Stehy po cisárskom reze

dadka150
21. aug 2016

Ahojte zienky som 12 dni po sekcii a potrebovala by som pomoc ohladom rezu. Stehy su vstrebatelne. Ale nerozumiem preco mi to na tej jednej strane tak trci a na druhej to mam pekne pri kozi. Len sa obavam ci ta trciaca je v poriadku. Alebo by som mala ist k lekarovi. Dakujem za kazdu radu a pomoc.

pampeliskaaaa
21. aug 2016

No neviem...tiez som mala vstrebatelne, ale mne netrcalo vôbec nic ani z jednej strany.Mma sila žena a svoju prácu urobila fakt dokladne ani neviem po vyše 3r. že nejakú jazvu mám. Uvidis čo ti ešte napíšu...

barboritta
21. aug 2016

Ja mam za sebou tiez sc, ale nic taketo nemam. Pokial to mas citlivejsie alebo ta to dokonca nejak viac boli sla by som s tym. Ak relativne ok, pockala by som do kontroly po sestonedeli.

timi247
21. aug 2016

@dadka150 ja som to mala tak isto, odpadne to samé, len to dlho trvá, asi tri týždne

dadka150
autor
21. aug 2016

Neboli to ani nic .. len sa mi to nepaci ze to tak trci .. :/

janinah
21. aug 2016

máš to pekné,nerieš...

autumn11
4. sep 2016

ja som to mala tiež a tiež som nevedela, či to je ok, alebo nie. Išla som nakoniec po troch týždňoch k svojmu gynodošovi a ten mi tie konce jemne vybral. Vravel, že by odpadli aj samé, ale prišlo mi to už dosť dlho.

dadka150
autor
4. sep 2016

@autumn11 aj ja som to tak chcela riesit tiez uz 3 tyzdne presli ale odpadli mi uz same 🙂

autumn11
4. sep 2016

ja som som si ich aj skúšala sama potiahnuť, ale nešlo mi to, tak som išla k dr. a ten len jemne chytil a odpadli. Tak trapas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre