MUDr. Lajtman v pôrodnici v Nitre

erika1811
26. máj 2014

Dobrý deň.Chcem sa spýtať,ako ste boli spokojné s týmto doktorom??Hlavne tie, ktoré mali cisársky rez?Ďakujem. 🙂

havana_frost
26. máj 2014

@erika1811 Ja som si ho vybrala napriek tomu, že Dr. Brešťanský z tej istej pôrodnice bol svedkom na mojej svadbe a všetci čakali, že si vyberiem ako kamaráta jeho. Vybrala som si radšej Lajtmana a neoľutovala som. Robil mi sekciu pred pol rokom, ako to prebiehalo neviem posúdiť - bez komplikácií, jazva krásna tenká. Všetci si ho len pochvalovali. V Nitre podľa môjho názoru nikto lepší nie je. Po pôrode chodil denne za mnou na oddelenie a zaujímal sa o môj stav.

erika1811
autor
26. máj 2014

@havana_frost
Ďakujem za odpoveď. 🙂
A aká bola starostlivosť zo strany sestričiek o Vás a vaše dieťa??

drobec_l
26. máj 2014

@erika1811 som pomaly dva týždne po pôrode , rodila som v Nitre síce dr Lajtman ma nerodil ale sestričky sa o malého starali super a o nás ženy tiež , chodili sa pýtať či je všetko Ok, pomáhali nám s dojčením ked bol problém, ja si nemôžem sťažovať vôbec spokojná som nadpriemer 🙂 Jedine čo mi vadilo že navšteva malého mohla vidieť iba cez dvere cez sklo ..🙂

erika1811
autor
26. máj 2014

@drobec_l
Ďakujem pekne 🙂
Mňa to čaká v dohladnej dobe,kedže čakám dvojičky len sa bojim, či sa budem vládať starať o ne hneď po sekcii ☹

havana_frost
26. máj 2014

@erika1811 Hneď po sekcii ti ich nedajú, až na tretí deň. Dovtedy ti ich budú len nosiť na kojenie zhruba každé 4 hodiny. Na ten tretí deň už budeš schopná normálneho pohybu aj starostlivosť o dieťa, neviem ako o dve 😀
Ja som mala nadštandardnú izbu, tam mohli návštevy hocikedy. Sestričky na šestonedelí sú fajn, aj väčšina na novorodeneckom, ale tam sú aj harpie. Ja som napríklad po sekcii nemala 3 dni mieko a dieťaťu nič nedali, len vodu, aj keď som o to žiadala, to bolo dosť zlé. Nechcem ti však privolávať nejaké negatívne zážitky, mysli pozitívne 🙂 A určite si dohodni Lajtmana.

havana_frost
26. máj 2014

@erika1811 a pozerám že termín máš na moje narodky 🙂 Tak veľa šťastia!

erika1811
autor
26. máj 2014

@havana_frost
Ďakujem 🙂 a k tomu termínu -myslím že dovtedy nevydržím.už teraz je toho dosť na mňa... 😀 a babuľky už asi nemajú miesto podľa toho, ako ma dokopú každý deň 😀 aj oni majú toho dosť asi 😀 uvidíme čo povie pán doktor 😉

xevulax
26. máj 2014

@erika1811 ahoj, ja som v decembri rodila tiez dvojky.cisar mi robil Ravinger so Zajacovou. Spokojnost nadovsetko. Baby sa narodili o pol tretej, na duhy den ma previezli na sestonedelie kde som sa o 17 postavila prvy krat na nohy, dala sprchu a dalsi den od 4 rana som u mala baby pri sebe. S tym ze na noc som si musela jednu nechat a druhu som mohla dat sestrickam na observacku. Ja som si nechala obe nevedela som si vybrat ktoru by som dala prec. Sestricky super ( pri starsej som bola velmi nespokojna, teraz super), az na to, ze ked ma previezli z jis doniesli obed- nieco tekute a nevladala som si sadnut a jikto neriesil ze sa nemas ako najest. Ale celkovo spokojnost. Len si vezmi flasky so sosakom aby si vedela pit🙂

erika1811
autor
26. máj 2014

@xevulax
A boli aj v inkubátore??lebo jedna kamarátka mi hovorila že to určite pojdu do inkubátora a budem v nemocnici aj vyše týždňa.a po cisárskom Vám dali tie kovové spony??
Taká som zvedavá a nedočkavá...neviem čo ma čaká už sa začínam aj báť..a v ktorom týždni ste rodili?

xevulax
27. máj 2014

@erika1811 ja som mala planovanu sekciu dva tyZdne pred terminom. Mam jednovajecne mali jednu placentu kaZda svoj obal a vonkajsi spolocny. Aj sme sa bavili na rizikovke ze tolko nevydrzim uz. Nakoniec sa vypytali same 19 dni pred terminom, coze som mala ukonceny 37 tyzden. Takze sekciu robili akutne, aj tak som si uzila 7 hodinove porodne bolesti koli sestricke na prijime, az ked mi praskla voda konecne zacala vypisovat papiere. Na salu ma brali behom bo uz som bola otvorena a mala som potrebu tlacit avsak baby boli zle otocene tak ma rychlo rezali. Baby mali obe cca 2,5 kg vobec v inkubatore neboli, nebol dovod a domov sme sli na 4 alebo 5 den nepamatam presne kolky to bol. Klasicky ako s jednym babatkom. Aj ked ame odchadzali s prikrmom, ale mne to nevadilo lebo sme hned presli na nutrilon nemala som mlieko ani pre jednu nie to este pre dve. Cisar bol v poho len neprijemne ked som citila take tahanie a sklbanie potom u pohoda, mala som strasnu zimnicu pp spinalke. Dali ma na jis kde som do dalsieho dna lezala ked u som cirila bolest vupytala som od bolesti lieky. Na dalsi den na obed prevoz na sestonedelie, to uz som sa tesila kedy sa postavim. Prve postavenie bolo strasne pomohla mi sestricka straane mila ona bolaso mnou v sprche ak ked som rodila starsiu tu som vsak rodila normalne. Pomohla mi vstat, sli sme do sprchy pprom som asi 3 hodiny sedela na posteli co som sa bala lahnut Ze sa uz nepostavim. Ale snazila som sa potom stavat aby som vladala s babami a ako som posala na dalsi den rano o 4 doniesli na kojenie babiky a uz tam u mna Zostali. Trvalo kym som sa roChodila. Pre mna osobne najhorsie bolo lezat 24 hodin ani sa nemoct otocit. A tiez to chodenie. Ked vybrali kovove svorky uz bolo lepsie nic ma netahalo a dalo sa . Ok som bola tak 2 tyzdne po porode. Ja som vsak prisla z porodnice a misela som kmitay bo doma 15 mesacna dcerka do toho dve novorodeniatka. Nemala som cas oddychovat. Takze sa neboj prezijes. Nesaj sa strasit aj cisar aj prirodzeny porod ma svoje pre a proti. Ci mas zasitw brucho alebo si zasita dolu.... Takto aspon pp cisarskom som nemala pronlemy v intimnom zivote. A nedaj sa strasit ze musis mat deticky v inkubatore ked sa narodia na termin vobec byt nemusia. Zalezi od dietatka. Lazdy je mudry co sa tyka dvojok a pritom prd vedia...... Davaj poZor aby si vydrzala co najdlhsie, odrodis a kludne na 5. Den mozes byt doma 🙂 tak ako ja.

xevulax
27. máj 2014

Este aby som nezabudla niekam navrch do kufra si daj pyzamo, podlozky pod pacientov a vodu nampitie aby sa ti sestricky nemuseli hrabat dlho a hladat nech nenadavaju a niekam par plienok pre babatka a vlhcene utierky, ked ta prevezu na oddelenie uz budu pytat ty s avsak este nebudes vediet postavit

anka_19
9. feb 2015

havana_frost , zdravím vás, Dr. Lajtman je tiež môj lekár, chcela by som vás poprosiť o váš osobný e-mail, mala by som na vás pár otázok, ktoré tu nechcem riešiť, ak vám to nevadí....týka sa to samozrejme len pôrodu, nakoľko som prvý krát tehotná 🙂 dakujem

mells
14. nov 2016

babulky ten pan doktor Lajtman ma aj svoju ordinaciu ? da sa k nemu chodit aj ked nie som tehotna 🙂 ? hladam si gynekologa v NR a k tomuto by som rada veru sla ...
ak ano prosim viete mi poradit ako sa dopracujem k ordinacnym hodinam a telefonnemu cislu ? na nete je maximalne adresa ... dakujem

optisana
4. máj 2017

Ahojte. Viete mi niektora povedať či pán doktor Lajtman berie aj nové pacienkty ? Hľadám si gynekológa v Nitre a on ma najlepšie referencie ako tak čítam. Ďakujem za odpoveď

veronikab33
19. okt 2017

Doktor Lajtman je veľmi dobrý gynekológ a odborník.mala som ho v roku.2012 pri porode-sekcii a v r.2017 mi robil kyretaz+HSK keďže som mala problémy s vnútoromaternicovym telieskom Mierna.o mesiac ma čaká laparoskopicka operácia kt.mi zase bude robiť dr.Lajtman a inému lekárovi by som sa v Nitre ani nezverila keďže je tam teraz veľa mladých doktoriek a mediciek ktoré.nemaju takú prax a skúsenosti. Ak hľadáte dobrého a skúseného gynekológa v nemocnici v Nitre určite de.Lajtmana odporúčam,prišiel zamnou aj po operácii a všetko mi vysvetlil a odpovedal na otázky čo si veľmi vážim pretože som bola ojedinelý prípad s mojím telieskom ktoré by som si po tejto skúsenosti už v živote nedala a ani ho neoporucam,.

mells
19. okt 2017

@veronikab33 omg nestras ja prave si idem dat zaviesť aj ked nie mirenu ake ine... co sa stalo😖 kludne aj PN... a ako budes dalej riesit antiku?

veronikab33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mells
24. okt 2017

@veronikab33 ach boze " no pekne " :-/ to ma mrzi .... drzim palce nech si co najskor fit ... a uz mas plnohodnotny zivot 🙂

veronikab33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikab33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronikab33
6. dec 2017

@optisana keď vybavis Lajtman tá vezme

optisana
11. apr 2018

@veronikab33 neviem sa dostať k žiadnemu kontaktu na pána doktora...našlo mi ho len ako detského gynekológa 😔

mimimoje
11. apr 2018

@optisana uz odisiel z Nr nemocnice

optisana
11. apr 2018

@mimimoje a už v Nitre vôbec neordinuje?

mimimoje
11. apr 2018

@optisana vraj odisiel mimo SR

nivea777
11. apr 2018

@optisana verzie sa lisia..niekto tvrdí ze isiel do politiky,niekto ze mimo slovenska, do galanty,komarna atd

optisana
11. apr 2018

A neviete mi poradit nejakého dobrého gynekológa ?

mimimoje
11. apr 2018

@optisana ja neporadim, chodim do Sale ale baby v skupine Porodnica v Nitre to riesili, skus kuk

simona747
23. apr 2019

Dobry den,neviete kam odisiel dr.Laitman pracovat?lebo v nitre uz nieje.dakujem😊

apip42
23. apr 2019

@simona747 odisiel do ciech

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre