Pôrodník MUDr. Chuda Matúš

amieima
26. mar 2017

Ahojte, máte prosím niektorá informáciu, kde ordinuje MUDr. Chuda Matúš ? Rada by som si ho zazmluvnila k pôrodu (v nemocnica Ružinov), ale neviem sa dopátrať kontaktu. Vopred ďakujem za rady.

beybitko
26. mar 2017

ahoj, pokial viem, tak v piatok mava tehotensku poradnu v nemocnici.

sweetdreams
26. apr 2017

Ahojte, neviete, ci je mozne dat si k MUDr. Chudovi kartu, aj ked este nie som tehotna? A kontakt na neho prosim nemate niekto ? Dakujem

sweetdreams
27. apr 2017

Naozaj nikto neporadi?

hryza86
6. jún 2017

Ahojte, doktor Chuda ordinuje v Stupave od 16-18, v utorky, je uzasny, skuste napisat sestricke ci este berie pacientkyn ;)

sweetdreams
8. jún 2017

@hryza86 dakujem, ale nemas aj kontakt?

hryza86
11. jún 2017

Na Chudu? Ci na sestricku?

sweetdreams
11. jún 2017

Ach...

leicicka
19. jún 2017

Pán doktor je môj kamarát..pred 12 dňami som u neho rodila 🙂 najlepší doktor na svete..kontakt na neho nemôžem len tak rozdávať,ale on je tak milý,že ak prídeš v piatok do poradne a budeš sa s ním chcieť rozprávať tak sa ti isto bude venovat.je to v ruzinovskej nemocnicnej poliklinike,ambulancia 54.ale od dnes šiel na 2 TT na dovolenku. Držím palce

sweetdreams
20. jún 2017

@leicicka dakujem, vyskusam ;)

shmoulinka1
20. jún 2017

@leicicka aha, tak dobre vediet, ja sa ho pokusam zastihnut v piatky po telefone v tej ambulancii a stale nic, vzdy ma vraj po sluzbe... A ako to funguje so zazmluvnenim u neho? treba to predpokladam dohodnut este pred 36t ako sa zacina chodit do poradni v nemocnici?

leicicka
20. jún 2017

Nie to sa dohodnete tam,proste len prídi v piatok a všetko určite vybavite..🙂 a hej mával teraz 2x po sebe štvrtky 24 hodinovky a vtedy svoje pacientky volá aby došli k nemu v ten štvrtok,nie piatok 🙂
Potom napíš či si to vybavila 🙂

leicicka
7. júl 2017

No ako?vybavené?🙂

shmoulinka1
7. júl 2017

@leicicka ano, uz som sa dohodla, akurat ze ma zase 21. jula dovolenku, ked pridem prvykrat, tak vtedy ze ho niekto zaskoci a potom uz budem k nemu chodit

leicicka
8. júl 2017

tak parada 🙂 drzim palce

puskulienka
25. okt 2017

@shmoulinka1 ahoj mozem sa spytat ako to teda je u pana doktora ja sa v tam nevyznam, da sa k nemusite chodit aj do poradne pocas tehotenstva? Da sa aj objednat alebo iba pridem v piatok do ruzinovskej nemocnice a cakam?

shmoulinka1
25. okt 2017

@puskulienka najskor som ho vystihla na normalnej poradni v piatok, dohodli sme sa a potom uz si ma volal hore na 9.p aj v ine dni

puskulienka
25. okt 2017

@shmoulinka1 cize si iba prisla v piatok do ruzinovskej nemocnice? Prosim ta v akom čase tam je? Dakujem ti za info velmi mu to pomoze

shmoulinka1
26. okt 2017

@puskulienka dvakrat som ho nezastihla,mal dovcu,takze to sa neda zarucit,kedy tam bude,skus volat sestrickam alebo len rano prist do ambulancie

antamauru
5. nov 2018

@hryza86 ahoj kde prosim v stupave ordinuje ??

puskulienka
5. nov 2018

@antamauru ak správne informácie tak je momentálne na materskej dovolenke

antamauru
5. nov 2018

@puskulienka Doktor Matus Chuda ? 😀 😀

puskulienka
5. nov 2018

@antamauru áno, ja som tam chodila č júni do poradne v ruzinovskej nemocnici a už vtedy sa to hovorilo že pôjde a myslím že od septembra je už na materskej on 🙂

sweetdreams
5. nov 2018

@puskulienka v trnavke normalne ordinuje raz do tyzdna, bola som tam asi pred 2 tyzdnami

antamauru
5. nov 2018

@sweetdreams kde presne prosim ta? k porodom asi nechodi vsak?
@puskulienka toto je ciste zlo na mna 😀 uz treti lekar pre ktoreho som sa rozhodla a zase nevysiel ...gynekolog na materskej,boze to uz mi je aka pravdepodobnost 😀 mbe asi nie je nikto normalny sudeny...

sweetdreams
5. nov 2018

@antamauru daj si do google Obgyn Trnavka, maju tam emailovu adresu - napis im a sestricka ti uz povie co a ako, ona je velmi ochotna. ci chodi teraz k porodom neviem, ja som ani netusila, ze je na materskej 🙂

antamauru
5. nov 2018

@sweetdreams aha super dakujem , takze on je v obgyne... lebo stupavska stranka obgyn je uplne zla nic sa tam neda rozkliknut ani kto tam robi. stale mi to k jeho menu vyhadzovalo ale nikde nebolo realne napisane ze tam robi...

xenia84
18. dec 2018

@antamauru na Zdravornickej...dnes ma vysetroval aj pred mesiacom takze nie je na materskej

renimac
21. aug 2019

Ahojte žienky, nejaké aktuálne info? Berie nové pacientky, cenník, Vaša spokojnosť? Zatiaľ sa mi nepodarilo s nimi spojiť. Ďakujem pekne 🙂.

renimac
21. aug 2019

@sweetdreams možno ty by si mi vedela poradiť 😊. Ďakujem.

sweetdreams
21. aug 2019

@renimac či berie nové, neviem. Ale asi áno, nedávno ešte bral. Spokojnosť maximálna,je lekár, nie kúzelník, ale veľmi veľmi príjemny. Ja som rada že som sa po neho dostala. Cenník - sono 10 eur, ak si tehotná, tak 8 eur. Nakontaktovat sa na neho cez Obgyn Trnávka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre