Sklamala vás intuícia ohľadom pohlavia?

sophieeee
7. apr 2015

Ahojte zienky..som v 30tt a stale neviem pohlavie, kedze sa nam malicke nechce ukazat tak som sa rozhodla ze sa necham prekvapit v den D kedy pride na svet 😊. Chcem vsak vediet ci ste aj vy mali od zaciatku pocit ze to bude chlapec alebo dievca. Ja mam od zaciatku pocit ze to je chlapec aj ked mi vsetci v rodine aj s priatelom hovoria ze dievca. Babske povery mam nastudovane vsetky a vychadzaju mi tak pol na pol. Uz niekolko krat som sa babatka pytala ci je chlapec a stale vtedy koplo 😃 viem ze vam to mozno pride smiesne ale uz som zufala.

sosanna88
7. apr 2015

@sophieeee ahoj. nepride mi to smiesne. ja som to citila rovnako a dala by som si do kolena vrtat za to, ze bude chlapec.
..mam dievca 🙂 ale s ,,povahou,, chlapca.
hlavne nech je zdrave! pohlavie naozaj nie je dolezite.
drz sa

22beba
7. apr 2015

ja som ani len netušila že som tehotná a vravela som že budem mať syna ... v 5 tt som sa dozvedela že som tehotná a už vtedy som tušila že to bude chlapina .. a na ultrazvuku v 20 tt mi to len potvrdili .. dokonca som nemala ani dievčenské meno vybraté 😝 a keď ma brali na cr tak som im nejaké musela povedať tuším že kristinka .. ale aj tak som vedela že to bude matuško 🙂 ak to cítiš tak je to tak 🙂 aj kamaráti uzatvárali stávky čo to bude a ja som sa vždy smiala že to bude aj tak chlapec keď som ešte na 100 % nevedela /vedela že to bude chlapec

sosanna88
7. apr 2015

@22beba ak to citis tak je to tak...na mna neplatilo, takze nie je to pravda 🙂
inak...dokonca som mala vycitky, ze co som to za mater, ze ved kazda matka to citi co nosi pod srdcom a ja som zlyhala :D

tatiana1985
7. apr 2015

mna intuicia sklamala, bola som si ista ze druhe bude chalan

22beba
7. apr 2015

@sosanna88 😀 u jednej mojej kamošky aj lekári zlyhali .. celý čas hovorila že bude mať chlapca aj na sone jej hovorili že bude mať chlapca a teraz má dcerku 😀 takže neviem ale ja som to vycítila správne môj matúško bude mať 3 rôčky 🙂

1aduliatko1
7. apr 2015

u mňa to vyšlo 🙂 od začiatku som si myslela, že to bude chlapček, pohlavie som sa dozvedela od lekára až v 30 tt 😉

marin.frist
7. apr 2015

kaslala som na povery, proste som sa jedneho dna (nejako po 1.trimestri) raz rano zobudila s pocitom, ze cakam chlapca. A mam chlapca 🙂

materina_duska
7. apr 2015

Ja som mala od začiatku v brušku dievčatko. Teda od začiatku po ultrazvuk v 20tt 😀

domak2
7. apr 2015

ja som vedela, ze to bude chlapec az kym mi na sone na 99% nepovedali, ze je to dievca haha 😀 A inak daju sa kupit nejake testy, co ti to povedia uz na zaciatku tehotenstva. Ale pre mna to az tak dolezite nebolo 🙂

petuskaa1
7. apr 2015

Ja som mala tusaka ze to bude chalan a cakame dievcatko 🙂

mamulienka30
7. apr 2015

@sophieeee ved geneton a do tyzdna mas vysledky pohlavia dietata... stoji to tusim 70e...

jama16
7. apr 2015

Ja som vedela hned od zaciatku co budem mat.Pri prvom dievca a teraz tiez citim ze to bude chlapec a doktor mi to iba potvrdil. 😀

misulka47
7. apr 2015

@sophieeee ja son myslela že dievča a mame chlapca

simca06022011
7. apr 2015

ja som cakala chlapca do cca 27tt, potom chlapca na 80% az do porodu :P a samozrejme bol to.. dievca :P

nanka3
7. apr 2015

@sophieeee ahoj, ja som mala pocit, ze to bude chlapec a mysleli si to vsetci bez vynimky z mojho okolia a mame dievcatko 😉

decode
7. apr 2015

My kvôli tomuto ideme na zistenie pohlavia z krvi 🙂

bonaqa2013
7. apr 2015

Mňa intuicia sklamala. Pri každom bolo presne opačne ako som si myslela. mám syna a potom 3 dievčatá - presne v takomto poradí. na syna som myslela dievčatko a na slečny že to budú chalani. pohlavia som sa dozvedela na pôrodnom stole.

