Erotický live chat a dane

agyness
27. sep 2018

Zdravím, chcem sa spýtať či máte niektorá skúsenosť s odovodom daní pri zárobkoch na live chate.(kto nevie čo je live chat: klient v zahraničí Vás vidí na dialku cez kameru a Vám zato chodia peniaze napr. na paypal)
Na tento druh ,,povolania,, neexistuje typ živnosti. Keďže sú to ale príjmy, chodia pravidelne tak by sa mala odviesť daň, tak ako pri každom príjme. Nechcem sa dostať do problémov s finančným úradom ako by ste to riešili na mojom mieste ? Vopred Ďakujem

(PS: nezaujíma ma morálna stránka livechatu, tú si strčte za klobúk. Prosím poradte iba nato, načo sa pýtam. Ďakujem)

dominika6
27. sep 2018

@agyness chod na daňové a pekne túto otázku vybaľ na tetu za prepážkou..tie morálne komenty si vypočuješ osobne

agyness
autor
27. sep 2018

@dominika6 choď a spýtaj sa na daňovom ? wooow dik za radu 🙊

zorka88
27. sep 2018

Odvážna holka .. 😵😅👍

majkeel
27. sep 2018

Normalne. Zaplatis kazdy mesiac min. povinne zdravotne a socialne odvody, na konci roka urobis danove priznanie ako na zivnosti, miesto vykonu pracovnej cinnosti uvedies - doma a uplatnis si danovy odpocet - amortizaciu pracovnych pomocok. 😎
Prijem kvoli nizsim daniam mozes este rozdelit pripadne na mamu, nezamestnane kamosky,... tak, ze cinnost ste vykonavali spolu.

dominika6
27. sep 2018

@agyness myslíš že matky na materskej sú fundovanejšie ako na daňovom áno?
a čo daňové priznanie..aj s tým by ti vedeli pomôcť..
ved sa nehanbíš za svoju prácu tak čo riešiš..

majkeel
27. sep 2018

Do zivnosti mozes uviest Entertainment - zabavny priemysel.😉

agyness
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dominika6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
agyness
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
korunka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paladia
27. sep 2018

@agyness pripadne skus zavolat na fin.spravu a opytat sa,ako je to s prijmom,na ktorý neexistuje zivnost. Viem,ze existuje aj iba pridelenie DIC na nepodnikatelsku cinnost, napr.pri roznych mlm,handmade atd. Tak ci by tam nespadalo aj toto.

osky
27. sep 2018

Vidim ze dneska sa tu roztrhlo vrece s blbymi temami.....Sodoma ,Gomora sa moze schovat...

katren
27. sep 2018

@agyness a co cakas, aku odpoved? My ti mame radit ako to mas zdanit?

evittam
28. sep 2018

@dominika6 By si bola velakrat nemilo prekvapená,ze ano matky na MD,RD su oveľa fundovanejsie ako osoby pracujúce na DU, SP ci inych uradoch.😉

majkeel
28. sep 2018

Ale vazne. 🙂 Ak peniaze chodia na PayPal, tak mas danovy na haku. Si dobrovolne nezamestnana, platis si zdravotne odvody. Myslis, ze dievciny na vypadovkach svoj zarobok zdanuju?

rakywanda
28. sep 2018

@agyness ja osobne by som v tomto poctivá teda nebola, žiadne dane neplatila, ale ak potrebuješ pre toto kľudne spávať, posli mailový dotaz na daňové riaditeľstvo a budeš to mať čierne na bielom

judar
28. sep 2018

Bože to už čo za háveď sem leze 😂😂😂 veelmi poctivá normálnu robotu sa jej hladať nechce ale vrteť sa nahatá pred kamerou jak užovka na slnku to už ano 😂

dominika6
28. sep 2018

@evittam takéto prekvapká si radšej nechám ujsť 🙂

evittam
28. sep 2018

@dominika6 No bohužiaľ to sa vacsinou nedá-teda aspon moja osobná skusenost.

dominika6
28. sep 2018

@evittam smutné na tom asi bude to,že kým im doma spí dieťa,oni rozťahujú nohy na monitor

evittam
28. sep 2018

@dominika6 Ja pisem uplne o niečom inom. Nevadi.
Mne je ukradnute ako sa kto živy.

dominika6
28. sep 2018

@evittam jaj myslíš o skúsenostiach na úradoch?..tak tam je to skôr o ochote..a ženy na MD už len googlia 😀

vierkadominik1
28. sep 2018

AKO TO FUNGUJE

evittam
28. sep 2018

@dominika6 Nielen o ochote-ked dotycna nema vedomosti tak moze byt ochotná koľko len chce. A to,ze je zena na MD neznamená,ze nema odborné vedomosti. Ci tie tvoje "mudre" daňové uradnicky na MD nechodia?!

montemotherone
28. sep 2018

@agyness "nechcem sa dostať do problémov s finančným úradom"... Ešteže tak. Dnes už je málo takých zodpovedných, morálnych ľudí ... 😂 Akože na MK sa rieši všetko od šnúrok do topánok po klietky na zajaca, ale dnes je to tu na "mamičkovskom" webe fakt zábava 😂😂😂

montemotherone
28. sep 2018

@majkeel alebo sociálne služby 😁

tinaa64
28. sep 2018

Boze moj...moralka upada..kde yen svet speje...to vazne?na mamickovskej stranke take veci sa rozoberaju..ved chod na prislusny urad a opytaj sa..ci sa hanbis?

lola8888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lola8888
10. feb 2020

@agyness ozvi sa mi

nefertiti777
15. feb 2020

Toto ma tiež zaujíma že ako to je.ma s tým Ktosi skúseností?