16 ročný syn má na krku cucfľaky

24. máj 2020

Mam 16 rocneho syna, s ktorym mam dobry vztah. Dobre sa uci, sportuje, pomaha doma. Ma sice sem-tam pubertalne nalady, ale da sa to zvladat.
Mam vsak otazku. V piatok som zistila, ze ma na krku cucfleky. Tak sme sa rozpravali, lebo dievca este nemal. Napisala mu dievcina na instagram a po kratkom pisani sa stretli. Samozrejme, ze je dost casu, kedze skola nie je. A mne sa zda, ze to dievca zobralo prilis hopom.

autor
24. máj 2020

Doteraz si dievcata vobec nevsimal a nevyzera zalubeny. Viem, ze raz to prist muselo, ale po druhom stretnuti mat posiaty krk a doskriabany cely chrbat? Nechce to so mnou riesit.

amelia000
24. máj 2020

Kup mu kondomy, vysvetli mu ako to funguje a viac asi nemozes chciet. Toto proste neustriehnes...a najlepsie keby sa s nim porozpraval muz.

autor
24. máj 2020

@amelia000 rozhovor o kondomoch a ich pouziti sme mali. Pytala som sa, ci mu mam kupit, tak mi povedal, ze mu ich zatial netreba. K sexu nedoslo. Mna viac trapia tie "znacky" po krku a skrabance. Ze nevie povedat nie? Ze si s nim dievca robi co chce? Neviem, nechce sa o tom so mnou bavit.

gladys_07
24. máj 2020

Ehm, podla coho usudzujes ze mu to bolo neprijemne?

merkelica
24. máj 2020

"Ze nevie povedat nie? Ze si s nim dievca robi co chce?" a preco by mal hovorit nie?

autor
24. máj 2020

@gladys_07 ved neviem, ale toto sa mi zda na "zaciatocnika" trochu cez. A tiez si neviem predstavit, ze by som s nim.mala ist v takomto stave k lekarovi 😮

leuchtturm
24. máj 2020

a on je nejaky mentalne zaostaly, ze nevie povedat nie dievcine pri bozkavani? Zjavne sa mu pacia tvrdsie praktiky.

autor
24. máj 2020

@merkelica ked sme sa rozpravali, nebol z toho az tak nadseny. Vyzera, ze sa hanbi, inokedy je sebavedomy, niekedy az prilis.

amelia000
24. máj 2020

To sa asi netreba pytat kup a budes mat istotu ze ich ma. Taak asi mu to bolo prijemne :D Asi mu len treba povedat, ze to proste nevyzera dobre a ze sa znackuju kravy a nie ludia. A aj to zea sa hanbis ist takto s nim niekam :D

gladys_07
24. máj 2020

So 16rocnym chodis k lekarovi?

sunny8
24. máj 2020

Tbh aj ja som mala koľkokrát od manžela cucfleky a nehanbila som sa ísť takto do prace ale s mamou som sa o tom hanbila hovoriť samozrejme 😂 dnes by som si už dala pozor už sa to nehodí

merkelica
24. máj 2020

mozno sa hanbil priznat pred tebou, ze sa mu to pacilo, tak zahanbene sa tvaril ze nic moc... a preco s nim chodis k lekarovi? ked som mal 15 chodil som sam.. mozno este skor...

sunny8
24. máj 2020

@gladys_07 hrôza čo ? 😂 Su maminky ktoré sa chodia s "deťmi" aj evidovať na úrad práce po skončení školy a to som videla na vlastné oči viac prípadov 🤦

autor
24. máj 2020

@leuchtturm tak ja neviem, obaja maju 16. On je bez skusenosti, dievca neviem... len sa mi to zda prirychle.

juliet86
24. máj 2020

ved je to uplne ze normalny. cucfleky a skrabance k tomu patria. co tt vies co vycucol on nej. 16rokov je uplne normalny vek na pettingove experimenty. ak kondomy mate prebrate skor s nim preber ze co je suhlas co je nesuhlas co kedy preco stopnut atd. a pripadne zisti ci dievca nie je pod zakonom. a potom ho uz len nechaj rozkvitnut

autor
24. máj 2020

@merkelica lebo lekar dieta nevysetri bez podpisu rodica?

danielahamar
24. máj 2020

@gladys_07 ty nie? Však to je stále decko, to, že ma OP neznamená, že je dospelý.

merkelica
24. máj 2020

wow to som nevedel... tak nic potom, kedysi boli ine zakony zrejme

autor
24. máj 2020

@sunny8 v tomto sa mylis. Je uplne samostatny, sport ho naucil vela.
Lekar by nemal dieta vysetrit bez zakonneho zastupcu, nakolko podpisujes informovany suhlas. Takze este 2 roky s nim budem musiet chodit, ci sa mi to paci, alebo nie.

judar
24. máj 2020

Hmmm asi sa hanbil vlastnej matke priznat ze bol jak pes otrhnuty z retaze...ved z coho ineho by boli skrabane na chrbte? :D jedine bud bol nad nou a zatala do neho nechty od vzrusenia alebo ak tu to vyrazne cervene ciary tak ho slahala s niecim xD...neviniatko to nebude aj keby mal vlastnej matke o tom klamat

autor
24. máj 2020

@sunny8 tak asi som len staromodna. Ja by som ani v jeho veku s cucflekom na krku von nevysla. Proste nemusi cele okolie vediet, co sa deje u nas doma 😊

amelia000
24. máj 2020

V jeho veku som mala raz taky krk akoby ma niekto skrtil :D u mna zabrala veta ze nech si znackuje kravu 🤣🤣🤣

bluka2
24. máj 2020

Možno mu kup aj šatku nejakú 😀

marca12
24. máj 2020

Nuz uz je cas,kedy zacnu prve akusenosti a preto by som mu vysvetlila,ze s tym pocitam,ale taketo prejavy nie su pekne. Znackovat cucflekmi a doakriabat niekoho je totalne prizemne a toto by som sa mu snazila vysvetlit.

@merkelica mna ak ocucaval nejaky chalan hned som ho stopla. Nepotrebovala som chodit oznackovana ako krava.

autor
24. máj 2020

@judar 😂😂😂😂 neviem, a kedze som zvedava a keby prisla takto domov moja dcera, asi by som mala urcite obavy, pytala som sa. Vraj to bolo iba z jej strany. On bud ako tela drzal, alebo sa mu to teda pacilo. Neviem

gladys_07
24. máj 2020

No takto - neidealizuj si syna, nie je ziadna „obet“. Pises ze dievca ide na to zhurta; ktovie ake cucfleky a skrabance ma ona. Predpokladam ze videli vo filmoch ze dobry sex znamena skrabance, tak sa teda driapali 😁 tie kondomy mu kup tak ci onak, myslim ze sex uz mal alebo coskoro bude mat ale hanbi sa s tebou o tom hovorit.

sunny8
24. máj 2020

Nie je pravda. Ja som chodila od piateho ročníka k dr sama. Rodičia si kvôli mne nebrali OCR ani marodku a Dr nikdy nepotrebovala vidieť ani jedného z nich. Väčšinou to bolo keď som potrebovala ATB. Aj ku gyn som od 16 chodila sama a tiež ma vyšetrila bez maminej asistencie. K zubárovi takisto. Tak asi preto som toto nepochopila lebo ja som si toto "vybavovala" vždy sama odkedy som bola schopná a zodpovedná dávať si pozor na cestu a pod .. ;)

marca12
24. máj 2020

Tiez som toho nazoru a mala som tento nazor aj v puberte. Nikomu som cucfleky nerobila a nezelala som si to ani ja. Ale v tom veku je to pre nich cool a radi sa s tym pysia. Mali sme take trubky v triede,ktore,ked mali cucflek ukazovali ho. Normalnejsie aspon satku nosili

autor
24. máj 2020

@sunny8 niektori lekari to toleruju, ini nie. Tam, kde im to staci podpisat raz za cas, s nim nechodim. Je to povinnost a ked ju nedodrzia, mozu byt za to postihnuti. Robim v zdravotnictve a respektujem to, ked to lekar vyzaduje.

klaudiakaja
24. máj 2020

Booože mala si mu dať pusu na čelo a hodiť do ruky nejaké kondómy ak máte doma po ruke a zasmiať sa že je konečne chlap a nech si v budúcnosti dáva pozor 😝😘