne frajer príde k vám, do večera budete spolu a potom pôjde domov spinkať. Ak má viac rozumu ako ty vypýta ťa on a zariadite sa podľa odpovede. Ak zdrhneš aj napriek zákazu rátaj s porušením dôvery na dlhý čas.

autor
26. dec 2023

@mandarinka555 tehotné ženy ti denne fotia tehotenské testy a pýtajú sa či sú tehotné. To znamená že jedna že tieto diskusie otvára stále? Si overte informácie

egonsk
26. dec 2023

a si si ista, ze by si u neho spala? Skor je pravdepodobne, ze by si spala az ked sa vratis domov 🙂

jaskolka
26. dec 2023

A ako my máme vedieť, co by sa mohlo stať? Je to rôzne,záleží od rodičov a tvojich vzťahov s nimi, škála je pestrá od "domáceho väzenia" teda ľudovo zaracha, cez krik a facku, stratu dôvery po jednoduché upozornenie a napomenutie. A ešte rôzne môže to byť..

anjelicek26
26. dec 2023

Zatrhnu ti mobil,vreckove,ps4 a nevpustia Ta von do konca prazdnin...Ak to budu chciet hrotit Tak ta nahlasia ako nezvestnu a zaklope u priatela doma policia...Sama mam 17 rocnu dceru a dodrzi vsetky dohody, nemame problem. S priatelom chodia von,su aj u neho,ale o polnoci ju vzdy slusne dovezie domov👌

egonsk
26. dec 2023

@anjelicek26 takze ta tvoja dodrziava porekladlo: spravne dievca je o 8mej uz v posteli, aby o 10tej bola doma 🙂

nikpa
26. dec 2023

Podľa mňa to jej mama preháňa, písala tu aj ona. Kriste načo ju buzeruje, bude mať 18r chce spat u frajera, s ktorým je niekoľko rokov, áno sú nadržaní a vieme co tam budu robiť 🤷 Ale tak nebudem pomaly 18 ročnu dcéru takto cvičiť, nech jej dá voľáky druh antikoncepcie a teší sa, že nespi každú diskotéku s iným volakde v aute ale ma stáleho frajera. Ani sa nečudujem, že jej dievča potom robi veci za chrbtom.

lindous
26. dec 2023

Autorka, ja som myslela túto diskusiu: https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/ako-povedat-mame-ze-chcem-ist-znovu-spat-k-priatelovi/ a nie, toľko 17 skoro 18 ročných dievčat, ktoré chcú spať u priateľa a už tam raz spali, tak nevedia kde je teraz problém a úplne rovnako píšu sem naozaj veľa nechodí… ale to je vlastne asi jedno, ja rozumiem, že ťa to trápi, že je pekné zaspať a zobudiť sa pri niekom koho ľúbiš (sex sa dá mať aj za 5 minút hocikedy počas dňa, takže to dôvod asi nebude ako tu mnohí píšu), ale teda dala si strašne málo info na to aby ti tu niekto vedel reálne poradiť, keďže nevieme prečo sa to tvojim rodičom vlastne nepáči, ale ak s nimi komunikuješ ako tu, tak im aj rozumiem… no a čo sa môže stať, keď porušíš zákaz - milión veci, záleží od tvojich rodičov, ale isté je, že stratíš dôveru a nabudúce ti to nedovolia určite

diewcatqoo
26. dec 2023

No ak mas zakazane sudom, tak mozno pojdes aj do basy. Ak mas zakazane rodicom, tak neviem.. od vyprasku, po cez stopnutie vreckoveho, zakaz mobilu az po poriadneho zaracha.
Akoze sorry, ale takmer 18 rocne dievca by uz mohlo normalne formulovat otazky 🙄

medda_beda
26. dec 2023

A to je tak ťažké vydržať do tej 18stky?
Tiež som nespala do 18stky u priateľa a to nebol môj prvý frajer takže išlo len o to, že pod 18 sú za teba zodpovedný rodičia a hotovo.
Nikdy by mi nenapadlo újsť z domu a robiť rodičom na prieky.Ešte aj keby zakázali frajerov tak by som to rešpektovala.