Hľadám dobrú vešticu - Prešov a okolie

jana17777
19. jan 2022

Dobrý deň, hľadám dobrú vešticu okolie prešov ..prosim nepoznáte nejakú je to súrne dosť. Ale prosím vás len také overené nie také čo zo mňa vytiahnu peniaze a nič z toho ďakujem vám za pomoc

oli18
19. jan 2022

Ake overene? Myslis tie, co maju vestectvo vystudovane? 😃 Mozno na VS sv. Betky maju aj tento odbor😃. Ved su to len bystre baby s podrezanym jazykom a bujnou fantaziou a zneuzivaju hlupych ludi, ktori im veria. Sa spamataj, je 21. Strorocie, ludia lietaju na dovolenky do vesmiru a ty veris vesticiam? 😃🙈

vahcaac
19. jan 2022

@oli18 ani ja neverím a súhlasím s tebou. Ale autorka jasne položila otázku. Nechce vedieť názor žien nato, že verí vešticiam 🙂

jana17777
autor
19. jan 2022

@vahcaac aspoň niekto to pochopil ďakujem..

gulka123
19. jan 2022

@jana17777 v Košiciach je jedna, ale neviem bohužiaľ kde...
Trom kamarátkam sa vyplnilo všetko čo im povedala... 🙂

jana17777
autor
19. jan 2022

@oli18 Ak by ma zaujímal tvoj názor na to tak by sa diskusia volala veríte na veštice aký máte na to názor?Tak nabudúce si prečítaj názov predtým ako začneš písať aby sa niekto spamätal .Neboj sa deň si mi bohužiaľ neskazila ani nezmenila môj nazor na to ..Verim ,že sa tu nájdu milý ľudia ktorý mi buď nejakú odporúčajú, alebo to celé odignoruju a nebudú vypisovať somariny. Ty si ver na čo chceš ja si verím na čo chcem žijeme len raz tak načo toľko negativity a posmechov .Maj pekný deň🙂

jana17777
autor
19. jan 2022

@gulka123 Ahoj nemohla by si mi prosím zistiť kontakt ,alebo niečo nedalo by sa ?🙂

gulka123
19. jan 2022

@jana17777 nehovorím už s nimi a ani nie sme v kontakte a nejako už ani kamarátky nie sme 😅 ale skús sa opýtať v nejakej skupine (ak je) kde sú ľudia z Košíc či ju náhodou nepoznajú. 🤔

gulka123
19. jan 2022

@jana17777 ona vraj je taká, že jej môžeš zaplatiť aj nemusíš. Teda ak jej zaplatíš tak je jedno koľko, je to na tebe. Možno ju niekto z KE bude poznať.

h2
19. jan 2022

@vahcaac Autorka položila otázku, že chce overené veštice, nie také, čo z nej vytiahnu peniaze. Z tohto hľadiska jej @oli18 odpovedala správne.
@jana17777 Všetky z Teba vytiahnu peniaze za nič. Povedia Ti všeobecné informácie, ktoré sa Ti s veľkou pravdepodobnosťou splnia, ako by sa splnili komukoľvek inému. Zjavne tomu veľmi veríš a o môj komentár nestojíš, ale chcem Ti len ušetriť peniaze, čas a hlavne sklamanie.

gulka123
19. jan 2022

@h2 ahoj, pozri... To, že niekto na veštenie neverí neznamená, že to naozaj neexistuje 🙂
Áno, sú niektoré ženy, ktoré sa "bavia" na veštice a peniaze z teba vytiahnú, ale sú aj také, ktoré ti naozaj chcú pomôcť. 😊

jana17777
autor
19. jan 2022

@h2 každý má na to svoj názor ja vám ho neberiem len je pre mňa zbytočne také niečo keď čakám na niekoho kto mi napíše nejaký kontakt a zbytočne je sa pre mňa s niekým naťahovať, ale ďakujem ..
@gulka123 súhlasím s vami🙂 zažila som jednu ženu ktorá vedela celú moju minulosť žiadna klamárka bez toho aby ma poznala bohužiaľ zomrela preto hľadám inú. Ale je zbytočné, že tu píšu ľudia ktorý neveria a tým pádom mám menšiu šancu nejakú nájsť. Sú na toto iné diskusie nie tá moja .

vahcaac
19. jan 2022

@h2 overené veštice pre mňa znamená, že požaduje osobnú skúsenosť niekoho, kto s dotyčnou spokojný bol. Nemyslím si, že autorka chcela vidieť diplom : Mgr. veštica. Tak sa tu nechytajme za slovíčka a neposmievajme sa. Žite a nechajte žiť 🙂 svet je tak veľký, vždy sa budeme stretávať s ludmi, ktorí veria niečomu inému ako my 🙂 tak sa to naučte rešpektovať a bude nám na tom svete lepšie. A naučte sa tiež, že nie je potreba kričať názor vždy nahlas.

jana17777
autor
19. jan 2022

@gulka123 ďakujem za pomoc aj tak 🙂skúsim ak sa tu neozve niekto ešte 🙂

jana17777
autor
19. jan 2022

@vahcaac ďakujem, že to niekto vysvetlil za mňa 😀ste poklad 😀👍

h2
19. jan 2022

@vahcaac Veľmi som sa snažila písať tak a voliť také slová, aby to nebol výsmech, ani znevažovanie. Každý má právo veriť tomu, čomu chce. Aj keď si to nemyslíš ani Ty, ani autorka, chcela som jej dobre.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
michaleja33
19. jan 2022

@jana17777 ak mozem zo skusenosti poradiť, nechodte k vestici, to co sa bude neskor diat, bude pre vas nie moc dobre. Hovorim z vlastnej skusenosti. Som veriaca a Boh v biblii nas od tychto veci varuje

gulka123
21. jan 2022

@michaleja33 koľko veci je v Biblii napísané, aby sa nerobili a itak ich všetci robíme... ;)

michaleja33
21. jan 2022

@gulka123 presne a ja som toho priklad, preto som vam napisala aby ste to nerobili, pretoze aj ja som bola u vestici asi 2x a verila som horoskopom a vdaka Bohu, este raz to zopakujem vdaka Bohu uz to nerobim, my nepocuvame Boha lebo sa s nim nerozpravame a preto koname zle. Ked sa s Nim budeme rozpravat budeme vedietcoje dobre a co zle. To co kona kazdt clovek, je na jeho slobodn3j vily, tu nam dal Boh, On nas nenuti robit zle veci, On nie, to nasa pycha, nasa chamtivost, lakomstvo atd. Naco vqm bude vediet vasa buducnost? Na nic, Boh ma pre vas krasne veci pripravene. LEN MU DOVERUJTE. Poviem Vam, co mi povedala jedna znama z kostola. Pocula svedectvo jednej zeny, ktora bola vestica a ta sa obratila, ta vestica povedala po svojom obrateny, ze je rada ze uz to nerobi, dokazala na dialku aj zabit ludi. Tak skuste rozmyslat, ci Vam to ludom, stojí za nieco take. Skoda ze nemozem najst co som raz pocula na youtube tiez tam bolo nejake svedectvo o niecom takomto, ked som to pocuvaa bola som zhrozena co takyto ludia dokazu a estw si aj peniaze pytaju. Boh ani ceny od nas nepyta a my sme tak hluuuupi. To co urobi kazdy clovek, ci pojde k vectcom alebo nie je na kazdom. Aj ci robi to co robi a akykolvek hriech. Za vsetko si ponesieme nasledky, nezabudajte nato bsetci co to citate

gulka123
22. jan 2022

@michaleja33 pozri... ja sa podľa Biblie neriadim, ja meditujem, verím vesmíru, verím v osud a robím veci tak, ako ich chcem ja a nie ako je niekde napísané... v Biblii je napísaných kopu vecí... aby sa ľudia nedali testovať, aby nemali sex pred svadbou, aby nepili, nevrazdili, ne kradli atď. Neexistuje nikto na svete kto sa riadi podľa Biblii a nič z toho co tam je napísané neporušil... ľudia sa chodia modliť do kostola, aby toto, aby tamto...nieco sa stane tak hneď sa modlia k Bohu... všetci si myslia, že keď sa budú modliť tak sa stane zázrak a pritom... všetko je tak ako má byť a žiadne modlitby ani nič podobné osud nezmení...
Veštica naozaj nemôže nikoho na diaľku zabiť ako píšeš... existujú veštice a taktiež existujú čarodejnice (nie, nie také tie na metlách a s čiernymi mačkami ;)) tie dokážu robiť ľuďom zle, ale veštice určite nie...
A kvôli čomu chcú kudia vedieť budúcnosť? Pretože veľa ľudí si prechádza napr. peklom...
Chcú vedieť co ich čaká, ľudia sú od narodenia zvedavé bytosti... tak pýtať sa prečo niekto chce vedieť svoju budúcnosť... 😃 ;)

jazminn
23. jan 2022

Tak vešticu nepoznám, ale mám skúsennosť z pánom, ktorý si hovorí skôr liečiteľ, ale vie povedať všetko dopredu aj do zadu...čo mne predpovedal všetko vyšlo...dokonca vedel aj podľa fotky, ktorú som mala so sebou, povedať všetko o človeku na nej...a všetko bola pravda...žije v PO a nemá pevnu taxu, berie kto koľko dá...

michaleja33
28. jan 2022

@gulka123 ale Boh nechce, aby sme vedeli svoju buducnost, a naco? My sme ludia, ktory chceme pocut len to dobre, ale zle uz nedokazeme prijat. Nue je to tak? Ked nam nahodou niekto povie pravdu o nas aky sme a nas to urazi, co jeto? Pycha. A potom sa na toho cloveka este aj urazime, hnevame a nerozoravane, len preto, ze nsm povedal pravdu, pozri ja nikoho nebudem o nicom presviedcsat. A ze modlitby nepomahaju? Ja za seba mozem povedat, ze pomahaju. Modlim sa som zdravotne postihnuta a keby nebolo Boha, modlitieb, dnes som tu neni. Chcela aom spachat samovrazdu po mojom uraze, a Boh mi povedal, ak zomries budes vela trpiet v ocistci. Po tichto slovách som uz nemyslela na smrt, skor som si ich stale opakovala, a rozmyslala preco mi to povedal. Prisla som po case nati, ze mam tolko hriechov, s ktorymi by som si naozaj zasluhovala len ocistec. My sa k Bohu hlasilme a modlime len vtedy, ked je zle, ale On je stale s nami, On nas nikdy, nikdy neopustil, pretoze nas velmi miluje. Mi ho opustame a ideme za nim ako za nejakym automatom, ked nieco chceme vhodime mincu a On nam to ma dat. Ale toto nie je spravne mi pri nom mame ostat aj ked je zle a verit mu, ze to všetko moze zmenit na dobre. Liecitelia, vestcovia k tomu sa uz nebudem vyjadrovat, kazdy pochopi, ked zisti na svojej vlastnej kozi, kto neveri. Ak je twn clovek teraz ok, za par mesiacov dni sa to moze lahko zmenit, ci uz na fyzickom, prychickom zdravi. Aj ty si raz spomenies na moje slova. Ty sa rozhodnujes ako zijes, Boh ti dal slobodnu volu. Pocula som jednehi knaza, ktory krasne rozpravl pribeh jediného otca 14r.dceri,jedneho dna za nim prisla a povedala svojmu otcovi, oci mam 14r.ja chcem zit tak ako moje spoluziacky, robia si co chcu, pozeraju, citaju co chcu. On jej povedal, pozri sa ked budes mat 18r.rob si co chces,krd odides z domu. Ked budes mat 18r.ja sa budem stale za twba modlit a plakat. Ty ked budes mat 30r.mi povies vies oci, ja som nemala ist na potrat, nemala som som sa s tym, a stym chlapcom vyspat. Budes to vsetko lutovat a budes mat pokazeny zivot. Ten otec s nou otvorene rozpraval, aby vedela aky je zivot, nie preto, aby jej nieco vnucoval, krical na nu atd. Ale aby sa nad tym vsetkym zamyslela. Pre mna je ten otec velkym prikladom aj pre mna som matkou 2 detu 3 pod srdcom, s detmi sa kazdy večer modlime za vsetkych ludi, aj za tich co tu zili, ziju a budu zit, odprosujeme Boha za vsetky htiechy celého sveta. Ty ako matka, ak si chces pre svoje dieta len to najlepsie. Povedz mi, ked tebe bude najhorise v zivote, ku komu pojdes k vestcovi aby ti pomohol alebo k Bohu alebo ako pises k vesmiru? Vesmir ti nepomoze, pomoze ti jedine Boh. A pamataj na moje slova, ked sa to stane, uveris co som ti pisala. Ahoj

gulka123
28. jan 2022

@michaleja33 tak ty máš svoje skúsenosti s Bohom, ja mám skúsenosti s vesmírom.
Žiadne modlitby ti nepomôžu, pretože všetko je tak ako má byť. Osud sa tomu hovorí. Prečo potom zomiera kopu ľudí? Kopu detí napríklad? Myslíš si, že sa ich matky za nich nemodlili, aby žili, aby nezomreli?... Pomohlo im to?...
To čo sa má stať, sa stane a žiadne modlitby tvoj osud nezmenia. Ak máš žiť, tak budeš. Ak nie, tak nie.
Ak by sa niečo nedajbože stalo niekomu tvojmu blízkemu stále by si v Boha verila? Modlila by si sa a nepomohlo by ti to, verila by si stále?
Veľa ľudí sa len tvári, že verí... A keď sa stane niečo čo nechceli a modlili sa itak... Tak zrazu prestanú veriť.
Alebo naopak... sú ľudia, ktorí neveria, ale keď sa stane niečo zlé hneď sa začnú modliť a až vtedy prosia Boha o pomoc.
Zázraky ani náhody sa nedejú. To čo má byť, bude a aj to čo bolo sa stať malo...
Žiadne modlitby nepomôžu....zázraky sa už veeeeeeeeeľmi dlho nedejú.

michaleja33
29. jan 2022

@gulka123 zazraky sa deju kazdy den, len my vsetko berieme tak normalne. Ano je velmi bolestive stratit napr. Dieta ked zomrie, ale ja verum ze zivot tu na zemi raz skonci, kde pojdeme ? Mame 3.moznosti nebo, ocistec, peklo, ja velmi tuzim ist do neba, lebo sa velmi tuzim stretnut s tymi, ktorých som stratila, ale nie len tych, ale aj tych ktorych nepoznam. A. Pevne verim,ze aj s twbou sa tam hore raz stretnem a budeme sa uz len radovat, tam nam Boh zotrie kazdu slzu z nasich oci. Prečo tolko ludi zomiera? Odpoved je v Biblii. A neni su nahodou nase hriechy tym dovodom preco zomieraju ludia? Lakomstvo, zavist, nenavist, pycha nase rozhodnutia, nase skutky. My musíme zacat od seba, nie chceme ludi menit. Aj Svata Matka Tereza si myslela, ze ma ludi obracat, az jedneho dna pochopila, ze len prikladom moze ludi priviest k Bohu. Poviem jeden izasny priklad, co som pocula od jedeneho knaza. Raz Matka Tereza zobrala peniaze na ulici od jedneho pana, ktory isiel okolo nej. Vystrela pravu ruku a prosila peniaze pre chudobnych, vies co spravil? Mozes hadat, ale myslim, ze neuhadnes. Naplul jej do ruky. Vies co spravila? Zodvila tu zachruachanu ruku a prilozila si ju k srdcu, povedala, toto bolo pre mne. Vystrela lavu ruku a opat ho prosila o peniaze pre chudobných, vies co spravil? Mozes hadat! On bol velmi bohaty muz, zanechal svoju pracu a vsetok majetok dal Matke Tereze, aby pomohla chudobnym, uz sa dobre nepamatam, ale tusim zalozila nemocnicu, prepac, nechvem klamat, uz neviem co teda ale najkrajsie je natom, ze on jej v tejto sluzbe nie len dal vsetkom majetok, ale aj pomahal. A teraz sa ta pytam, keby nebolo Matky Terezy a toho chlapa, ktory jej najskor nachriachal do ruky a potom jej dal vsetok svoj majetok a sam sa obetoval aby jej pomahal pri ludoch chudobnych, co myslis kolko by ich zomrelo? Preco dnes tusim deti si spominala ze kolko zomiera. Myslim, ze odpoved poznas. Ci sa matky modlili alebo nemodlili, to vie len Pan Boh, ja nie. Ale viem, ze Boh robi, to co je pre nas dobre, aj ked si velakrat myslime, ze robime dobre. Kolko ludi robi zle, aj ked im niekto zomrie, my mame odprosovat Boha kazdy den za nase hriechy, zq hriechy nasich predkov, a za vsetkych zijucim, mame sa za nich modlit.

gulka123
29. jan 2022

@michaleja33 ty si myslíš, že sú tri možnosti. Ja si zas myslím, že je len jedna a to tá, že sa reinkarnujeme a žijeme ďalej ;) na otázku si mi stále neodpovedala. Prečo zomierajú deti? Keď oni nič neurobili? Prečo toto Boh potom dopustí? Kamarátka mala dieťa a modlila sa každý deň, aby žilo a nakoniec itak zomrela. Čo to dieťa urobilo, že muselo zomrieť, hm?... A keď sa toľko modlila tak prečo ju Boh nevypočul? Pretože všetko je tak ako má byť.
Verila v Boha a keď jej dieťa zomrelo tak veriť prestala. Boh robí to čo je pre nás dobre? Tak potom prečo je na zemi toľko chorôb na ktoré milióny ľudí zomrelo, prečo boli vojny kde taktiež kopu ľudí aj deti, zvierat zomrelo? Prečo ľudia kradnú a zabíjajú sa? Myslíš si, že toto Boh chce?...
Prečo by sme mali Boha odprosovať za naše hriechy? 😃 To on môže za to, že ja teraz napr. niečo ukradnem? Všetko čo robíš, robíš pre to lebo sama to chceš. Boh ti za to nemôže. Takže odprosovať sa mu, že ja som niekoho zabila, niečo ukradla, alebo nejako inak zhrešila je somarina 😃🥰

gulka123
29. jan 2022

@michaleja33 to potom môžem zabíjať ľudí každý deň a prídem do kostola, vyspovedám sa a už žiaden hriech nemám? 😃Už sa nič nestalo a všetko je zabudnuté hej? Ah😃

michaleja33
29. jan 2022

@gulka123 Preco Panne Marii zabila Syna Jezisa? Pretoze ludia mu neverili, ze je Mesias. A On zomrel za kazdeho z nas, qby mi sme mohli zit. Skus si len predstavit, co musela Panna Maria ako matka Jezisova znasat, vedela dopredu co sa mu stane ako bude trpiet, ako sa mu lufia smiali, pluli, skaredo nadavali, bicovali, vysmievali, kopali, a napokom ako ho za ziva ukrizovali. Ja ked si len skusim predstavit, co to bola za bolest, ktoru Panna Maria podstupila, neviem pochopit, qko to jej srdce mohlo zniest, ja by som to asi nezvladla, keby moje deti takto mali zomriet. Ale Ona vedela, ze sa to vsetko musi stat, a On na 3 den vstal z mrtvych Vystupil na nebesia,sedi po pravici Otca Vsemohuceho, odkial pride sudit zivych i mrtvych, On sa nereinkanarnoval, asi to neviem ani napisat🤭. Nam Boh dal jedno telo a jednu dusu, to ze veris v reinkarnaciu je hlupost, skus sa nad tym zamysliet. Ale tym ta nechcem nejak urazit, to vobec nie. Myslis, ze ked nas Boh stvoril, tak by mal s nami este taky zamer, ze sa budeme vtelovat do noecoho ineho? To veru nie. Kazdy sa rozhoduje ako tu na zemi bude konat, ci bude robit dobre skutky, alebo zle, ale potom twn co robi, zle nech necaka, ze v jeho rodine bude vsetko ok. Presne budu v rodine, smrt, smilstvo, klamstvo, nenavist, závisť a to ide z generáciu na generaciu. Pozri mne komunisti vypocuvali moju tetu mala tusim23 rokov, aby zaprela Boha, nezaprela ho, oni ju tak mucili, ze jej poskodili srdiecko, pri operacii jej transplantovali nove srdce, ale podali jej zlu krvu skupinu, a tym ju zabili, zo vsadial jej tiekla krv, moj dedko, ked mu to doktor povedal co sa stalo, buchal do doktora pestami a povedal, zabili ste mi dceru. Zdrav. Sestricka ktora bola tam pritomna, plakala, pretoze moja teta bola velmi dobra, kazdy den sa modlila posvatny ruzenec, a v nemocnici ked sa modlila na svojej izbe prichadzali male deti a modlili sa s nou. Zdrav. Sestri vraveli o mojej tete ze to bol anjel. Poviem ti tak ako to je, ja sa na tych ludi, nehnevam, hoci by som bola velmi ststna s mojou tetou, za tych co sposobili tolko utrpenia v nas3j rodine, ci uz komunisti, lekari a iny, ktorych nepoznam, modlim sa za nich.

michaleja33
29. jan 2022

@gulka123 Boh ti to odpusti, ak to z hlbky srdca lutujes, ale je dolezite uz ten hriech nekonat. Kto ti bude stale pripominat tvoje hriechy je Diabol, pretoze nechce, aby si sa dostala do Neba, ktore je pripravene pre nas.

michaleja33
5. mar 2022

@jana17777 tu je odpoved preco nikomu neodporucam vestice a z mojej vlastnej skusenosti, ale toto video hovori za vsetko, cim si presiel tento oan, ktory slúžil Diablovi, odporucam kazdemu vypocut a drzat sa Boha, pretoze Boh nam to jasne hovori i v Biblii

https://www.youtube.com/watch?v=7iuuRcDyL-o
michaleja33
5. mar 2022

@livia16
@gulka123 nikto nechce pomoct! Vypocuj si realitu cloveka, ktory s tym vsetkym na skusenost potom pochopis vsetko

https://www.youtube.com/watch?v=7iuuRcDyL-o