Je to tehotenstvo alebo zápal?

mima804
15. mar 2018

Ahojte stala sa mi tka vec ze asi cca pred 5 dnami som začala špinit a pobolievat podbruško ale ratala som s tym ze som prechladla lebo som mala aj bolesti pripisovala som to tomu tak som uzivala lieky urinal ms mam dostat az o 11 dni spinenie nepreslo a pobolievaju ma aj krize tak ma napadlo urobit si test klasika obyčajný pepino a hned silna druha čiarka a tak hadam sa mylil ms mam pravidelnu tak kamaratka ma nahovorilana digitalny clearblue a vieš tiež pozityvny 2-3tt ukazuje... moze byt ze som ozaj tehu alebo mam zapal a test by ukazal pozityvny kvoli tomu dakujem necakala som to tak skoro doma mam 2 rocneho krpca

sense
15. mar 2018

Mozes byt tehu,

solinkarka
15. mar 2018

Gratulujem😉

lenadka
15. mar 2018

@mima804 môj zápal močových ciest mal pred pár dňami dva roky 😂😂😂 takže áno dva testy hádam neklamú. Ja som aj ATB brala na ten zápal... teraz už viem ako som sa mýlila 😊

biba12
15. mar 2018

Véd kým sa malé narodí, ten "krpec" bude mať skoro 3 r nie? To bude v pohode, teš sa, hlavne pokoj to chce a popremýšľať 🙂

biba12
15. mar 2018

@mima804 s ozaj gratulujem 🙂

mima804
autor
15. mar 2018

@biba12
No s oktobri cca by mohol ist do skolky a v januari ma 3

mima804
autor
15. mar 2018

@lenadka len neviem ci sa mi iplati ist doktorke neni som objednana pojdem namatkovo snad ma zoberie ale jak to ze mi test ukazal dve silne ciarky ked menzes mam dostat az za 11 dni

lenadka
15. mar 2018

@mima804 možno ti zblbol cyklus, alebo si si zle zapísala? Nemohlo sa stať?

lenadka
15. mar 2018

@mima804 k Dr by som sa neponahlala ešte, to je skoro. Ja som mala ísť na dovolenku, všetko dohodnuté, zaplatené ale cítila som akoby som mala zápal, bolesti v podbrušku, rezanie pri močení, mierne zvýšená teplota, išla som preto k Dr nech mi napíše ATB aby som mohla ísť týždeň pred dovolenkou. Lieky som papkala a deň pred odchodom sa ti zhoršilo. Volám Dr a ona, že moč dom mala negatívny, že nech to douzivam, ale zápal to nebude. Na konci dovolenky som mala ms dostať namiesto toho bol pozitívny test.

mima804
autor
15. mar 2018

@lenadka no pekne maly ste dovolenkove prekvapenie
Nesla by som k dr ale to spinenie sa mi nepaci trva to 5 dni vcera nic ale dneska je to take krvave a sem tam taka malinka zrazeninka ako pri ms tak kvoli tomu by som asi mala ist

mima804
autor
15. mar 2018

@lenadka no ja mam v telefone stiahnuty menstruačny kalendar a nikdy my ciklus neblbol max ked som dostala o den skor alebo neskor

janickacrazy
15. mar 2018

@mima804 moja kamoška mala ešte 2 mesiace mrchu a už bola tehu, to sa stáva niekedy, nemala si slabšiu mrchu tú poslednú?

mima804
autor
15. mar 2018

@janickacrazy nie normalne teda mozno si to neuvedomujem ale asi hej

m29
15. mar 2018

Ja tiež taký priebeh ako ty a tiež doma mala dvojročná a už som v 19 týždni tiež to do teraz nechápem ako sa to mohlo stať 😂😂😂

deti95060810
15. mar 2018

tiež som to mala pri 1 a 3 tehu...

jana_eyre
15. mar 2018

ja som mala doma 11m syna ked som.mala v case menstruacie slaby ruzovy vytok a pozitivny test.. dnes ma dcera 4,5r necakali sme ze sa vomne zjavi tak skoro, ale je spolu s mojimi synmi to najlepsie co doma mame 😁

deni73
15. mar 2018

@mima804 Keď sa snažíte, a keď ste mali styk, prečo sa čuduješ? 🙂

alex666
15. mar 2018

@mima804 Sprav si tych testov viac, ak vsetky vyjdu pozitivne, tak si urcite tehotna. A chod ku gynekologovi, lebo ktovie, v ktorom tyzdni uz si...

eliska13
15. mar 2018

@mima804 otehotnieť môžeš kedykoľvek aj ovulaciu môžeš mať viac x do mesiaca čomu sa čudujes, keď ste sa nechranili?🙂)

mima804
autor
15. mar 2018

@deni73 praveze sme sa nesnazili vobec ja som mala v plane ist do prace ked maly nastupi do skolky ale tak budem to miset odlozit na neskor robotu

demetria
15. mar 2018

@mima804 so strednym synom som otehotnela cez menstruaciu a prvy prejav, este pred pozitivnym testom, bol zapal mocovych ciest.
A inac, zapal MC som mala na zaciatku kazdeho tehotenstva, zrejme vplyv hormonov.

deni73
15. mar 2018

@mima804 To je ok, ale keď ste mali styk - nechránený, tak je vysoká pravdepodobnosť. Treba vyrátať, kedy si mala ovuláciu, a hneď vieš, či si mohla otehotnieť.

ematko29
15. mar 2018

Môžeš byť tehotná kľudne už dlhšie.Niekedy menzes môže prísť,aj tak,niesi prva komu menzes chodil prvé mesiace v tehotenstve.Ak by to bola cista či zápal,mala by si nanajvýš slabú čiaroocku skoro ducha,ale ak je silná ,či na digitálnom ukázalo tak si tehotná na 💯 percent.Gratulujem.Ak je čiarka silná tak určite si tehotná už dlhšie a určite bude vidno aj na sone.Ak ideš zajtra tak daj vedieť čo a ako.

mima804
autor
15. mar 2018

@ematko29 jasne dam vediet len sa bojim toho krvacania a na digilnom mi ukazalo 2-3 tt

mima804
autor
15. mar 2018

Dakujem vam všetkym asi mi este potrvá kym to rozdycham

ematko29
15. mar 2018

@mima804 keď krvacaš tak choď čím skôr k lekarovi,držím prsty

cecilia68
15. mar 2018

@m29 Žeby sexom?

mima804
autor
15. mar 2018

@ematko29 zajtra k nemu hned nacupitam snad ma zobere kedže musim ist zo synom 2r. Nemam ho.kde nechat

janickacrazy
15. mar 2018

@mima804 hádam hej, ja som tiež ray bola na gynde aj s malým 8mesačným, sestrička ho chvíľu zabavila, bola veľmi zlatá a ochotná, išla som len po lieky, ale dr. ma zavolala aj do ambulancie na chvilku, drž sa a daj vedieť, čo nové 😉

kythos21
15. mar 2018

Určite som tehotna. Ved dva testy neklamú.. pri nechranenom sexe to vobec nie je prekvapenie že sa môžem stať... veď to nefunguje tak, že a na zadarí len keď ľudia chcú a plánujú ...
spinenie isto neignoruj, Ja som mala v 7tt a musela užívať na udržanie progesteron..
Vcsinou je to z krčka ale nie je o sranda....stastne tehu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre