Kupovali ste niekto Aniball z "druhej ruky"?

alex5896
3. máj 2021

Ahojte chcela by som sa opýtať či niekto kupoval aniball cez bazos alebo koníka ..... a ako ste si to vydenzifikovali. Nie je tam riziko ze si nieco zanesiem. Nie je lepsie si kupit uplne nový aj ked 55 ecok hm je dost :/

0silvia0
3. máj 2021

@alex5896 to mas ako kupit si nosene nohavicky, pouzivane latkove vlozky, pouzity menstruacny kalich a ine. Vsetko sa da vydezinfikovat, vyprat atd. Niekomu to nevadi a niekto by sa s tym nikdy nestotoznil. Za mna nie, ale verim, ze su zeny, ktorym by to nevadilo.

mattkapd
3. máj 2021

Pre mňa nechutne z druhej ruky.. To je ako keby mi niekto tvrdil ze ten vibrátor používal len z kondómom že stačí vydenzifikovat a môže používať niekto iný.. Za mňa rozhodne nie... Radšej by som investovala alebo nekupovala vôbec..

giertlova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brezza
3. máj 2021

@alex5896 da sa dokupit novy samostatny balonik. Ked uz, riesila by som to tak.

ofzuza
3. máj 2021

Vydezifikujes, pouzivas s kondomom, takze riziko tam nebude. Len niekomu to pride nechutne

nanka3
3. máj 2021

@alex5896 podla mna je to uplne v pohode, ja som si ho kupila od kamosky, balonik vyvarila a aj tak som ho vzdy pouzivala s prezervativom. Ved aj gynekolog pouziva stale tie iste vysetrovacie zrkadla, len sa kazdy den dezinfikuju, taktiez vag. usg sa ani nedezinfikuje, dr stiahne prezervativ, natiahne druhy a hotovo...

nnnuuunnn
3. máj 2021

Napr. mne toto pride menej nechutne ako pouzita odsavacka. Pretoze na toto vzdy vies dat este kondom. Rovnako tak ked v nemocniciach sa pouzivaju take putovne odsavacky 🙈

ledgerka
3. máj 2021

ked chodite k zubarovi alebo gynekologovi myslite ze je vsetko jednorazove co doktori pouzivaju? aj to by malo byt nechutne :D Vsetko sa sterilizuje a dezinfikuje. Takisto ako ten balonik vysterilizujes a vydezinfikujes.

alex5896
autor
3. máj 2021

aniball sa pouzíva s kondomom ? je to pribalene ku tomu ci sa to este dokupuje ? :o

mima172
3. máj 2021

Ja som si napr kúpila nový, lebo mi prišlo divne kúpiť použitý a ako som dopadla? Cvičila som 3 dni a porodila som, čiže ho mam doma v skrini v totálne top stave (vždy po použití vyvarený) a je mi ma nič 😂
Pre mňa to znamená len a len ponaucenie, že keď vidím ako efektívne sa dá vydezinfikovať, tak som mohla ušetriť a kúpiť si použitý 🙂

syslik81
3. máj 2021

ber to tak ze aj tvojho muza mala pred tebou ina a teraz ho mas ty ... ja osobne by som to neopuzila ani ako nove ale je to len o tom,co tebe vyhovuje a ci sa ti to prieci alebo nie ... vycistit sa to samozrejme da

tamvtme
3. máj 2021

Ja som mala pouzity ale od dobrej kamosky, takze ked vravela, ze ho pouzivala len s kondomom, tak som jej mohla verit, vyvarila som ho a tiez len s kondomom pouzivala....od cudzej zeny by som pouzity nekupovala....

nerya
3. máj 2021

Neviem či nadpis ,,z druhej ruky,, je vhodný 😂😂😂

petamich
3. máj 2021

nie kazdy/kazda pouziva aniball s kondomom, to je prva vec a druha vec je, ak ty s tym nemas problem - vydenzifikovat, "vyvarit" resp. vycistit vriacou vodou sa samozrejme da, takze je to skutocne iba na tebe 🙂 presne ako napisali uz baby, pre niekoho v ziadnom pripade a pre niekoho bez problemov

gabriellka
3. máj 2021
diaalex
3. máj 2021

@alex5896 kupovala som z MK nepoužitý, nestihla použiť, takze bol este zabalený 🙂

mima1
3. máj 2021

Osobne som si kupila novy. Predstava ze to mala ina zena 🧐🤮🙄 nie neprosim. Fakt ako keby som si mala kupit pouzite nohavicky

