Otehotnenie na prvú šupu

20. jan 2024

Ahojte chcem sa Vás spýtať,ktorým vyšlo otehotnieť na prvú šupu ako sa hovorí🙂 či to bolo cez plodné dni alebo ste si to vôbec nesledovali..a koľko ste mali v tedy rokov ?🙂snažíme sa o bábätko tak by ma to zaujímalo🙂

stanulienkat
20. jan 2024

33r, na 1.x, plodne dni.

veronikaszabova
20. jan 2024

Mozes otehotniet LEN cez plodne dni.

liall08
20. jan 2024

27 rokov a ano sledovala som si plodne dni a podarilo sa na prvy krat, ale snazili sme sa uz asi tyzden pred tym ako mali byt, tak kazdy druhy-treti den 😊

jaskolka
20. jan 2024

1 tehotenstvo 36 rokov - vôbec som nič nesledovala, prvý pokus (bez ochrany) bohužiaľ skončilo MA
2.tehotenstvo - 38-sledovala som si ovuláciu testami, nikdy test nebol pozitívny, otehotnela som, bez problémov už bolo všetko,tam bolo snaženie 5 mesiacov
3.tehotenstvo - dojčenie, absolútne som netušila, kedy mam ovuláciu, jediný nechránený styk v mesiaci a bolo, 39 rokov, takisto bez problémov

autor
20. jan 2024

Áno viem že môžem otehotnieť iba cez plodné dni ale keď máme nechránení styk 2-3 dni pred tak by sa tiež mohlo zadariť nie ?
@veronikaszabova

veronikaszabova
20. jan 2024

Otehotnies vtedy, kedy mas ovulaciu (trva cca 24h). Dni okolo nej - plodne dni (spermie si pockaju na vajicko). Inokedy neotehotnies.
Cize zbytocne sa pytas, ci otehotneli "cez plodne dni" 🙂 cez neplodne sa otehotniet proste neda

marhulka13
20. jan 2024

Vždy na prvú supu a iba raz sledovaná ovu. Mala som 25, 28 a 38 rokov, v tomto veku som bola tehotná dvakrát

egonsk
20. jan 2024

Ak sulozis denne, nie je to jedno kedy mas ovulaciu? Proste dalsi mesiac uvidis, ci sa nieco uhniezdilo, alebo nie. Je zvlastne, ze na jednej strane tu baby pisu, ze vo spravnom vztahu to musi klapat a denne sulozia aspon raz, inak by asi umreli a na druhu stranu tu potom citam ako si meraju bazalnu teplotu a pocitaju plodne dni, aby na to presne iba vtedy vhupsli a modlia sa, aby to bolo na poprve. Neprotirecite si tak trosku uz vsetky?

nivea777
20. jan 2024

1x styk v deň ovulácie(podla appky),nič som nesledovala čiže z jedného styku som aj otehotnela

medda_beda
20. jan 2024

Každá žena otehotnela cez plodné dni len nemusela vedieť, že ich má.

vevebono
20. jan 2024

@jaskolka mala si ms počas dojčenia?

jaskolka
20. jan 2024

@vevebono nie, nemala

vierus08
20. jan 2024

Ja som otehotnela pri obidvoch deťoch na prvú šupu. Bolo to plánované. Cez plodne dni sme isli každý deň 😀ale celkovo sme si to v ten mesiac užili 😀😀😀

monikamama
20. jan 2024

Pri kazdom z troch deti na prvy krat , vek 26, 28 a 31

vevebono
20. jan 2024

@jaskolka 😵 do prdele 😬

fion22
20. jan 2024

obidve tehotenstvá sa nám podarilo na prvú šupu...31 a teraz dvojičky v 34, plodné dni ani nič podobné sme nasledovali 🤗

yoxinka
20. jan 2024

Naše tretie dieťa. Jeden deň sme si povedali, že ideme skúsiť tretie bábo, ďalší mesiac som mala pozitívny test. Mala som 34 rokov. Nič som nesledovala, neriešila, ale vedela som, kedy mám plodné dni, lebo sa sledujem odkedy som sexuálne aktívna, chvíľu som riešila aj Billingsovu metódu (nie ako antikoncepciu ale ako spoznanie svojho tela), takže viem každý mesiac, kedy mám ovuláciu.

sense
20. jan 2024

30 mala som len bod z aplikácie a myslela som si ze sme to nestihli, 33 hned nič som nesledovala

medda_beda
20. jan 2024

@egonsk A odkiaľ prosím ťa máš, že všetky ženy majú styk každý deň? Niektoré majú partnera v zahraničí takže môžu plodné dni pravidelne míňať.

egonsk
20. jan 2024

@medda_beda no staci pozriet niektore ine temy tu vo fore, kde sa tym chvalia. A otehotniet, ked partner beha po zahranici nepovazujem za vyhru, je to zvysena moznost pre dalsiu slobodnu mamicku...

vela02
20. jan 2024

@vevebono 😂😂😂😂🙈 prepáč, pobavila ma tvoja reakcia, z chuti som sa zasmiala… aj keď to asi do smiechu nie je… držím palce, aby bolo všetko v tvoj prospech ✊🏽😄

luna24
20. jan 2024

33r my sme na dovolenke zamiesili na prvy krat, povedali sme si skusme a potom som kukla do kalendara ze mala by som mat plodne dni, cakala som menzes a neprisiel 2 tyzdne tak som si spravila test obj k lekarovi a uz som bola 6 tt,

majlo1234
20. jan 2024

Ano, dva krat, hned prvy ovulacny cyklus. My sme v podstate nic nesledovali, pretoze sme mali sex pravidelne, ak nie kazdy den, tsk kazdy druhy.

majlo1234
20. jan 2024

@egonsk ja mam kopec kamosiek mladych(do 35) o ktorych viem, ze sexuju raz za mesiac. V tom pripade ma vonec neprekvapuje, ze maju problem otehotniet. Ono to podla mna ide ruka v ruke s beznymi dlhodobymi vztahmi a ich vyvinom, ze pretrtosis prve roky, kym este nechces mat deti, a po desiatich rokoch sa konecne rozhybes a uz sa ti nechce trtkat. Ale o tom sa nahlas nehovori asi. No a potom samozrejme, cim vyssi vek, tym tazsie to moze ist, cize chapem, ze si to zeny sleduju

any3108
20. jan 2024

2x raz keď som mala 25 a druhý krát keď som mala 27

adkoalauri
20. jan 2024

Nič som nesledovala, a 2* sa to podarilo, rodila som 30 a 33 ročná

maryetta
20. jan 2024

Ano. Vlastne 4x takto 😂🙈

medda_beda
20. jan 2024

@egonsk Bohužiaľ to tak väčšinou aj dopadne.

A čo sa týka sexu tak každý to má inak.Záleží od veku, apetítu.Čo sa týka sledovania ovulácie tak ti niekedy nepomôže ani častý sex pretože niektoré ženy ovulujú na konci menštruácie a toto nie každý praktizuje.
Niekomu sa to podarí deň pred ovuláciou a niekomu presne len v ten deň.
A aj to obaja musia byť zdraví a to neovplyvní ani vek.

mima402
23. jan 2024

Ja som si robila ovulačné testy a podľa toho sme sa snažili a vyšlo nám to na 3.cyklus.

mclissa
23. jan 2024

Nic som nesledovala. Otehotnela som presne po pol roku od vysadenia implantu (tak ako uvadza letak). Meskala mi menstruacia dva dni a urobila som si test.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre