Neviditeľný strojček Starlynr

dodkaxd
5. dec 2022

Ahojte,

máte niekto skúsenosti s neviditeľným strojčekom značky Starlynr? Ste s ním spokojní, či by ste radšej šli do inej značky? Ako dlho trvala výroba dláh? Akékoľvek postrehy uvítam, nakoľko k tejto konkrétnej značke som ešte žiadne fórum nenašla. 🙂

janikk54
5. dec 2022

popravde, tuto znacku pocujem prvykrat🙂 ale s Invisalignom ma skusenosti aj kamoska, ta si dost pochvaluje. strojcek nosi polroka a uz ma takmer rovne zuby, co sa teda neda porovnat s dobou liecby pri fixnom strojceku.

paloma32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dodkaxd
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
paloma32
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dodkaxd
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
korenicka87
26. jan 2023

@paloma32 tá cena je veľmi častá tu v ba, dokonca aj 6000 eur 🤣🤣🤣 teraz to akurát riešim a rozhodla som sa pre starlynr,uvidíme,ako to pojde,keď ho začnem nosiť...

jana_a_michal
28. jan 2023

@korenicka87 tiež uvažujem nad tým starlynr, koľko vás vysiel, ak sa smiem spýtať?

dodkaxd
autor
28. jan 2023

@jana_a_michal ja som sa nakoniec rozhodla pre Starlynr. platila som 3500€ a o pár dní mi ho konečne idú nasadiť. platila som za ten najdrahší program, kde budem mať tých dláh trošku viac, ale neviem ti ešte presne povedať koľko. dozviem sa až o pár dní. 🙂

korenicka87
28. jan 2023

@jana_a_michal mňa tiež 3500😂😂 kde si dávate? Ja v dr. Martin... Tam to nejako vyslonajlacnejsie na to,že som bola asi na 5 klinikách...

zuzi0110
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimitas
20. feb 2023

@korenicka87 a v ktorých klinikách si bola? nemám ani inde skúšať a mám ísť rovno do Dr. Martin?
Inak to vám povedali komplet komplet sumu? že v cene sú kontroly, nalepenie a podobne

korenicka87
22. feb 2023

@mimitas no... Ja som chcela skôr fixný,ale na hlboký zhryz je to moc náročné. Ja by som si vlastné spodný strojček zhodila hornymi zubami. Bola som u Kafkadent,tam myslím mali veľmi dobrú cenu na fixný, prístup fajn na prvej návšteve. Bola som v Klosterman-tam majú zadarmo konzultaciu,ale keďže som sa tam 3 dni nevedela dovolať,veľmi ma nastvali tým, tak som tam už nechcela ísť. Vsak vyskúšaj nejaké konzultácie istotne,nech ti poradia. Cena 3500 za strojček a aj plan-cize,či sa bude trhať alebo nie alebo čo... Plus 300eur myslím za scan a RTG zubov a lebky... Lebo ti je naviac. Ale ževraj je tam bonus dentálna hygiena a preventívna prehliadka.

korenicka87
22. feb 2023

@mimitas 3500 je kompletná starostlivosť i strojček aj s kontrolami

tinkamaj
2. mar 2023

@korenicka87 - prepláca niečo aj poisťovňa?

korenicka87
2. mar 2023

@tinkamaj so VšZP nemajú zmluvu,ostatné neviem

avokado28
26. mar 2023

@dodkaxd ahoj, ako to zatial ide so strojcekom? Ak sa mozem opytat, mas velmi krive zuby, alebo trochu?

avokado28
28. mar 2023

@dodkaxd zistovala si si lrosim ta rozdiel medzi inviselign a starlynr?

korenicka87
28. mar 2023

@avokado28 myslím,že hlavný rozdiel je,že starlynr je európsky a Invisalign je americký a teda dodávanie môže byť niekedy problém.

sandrasstini
18. apr 2023

@dodkaxd prosim ta kde si si dala robit ten starlynr? a si spokojna?