alex5896
autor
3. máj 2021

@petamich je mozné ho teda použiť aj bez kondomu lebo z kondomu mam mykozy :/

alex5896
autor
3. máj 2021

@nerya :D :D :D uz to neslo prepísat :D :D :D

tehulka2011
3. máj 2021

inak ked sa tak zamyslite, aj jest v restike tym istym priborom alebo pit z poharov ako niekto iny, je fuj nie? :D

sono2
3. máj 2021

@alex5896 môžeš používať s kondomom
Ja som tiež predala svoj a teda mala som naň x záujemkyň, šlo o to ze som ho v čase korony nedokázala poslať z rakúska
Denne 3 záujemkyne a to som ho dávala za 28 euro
Bol používaný 10 dní čo ja viem
Nikdy nešiel po tie spoje do vnútra a či by som kúpila opotrebované?
Nový som kúpila a predala
V podstate máš to isté polovicu dostaneš spať
Balonik ako taký nový neni tiež úplne lacný podľa mňa sa neoplatí.
Je to na tebe.

sono2
3. máj 2021

@tehulka2011 v podstate hotel nie? Tie isté matrace vankúš
Človek keď sa zamyslí....

petamich
3. máj 2021

@alex5896 ano bezne sa pouziva bez kondomu, ja osobne som tiez tu teraz prvykrat pocula ze s kondomom 🙂 inak si ten kondom uplne neviem predstavit, ked uz cvicis dlhsie a si niekde na urovni treningu "tlacim hlavicku", okej je to flexibilny material ten latex ale aj tak, kvoli hygiene to tak ale asi baby robia (to bude zrejme ten primarny dovod), ja som sa o tom bavila so zenami v mojom okoli a tie kondom nepouzivali ale samozrejme dezinfikovali inym sposobom

martyzpp
3. máj 2021

@alex5896 ja som to riesila tak, ze kamaratka mi pozicala tu pumpicku a za 15€ som si kupila novy balonik, ktory som po porode vyhodila. Nepouzivala som kondom, lebo sa mi tazsie nafukoval a tiez som mala (sice asi bezdovodnu ale predsa) obavu, ze by praskol 🤷‍♀️.

aneta129
3. máj 2021

@alex5896 no niektoré ti tu píšu nie a isto ich samé oni predali 🤣🤣🤣 a ked chodíš ku gynekologovi a pcha do teba tie náradia, oni sú inač brutálne vysterelizovane.... Ti poviem 🤣🤣🤣 takze to mas jedno... Das do horúcej vody, das nato kondom a používaš... U nas na svk sa bohovsky všetko v nemeocnici dezinfikuje 🤣🤣🤣 a najmä tie náradia gynekologické...

marzuz89
3. máj 2021

@alex5896 osobne by som z druhej ruky aniball nekupovala, určite nie. Aj keď, ja posúvam čisto nový nerozbalený, síce z druhej ruky 🤣 ale porodila som skôr ako som ho čo i len odbalila 🤔

miadi
4. máj 2021

55e ked chces usetrit tak mozes kupit z druhej chamajdy 😃alebo nemusis ho mat vobec. Mne sa to nepaci ani nove. 🤪mna dva x zasivali a v pohode zijem aj chamajda je ok. Mne tak vyvolavali porod vodnym balonikom. Dr zaviedol napustil vodou a sla som domov stym ze ked to splni ucel -zacne otvaranie cervix ze to vypadne a rano dojdem.. Ja som dosla domov lahla kychla a balonik vyletel. Rano som bola na 5cm. A este sa Ta Moja slovenska šetrna ekologicka povaha pytala midwife ci ten balonik mam doniest spet do nemocnice 😃islo to do koša. Ja si v hoteloch vzdy predstavim forensic files fialove svetlo ako je cela izba skvrnita. Od krvy a semena ako obraz od Jackson Pollock 😃a vravim si kasli na to nebud Monk. A nejake skvrny tam pridame..

janka_266
4. máj 2021

@alex5896 môžete k nemu kúpiť nový balónik, ale otázka je koľko by stal ten použitý. Lebo ak dáte 20€ za anibal a 20€ za další balónik, tak to môžete kúpiť nový.

juma2
4. máj 2021

No aj keby, tak takúto vec by som si teda isto používanú nekúpila. Nejaká tá hygiena by predsa len mala fungovať a rozhodne investovať o nového

kataka10
4. máj 2021

@alex5896 mne sa paci, ako to teoreticky vsetky strasne sterilne pouzivaju. Ja ked som s aniballom cvicila, tak som musela mat pod sebou uterak, lebo som lubrikantom zababrala vsetko, co sa dalo, nevynimajuc pumpicku 😄 Takze po tejto skusenosti viem, preco som si kupila novy 😄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre