Dobrý gynekológ v Prešove

19. okt 2020

Prosím vás napíšte mi dobrého gynekológa v presove, dnes ta moja mi urobila len nervy, prvýkrát na sone a ona nechcela mi ani po 3x co som ju opýtala vytlačiť fotku zo sona, že načo, že tam dakopy nič nie je vidno...ze z takej machule sa nikto tešiť nebude dajak tak povedala... Lebo jej vravím, pre priateľa chcem fotku lebo strašne sa teší nato... a už bolo vidno srdiečko pekne... A taká fazuľka ako číslo 3 vyzerala ... No podľa mojich výpočtoch som 8 týždeň podľa jej len 7 a pritom, minulý mesiac viem kedy som mala ovuláciu na 99 %... No to je jedno ale ide ešte aj o to, že keď som jej povedala nech mi dá potvrdenie aby som nerobila nočné tak jej odpoveď bola, že ja som robila do 8 mesiaca a som tu .

zuzana_ilkova
19. okt 2020

Ahoj ja chodim k dr. Palovej za mna uplne 👍🏻 Aj starostlivost aj pocas tehotenstva som bola uplne spokojna...

barborahavrilova
19. okt 2020

Zaujimavy pristup ja mam dr. Ligusa a som spokojna aj pocas tehotenstva v pohode. Dobry pristup, rychle jednanie, dve sestricky cize necaka sa dlho...

sunnygirl44
19. okt 2020

jeden taký dilino je aj vo VT...za páááána mi nechcel fotku vytlačiť. Ani nevytlačil

kirjaklambrid
19. okt 2020

📌 ak nebude vadiť, pripnem sa. Taktiež hľadám nového gynekológa v PO.

ziarifka
19. okt 2020

Som spokojná s Pankúchovou. Fotky netlačí, ale dáva ich na USB. Dopredu má upozornila, že bude na ďalšej poradni ultrazvuk, že mám priniesť usb.

paja003
19. okt 2020

Dzurilla. Dlho sa čaká, ale oplatí sa. Keď som bola tehotná, stále všetko vysvetlil ukázal, neponáhľal sa. Aj teraz sa pekne venuje pacientke.

katka9446
20. okt 2020

Je síce z Veľkeho Šariša, ale odporúčam dr. Eliášovú 👌

brankova
21. okt 2020

@barborahavrilova Prosim Vas, kolko rokov zhruba ma dr.Ligus? Zhanam tiez

autor
21. okt 2020

@katka9446 a berie ešte nových

alzbeta162
29. okt 2020

Doktorka eliasova ano🙂

alzbeta162
29. okt 2020

@brankova dr. Ligus odrodil ešte mňa ja mam 31😂 takže tipujem po 60 tke

simona_11
29. okt 2020

Za mňa jednoznačne dr Lisý. Gynstar.... Pán doktor je skvelý odborník. A aj jeho správanie je odborne. Ak je nejaký problém hneď rieši. Mám s ním len dobre skúsenosti. Jediné mínus sú sestričky na trh klinike, ale kašľať na nich. Lekár je super .

adkalu
30. okt 2020

@alzbeta162 Ligus je dobrý odborník, skúsený lekár, ale treba sa pripraviť, že je pomerne skupy na slovo, občas mu chýba takt a asi už ho chytá vyhorenie. Sestričky šikovné, vedia zorganizovať chod ambulancie, diskrétnosť vsak nečakajte.

alzbeta162
30. okt 2020

@adkalu tak pre mňa to nie je dobrý lekár nemam s nim skúsenosť ale doktor skúpi na slovo nie je pre mňa odborník 🤷 od lekára odbornika očakávam, že ma nepustí k slovu aby mi všetko vysvetlil 🤣 a tie sestričky počula som🤷 no veľa budúcich mamičiek, žien ktore majú problémy od neho odchádzajú 🤔

adkalu
30. okt 2020

@alzbeta162 ja som bola jeho pacienkou 15 rokov a keď som otehotnela som od neho odišla, mne tento štýl ambulovania prestal vyhovovať. Chcela som mať zodpovedané všetky otázky, odchádzať spokojná a negooglit po nete.

mirka5656
2. nov 2020

@brankova som druhé tehotenstvo v krátkej dobe pri ligusovi ale odchádzam už od neho preč...nič nevysvetlí, posiela do gynstaru na 3D, lebo tam mi všetko povedia

brankova
3. nov 2020

@mirka5656 no ja chcem zmenit prave gynstar, lebo sa tam neda objednat na presny cas, okrem 3D. Neviem najst mladeho gynekologa, aby som o 5 rokov zas nemusela hladat...

simona_11
3. nov 2020

@brankova mne napríklad vyhovuje že sa nemusím objednať. Idem vždy ráno a dom vybavená do pol h. Nikdy nečakám dlho.

kirjaklambrid
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborahavrilova
3. nov 2020

@brankova tesne po 50 tipujem

brankova
3. nov 2020

@simona_11 no ja mam stale smolu asi, ked pridem plnka

simona_11
4. nov 2020

@brankova tak ja idem ku dr Lisemu. A zásadne chodím len v utorok ráno

nely1704
22. nov 2020

Ja odporúčam Dr . Frankovsky vojenská nemocnica

veronika508
22. dec 2020

Odporúčam vo Veľkom Šariši Katarínu Eliášovú. Top lekárka. Skvelý prístup. Veľmi príjemná aj ona aj sestrička. Tiež som bola v októbri v 8.T a fotku pre manžela vytlačila. Dávam si ju tlačiť z každého vyšetrenia. Stojí to u nej 4€ ale tak je to pamiatka a navyše neoceniteľné pre manžela, ktorý v súčasnej situácii so mnou dnu na vyšetrenie nemôže.

veronika508
22. dec 2020

A samozrejme všetko vysvetlí a zodpovie každú otázku.

anickaevicka
4. apr 2022

Ahojte, nemáte prosím niektorá skúsenosť s Mudr. Ladislav Varhoľ v Prešove? Chcem zmeniť lekárku nakoľko tá moja je otrasná, arogantná, povýšenecka, necitlivá atď. a ostávala som u nej len kvôli výhodnej polohe ambulancie v meste. Nedávno som však prišla o bábätko, dovolím si tvrdiť, že pani doktorka má na tom svoj podiel viny, a hľadám si nového lekára, ktorému na pacientoch záleží....Prosím, ak máte nejaké info o tomto lekárovi, alebo inom, budem veľmi vďačná.

paja003
4. apr 2022

@anickaevicka to je ten, čo robí na S3 pri Smolkovi? Lebo ak áno, tak ten je super. Taký srandista, trošku sem-tam až prehnane. Ale ako odborník sa povenuje, vysvetlí, všetko ukáže

anickaevicka
4. apr 2022

podľa internetu robí v Sofyclinic v Prešove, mestská časť ľubotice. A na tej istej adrese sú písaný aj Dr.Smolko, Dzurilla a Brillová. Takže neviem, či myslíme na toho istého.

paja003
4. apr 2022

@anickaevicka tak to je potom on. Oni robia spolu na S3, striedajú sa v ambulancii. Dzurilla z nich je jednička na také problémy a potom na rizikové tehotenstvá, len ten má furt plno. Určite neodporúčam Smolka, operatér super, ale čo sa týka prístupu, odmeraný a arogantný.
Sofyc je len 1 dňová klinika.

anickaevicka
4. apr 2022

aha, myslela som, že v sofyc sú klasické ambulancie. Nevieš náhodou prosím, či na sídlisku ešte berú nových pacientov?