korenicka87
18. apr 2023

@avokado28 ak sa mozem pridat, Starlynr maju vyrobcu na slovensku a ide o europsku znacku. Ja ho uz mam druhy tyzden :DD

sandrasstini
18. apr 2023

@korenicka87 a si spoko aj ked dva tyzdbe su len zaciatok. Ale akurat som bola na konzultacii a tento vychadza cca o 1000€ menej nez invisalgin co je dost tak vaham moc recenzii som nenasla ale

korenicka87
18. apr 2023

zevraj je to to iste, len teda invisalign je americky a teda dovoz a pod znamena vyssiu cenu a aj cakanie... zevraj. Myslela som, ze to bude horsie, ja nastastie riesim len hlboky zhryz a nezalozenu patku hornu. Bolest mala, usta to zatial dobre znasaju, na to, ze sa mi lahko robia afty aj po novej kefke, ktoru prevarim... akurat tam mam stale sliny, takze kavu rychlo vypijem po obede, lebo raz som sa popalila a to horuce vobec nesmie ist a myslim, ze to trochu zareagovalo a na podnebi to bolo potom trochu ine. Ale zatial dobre, uvidime neskor :D inak som u dr martina, zatial velmi dobre objedavaju a aj beru pacientov, ze necakam... ty sa kam chystas?

sandrasstini
18. apr 2023

@korenicka87 super diky za odpoved! Haha aj ja som bola u martina na antolskej dneska. Ako boli mili ale myslim ze tu konzultaciu zadarmo mi robili len dake studentky alebo absolventky lebo mladucke kocky, tak snad lekarka bude uz mat dake skusenosti. Aku mas lekarku?
A ma aj tento strojcek tie gumicky aj take tie nalepky ci co to je zuby? Lebo invisalgin to ma ale to mi povedala az kamoska ze ma dake gumicky a nalepene na zuboch dake one nvm jak sa to vola.
Ja mam predne dost krive ako zvladnem tu liecbu len teda som taka nerozhodna a inde konzultaciu nemam slebo mi ju dali az v auguste

korenicka87
18. apr 2023

@sandrasstini ja som mala dosť konzultácii. Možno by som skúsila Kafkadent. Ale rozhodne všade ceny vysokeeee. Ja som chcela aj fixný strojček,ale to mi kvôli zhryzu neodporúčali,lebo by som si to strhla... Doktorku mám Anastaziu,takú modelku... Ale tak oni asi tie zuby proste rastu viacmenej rovnako,tak uvidíme. Všetko ale robili asi asistentky a zatiaľ všetko dobre drží a aj komunikácia je ok... Chcela som inak do Klostermana,ale po konzultácii som sa tam nevedela dovolať 3 dni... Ževraj majú toho veľa a dr. Klostermanova má dovolenku-tam majú ale tiež viac lekárov. Tak som sa na nich vykaslala a našla toto.... Tak veľa šťastia,ako sa rozhodneš 🙂

avokado28
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
avokado28
19. apr 2023

@korenicka87 super, ze si do toho sla, budem sledovat, pis priebezne prispevky.

korenicka87
20. apr 2023

@sandrasstini zabudla som ohladne gumiciek... o 2 tyzdne by mi mali cosi naviac pridat na zuby, myslim, ze je to ono. Ak sa nemylim (aspon na fixnom to tak je), tak to ma upravit celkovo zhryz - sanku, no tak na to som najviac zvedava a mam najvacsie obavy... uvidime

sandrasstini
20. apr 2023

@korenicka87 dakujem ti hej attachemnty sa lepia po dvoch tyzdnoch takze asi to bude ono
Kukala som teraz toho kafku no len v cenniku cezna zs full invis. strojcek ze 4600€ tusim 😅
Asi pojdem k tomuto martinovi snad to bude ok, ved skusenosti s tym maju a aj tak vsetko naplanuje pocit tak snad.
A ako to zvladas mat ho 22h v ustach? Adpon budem menej jest a konecne schudnem 😂

mira0611
20. apr 2023

@paloma32 ahoj autorka, to si kde dostala sttojcek za 3000? Tu je skoro 6000. Preto sa pytam. Aj ja rozmyslam ze si dam.

korenicka87
20. apr 2023

@sandrasstini :D akože chudnutie neviem,lebo ja som zvykla mávať desiatu a olovrant a teraz furt drhnem zuby... Lebo sa ti vlastne maca v slinách,takže aj kávu rýchlo poobede vychlupem,pokiaľ ho nemám v ústach:D niekedy mám pocit akoby starej žuvačky,že už to Chces vypľuť,ale nemôžeš 😅 aj keď cvičím,je to trochu iné,ale nič hrozne. Len akurát to suslanie,to bola katastrofa prvé 4dni,po 2tyzdnoch je to veru omnoho lepšie... Ja som to mala akurát cez sviatky 😅 a ten Invisalign je naozaj veľmi Drahy...