sophieeee
autor
7. apr 2015

Ja sa chcem nechat prekvapit a za tie peniazky co by som minula na test mu kupim radsej nieco pekne 😊 ale stve ma to ze to stale neviem a ze to zistim az v maji alebo v juni

lulubinka
7. apr 2015

ahoj, mna intuicia nesklamala pri mojom, ani pri sestrinych dvoch detoch, aj ked som ja nebola tehotna, vo chvi,i ked mi povedala ze je tehotna som jej povedala co to bude a vzdy tak bolo. a tak isto aj pri mojom synovi. este som ani test nemala urobeny a vedela som ze som tehotna a ze budem mat syna. dievcenske meno som ani nemala vybrate. 😉

decode
7. apr 2015

@lulubinka tak uhádni aj mne prosím 😀

beruska141
7. apr 2015

nie, prve som si myslela dievca a druhe chlapca a tak bolo 🙂

lulubinka
7. apr 2015

decode no ked som si teraz precitala ze ti mam uhadnut tak ako prve ma hned napadlo dievca. ale ci to funguje aj takto na dialku netusim, vzdy som bola s tymi ludmi v kontakte.

jana_eyre
7. apr 2015

prvy krat ma intuicia nesklamala - myslela som ze bude chlapec a aj bol chlapec.. druhy krat som bola presvedcena, ze to bude chlapec a je to dievca 🙂

mentolka28
7. apr 2015

@sophieeee tak na jednej strane hovoris ze sa chces nechat prekvapit a v zapati napises ze ta stve ze to zistis az v maji alebo juni ??? tak bud alebo 🙂 inak niekde robia utz len na zistenie pohlavia, stoji to okolo 5€... tak chod ak nevydrzis 🙂

decode
7. apr 2015

@lulubinka aj ja si myslím, že budeme mať dievča a pritom by som chcela chalana, ale iba pre tú srandu, si lajknem tvoj fotoblog a keď nám prídu výsledky z krvi, napíšem 😉

lulubinka
7. apr 2015

@decode oki, daj vediet, sama som zvedava ci som az tak velka bosorka 😀 uz vela krat mi intuicia hovorila pravdu aj ked som jej akoby neverial a urobila inak.

skrecok
7. apr 2015

Ja som pri druhom myslela, ze cakam dievcatko. A mam dalsieho chlapca a pritom tehotenstvo bolo uplne ine ako prve. Ja by som sa vobec nespoliehala na povery a na cinsky kalendar...
Pri prvom lekar sa mylil, az 3D potvrdil...

willy_wonka
7. apr 2015

Prvy krat som si bola ista,ze to je dievca - mam syna. Druhy krat som si bola ista,ze to je chlapec - mam dceru :D asi som poskodena 🙂

eliska07
7. apr 2015

Nám sa tiež druhý synátor nechcel ukázať, až v 37. týždni 🙂 Pointa, ale bola, že všetci naokolo mi hovorili, že to bude dievča (asi som bola veľmi škaredá 🙂 ). Ja som mala tiež taký pocit, keďže toto druhé tehotenstvo bolo úplne iné ako prvé a vtedy to bol chlapec. Aj meno sme mali prioritne vybraté pre dievča a to chlapčenské akoby "odfláknuté". Ešteže sme sa to dozvedeli, aby sme mohli pre nás vhodne vybrať aj to chlapčenské meno. Veci sme mali len v neutrálnej farbe.

Všetci, keď mi hovorili, že to bude dievča, tak ja som im na to hovorila, že by som prijala aj chlapca, proste mi to prišlo také, že čo ak to bude chlapec a všetci čakajú len dievčatko... Dokonca ešte aj moji a manželovi rodičia až do pôrodu boli presvedčení o dievčatku. Svokra mala dokonca kúpený aj pozdrav k narodeniu - ružový 🙂

Ale mne sa zatiaľ darí určovať pohlavie mojim kamarátkam 🙂 tam sa trafím vždy. Ale u seba - no bolo to fakt nerozhodné.

Asi mali mierny šok, keď sme im zavolali, že majú ďalšieho vnuka. 🙂

imelia
7. apr 2015

ja som bola presvedčená, že to bude baba. Cítila som to, inštinkt bol na babu. Moja mamča, svokra, švagriná aj ségra hovorili o babe... že to cítia. Môj chlap s tým už bol zmierený... a pán doktor odrazu povedali že chalan... a pani doktorka na pohotovosti to len potvrdila, že jednoznačne... takže môj inštinkt v tomto ma poslal do kelu :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre