Môžem piť tonic na začiatku tehotenstva?

tehulka1111
23. jan 2014

môžem počas tehotenstva piť tonik - som v 4-5 tt ak ano tak v akom množstve, aby neuškodilo.

satanka1
23. jan 2014

Nie!!!je tam chinin...nevhodne pre tehotne,dojciace a male deti.

tehulka1111
autor
23. jan 2014

pretože som niekde čítala že sa môže ale len v malom množstve a niekde, že nie, pretože to vyvoláva potrat.. čo je na tom pravdy...

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@satanka1 ale prečo...stane sa niečo ked si dam len troška... čo to môže spôsobiť...

maribell
23. jan 2014

na obale je napisane ze nieje vhodny pre tehotne zeny ..takze ja by som to neriskovala

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@maribell a nevieš prečo je nevhodny.. proste ja ho miluje a teraz sa ho vzdat bude pre mna tazke... preto sa pytam..

leanny
23. jan 2014

Tonic a grapefruity obsahujú najviac chinínu, ktorý môže vyvolať potrat... Ja som to neriskovala.

maribell
23. jan 2014

@tehulka1111 pozri ak je na obale jasne napisane ze nieje vhodny pre tehotne zeny tak to ma asi nejake opodstatnenie ..

bianca
23. jan 2014

@tehulka1111 nie nemozes.Obzvlas v zaciatku tehotenstva,Chinin je jed a sposobuje stahy matenice.Zrosku treba pogooglit a potom si zvazit ci ti toto fakt bude stat zato

satanka1
23. jan 2014

@tehulka1111 ved som ti napisala ze obsahuje chinin.v prvom rade sa staraj o zdravie dietatka.tonic pocka.🙂

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@maribell praveže tam nieje napísané, že ho nemôžu konzumovat tehotné ženy, iba že obsahuje chinín ,preto sa pytam, aby som bola v obraze, tot vše..

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@bianca čo to znamená že spôsobuje stahy maternice...fakt som prvorodička a vôbec tomu nechapem..a som za každu radu vdačna..

satanka1
23. jan 2014

@tehulka1111 ze mozes potratit.kasli na tonic!!!!

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@satanka1 dakujem stačilo to napisat len takto a to by som pochopila

ivet1371
23. jan 2014

@tehulka1111 vyrabaju taku malinovku čo ma chut ako tonik ale neobsahuje chinin.mne to tiež pri dcerke chutilo

luba28
23. jan 2014

@tehulka1111 väcsinou sa pije na konci ked chces skor porodit,ale teraz nie,....

satanka1
23. jan 2014

@tehulka1111 ved to mas napisane hned v hornych komentoch,ze sposobuje potrat

galaxy
23. jan 2014

NIE!

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@satanka1 ano už si to prezistila.. ale môže a nemusi.. to by som musela velmi velke množstvo vypit aby sposobil potrat..

iwesska
23. jan 2014

Kludne si daj a nezabudni tu potom zalozit o dva dni novu diskusiu, ze mas stahy maternice a nevies z coho. Tak si potom opatovne precitaj tuto diskusiu 😠

satanka1
23. jan 2014

@iwesska komu niet rady,tomu niet pomoci

@tehulka1111 nechapem,na co si sa na to vobec pytala,ked sme ti vsetky napisali nie a aj preco nie a stale si stojis za svojimze ho budes pit.ja som pred 3 tyzdnami prisla o babetko,urobila by som vsetko preto,aby bolo spat
Jednoducho,ked si tehotna,tak sa musis obmedzit,ten cloviecik za to stoji
Ked budes kojit,tak bude tych obmedzeni viac.

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@satanka1 je smutné že ja to babo nechcem, preto toto.vlastne sama neviem či ho chcem... a preto som riešila takyto spôsob..

sirene
23. jan 2014

Tak to ries inak a nie na fore plnom mamiciek a buducich mamiciek. Nemame ta pravo sudit ale nemut tu zbytocne vodu a nevyvolavaj poburenie...

kalifa28
23. jan 2014

tak nabuduce nie tonic, ale antikoncepciu.

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@sirene keby sa dal tento príspevok zmazať zmažem ho a viac tu nepáchnem, no bohužial nedá sa..

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@kalifa28 ani ten tonic nezabral..

kalifa28
23. jan 2014

mozno zaberie psychiater

satanka1
23. jan 2014

@tehulka1111 moja nad tym treba rozmyslat skor,ako to babo vznikne a nie teraz hladat debilne sposoby ako sa zbavit.tu kde je x mamiciek,ktore babo cakaju a tiez velmi vela takych,ktorym babo zomrelo...nebudes asi uplne v poriadku.vlastnemu dietatu naschval planovane ublizovat...nemam slov

tehulka1111
autor
23. jan 2014

@satanka1 načo som sa tu vôbec registrovala, vidim že všetko bolo uplne zbytočne.. a to či som v poriadku aleob nie prosim nerieš... nech sa každy stara o svoje problémy..

macickarebeka
23. jan 2014

v tvojom brusku mas ziveho tvora. preco chces ukoncit jeho zivot?

shania31
23. jan 2014

@satanka1
Este by som Ta doplnila- je to kopec snaziliek, ktore sa snazia roky o to, aby otehotneli a vidis....hm smutne 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre