Testovanie - objednanie

xantipkaaa
20. apr 2021

Prosím vás, ako to funguje u vás s časom? Mávam, žial neg.skusenost. Objednám sa, prídem 5 min pred a tam xy ľudí s časom 2-3 hodiny pred testovaním. Teda, ja sa vždy pýtam, kto má aký čas a idem dopredu. Vždy sa to stretnem az s agresivitou ľudí, ktori sú predomnou. Ako to máte? Určite sa to deje aj inde. Idete dopredu, či čakáte v rade? Ja vždy slušne sa pýtam ale teda, odpovede sú: ide, kto ako príde. Je k tomu dajake usmernenie, neviete?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katuska19
20. apr 2021

vyskusaj ine odberne miesto, ja stale ked dojdem je tak asi 1-2 ludia predo mnou, mozno raz sa mi stalo za posledne obdobie, ze bol rad, tak som sla inam a to chodim bez objednania. ale tak asi v BA su tie MOM na kazdom kroku pomaly v petrzalke v blizkosti kde byvam. najlepsie si najst take zasite, kde chodi malo ludi.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzasipova
20. apr 2021

@xantipkaaa Skuste ine odberne miesto. Ak som objednana na konkretny cas, pridem 5 minut vpred a beru ma na cas. Za tych 15x, co som sa objednala, sa len 2x stalo, ze nastal problem a boli ludia v rade aj pol hodiny predomnou. Mierne zdrzanie moze nastat, ak je clovek v prideleny cas v praci, tak pride skor alebo neskor. Ale nemalo by to robit 2-3 hodiny. Maximalne par minut.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
20. apr 2021

@xantipkaaa zozaciatku to slapalo ako hodinky, ale neskor sa ludia prestali objednavat a veru zazila som aj ja radu hoci som bola objednana.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xantipkaaa
autor
20. apr 2021

Ďakujem všetkým. Nemyslela som neobjednanych ale objednaných.
@viestta toto neberiem-vyhovorka, nakoľko je možnosť ísť ako neobjednany do radu a idem kedy chcem. Alebo sa objednám na deň, keď nie som v práci, keďže sa testuje 7 dni v týždni.
@cocolino234 toto sa u nás nedeje. Pracovníci sú skôr arogantní. Minule som potrebovala potvrdenie v anj a povedali mi, že som si mala vytlačiť a doniesť. Že posledný krát mi niečo tlačia. Myslela som, že by to mohla byť automatika alebo aspoň sms o výsledku by mohli chodiť dvojjazycne.
@katuska19
@ruzasipova idem v sobotu na nové, tak som zvedavá

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xantipkaaa
autor
20. apr 2021

Teraz sa mi to trošku komplikuje, nakoľko musím dávať testovať deti. Ale tak hádam už pomaličky táto povinnosť odbudne

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sszuzu8
20. apr 2021

Keď už v okienku sa nepýtaju kedy si objednaná ale ci si objednaná. Oni ti čas pošlú do sms ale ty môžeš ísť kedykoľvek počas dňa.. Nemusíš ísť vtedy keď je natresk

vollino5
20. apr 2021

U nás je normálne budka a prídem tam cca 10 min pred tým a vystojím si tu radu, akože je pravda že niektorý prídu aj skôr ale nejak mi osobne nerobí problém tak chvilku počkaj aj keď nejde presne na svoj čas

xantipkaaa
autor
20. apr 2021

@viestta tak by som jednala aj ja. Mne sa raz stalo, že neobjednana pani sa postavila do radu pre objednaných a tvrdila, že má ten čas, v ktorý tam stojí. Išli sme spolu dnu a keď ju hľadali tak z nej vypadlo, že ona objednaná nie je.

@sszuzu8 toto nedáva zmysel čo píšeš.
@vollino5 ja tiež stojím v rade ale teda hodinu sa mi nechce

sszuzu8
20. apr 2021

@xantipkaaa príklad objednaná som na 8.20 ale je tam veľa ludi tak prídem napríklad o 11 keď ich tam nie je veľa. Čas objednania nie je dôležitý ale to ci objednaná si

weronika171717
20. apr 2021

Ja nechodím na odobratie biologického materialu, som šťastná a nemám z takých hlúposti nervy 😁

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xantipkaaa
autor
20. apr 2021

@sszuzu8 to teda nesúhlasím. Čas objednania dôležitý je

lenka2710
20. apr 2021

@xantipkaaa ano, aj u nás je to tak! Nemusíš prísť na presne stanovený čas, tiež sa pýtajú ci si objednaná a čas, aby ta rýchlejšie našli v tých papieroch, ale vôbec nemusíš prísť na ten čas, ktorý ti pridelili! Kamoška sa vždy neviem prečo objedná ku konci týždňa, aby šla až poobede a nakoniec ide aj tak na obed a nemá problém! Len nahlási čas na kedy bola objednaná a hotovo!

weronika171717
21. apr 2021

@viestta už na toto by som sa sťažovala 🤣 komentom som chcela povedať, že si žijem ako normálny človek a nepodriadujem sa trápnym neplatným nariadeniam, a teda nemusím podpisovať, že DOBROVOLNE súhlasím s odobratim biologického materialu..... Ved už pri tomto by mohlo ľuďom zapnúť, ale nie..... Asi musí prísť ešte horšie, aby pochopili o co v skutočnosti ide......

0silvia0
21. apr 2021

@weronika171717 ked si doma na rodicaku a nikam nemusis chodit, tak sa ti lahko struhaju frajerske gesta. Radi by sme videli, aku by si struhala frajerku, ak by si musela ist do prace a bez testu by si mala problem, nie vsetci mozu byt na homeoffice. A tema je o systeme objednavania, nikto netuzil pocuvat tvoje akoze ociotvarajuce nazorceky. Hladaj vhodnu temu dalej, urcite tu najdes podobne kamosky a mozete spolu, podporene jedna druhou, ukazovat prstom na tych druhych, sprostych, neuvedomelych, zaslepenych a mozete radit🙄

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xantipkaaa
autor
21. apr 2021

Tak dakujem všetkým. Ideme s deťmi na nové miesto tak som zvedavá. Vraj tam testujú tými krátkymi tyčinkami.

Ešte k tomu času. Myslím si, že pointa toto bola, aby ľudia chodili v čas, ktorý im určil systém. Aby sa netvorili rady. Veď všade sa to aj tak prezentuje, v správach a tak. Skutočnosť je ina. Ale čo MOMka to iné pravidlá.

vollino5
21. apr 2021

@xantipkaaa hodinu by som nečakal ani ja keby som objednaný, to je pravda, ale chvalabohu sa mi to ešte nestalo, vždy som tam čakal max 10/15min a to sa dalo vydržať 🙂

weronika171717
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
0silvia0
21. apr 2021

@weronika171717 tak gratulujem k rozumu👍

vulka
21. apr 2021

@xantipkaaa Ja chodím tam, kde sa neobjednáva. V okolí 10km máme niekoľko odberových miest, tak prinajhoršom sa povozím a otestujem sa tam, kde stojí len pár ľudí.

mondolina
21. apr 2021

@weronika171717
až na to, že na to sa autorka nepýtala 😂

katuska19
21. apr 2021

Tak hlavne je to nariadenie vlady, sef firmy to vobec nemusi kontrolovat, ale moze, skor policajti kontroluju, aspon co ja mam skusenost. V inej robote to myslite nebude treba? Ja tiez nie som zato, ale co dam kvoli tomu vypoved,a dalsia vec je , ze ani deti mi do skoly bez nasho testu nepustia...ale tak snad sa to coskoro zmeni...