Je na teste duch, alebo si to nahováram ?

rocherre
5. dec 2019

Ahojte, viem ze uz tu taketo temy su, ale nadolo sa mi pridat do uz otvorenej temy fotku. Myslíte se je tam duch, alebo si to nahovaram?

rocherre
autor
5. dec 2019
sonnenshein
5. dec 2019

Ja tam naznak vidim, takze klasika - o 2 dni rano zopakuj.

zuzkalujza
5. dec 2019

nevidím nič :(

nika4495
5. dec 2019

možno mám moc špinavý notebook ale osobne tam nič nevidím skúste o pár dní 🙂

hennyinnsbruck
5. dec 2019

Nič....

panipanka
5. dec 2019

ja nevidim nic :/ ale tak vyskusaj mozno za dva dni, ze bude vidiet nieco

adamadent
5. dec 2019

Asi by si veľmi chcela... Ale tento je negativny

evita2176
5. dec 2019

Ja vidim🍀✊

nelca0510
5. dec 2019

Nie

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rocherre
autor
5. dec 2019

No je pravda ze na tých fotkách ani ja nič nevidím. Ale mám na teste ducha. Len sa mi to nedá odfotiť. Áno, chcela by som už, pred rokom som bola tehotná, ale rýchlo to skončílo. A teraz je presne rok. Uvidíme, skúsim neskôr. Ďakujem 😊

bubuku
5. dec 2019

@rocherre je tam.... skus rano iny test, alebo skus menej pit a urob kludne aj v priebehu dna este....

rocherre
autor
5. dec 2019

@bubuku skúsim zajtra, bol by to najlepší darček pod stromček 😊

rocherre
autor
5. dec 2019

Men ešte trošku lepšiu foto.

nelca0510
5. dec 2019

@rocherre kanalik

annamaria4
5. dec 2019

@rocherre bohuzial tam ja nic nevidim, takze si myslim, ze je test negativny. ale nadej zomiera posledna a ked si myslis, ze na nom nieco bolo, tak test zopakuj o par dni. uz ti aj meska menstruacia?

nikolet3258
5. dec 2019

Tiež sa pridám. Vidíte tam niečo prosím? Alebo si to tiež už nahováram?

nelca0510
5. dec 2019

@nikolet3258 nieco vidim..skus o 2 dni🙂

rocherre
autor
5. dec 2019

@nikolet3258 aj ja tam niečo vidím. 😊

rocherre
autor
5. dec 2019

@annamaria4 no práveže mám 2 dní do ms. Urobila som si test, lebo ma bolia prsia inak ako pred ms. A mávam asi 2 dní nával hladu, ale keď začnem jesť, hneď sa cítim plná a už mi nechutí.

nikolet3258
5. dec 2019

@rocherre ak bude meškať skus ešte spraviť test a daj určite vedieť 🙂
Ja mam 6 dní do MS, skúsim ešte počkať a spravím ďalší v deň keď ju budem mat dostať.
Každopádne ďakujem, uvidíme 🙂

annamaria4
5. dec 2019

@rocherre tak skus vydrzat nejaky 4-6 dni a ked ti nepride ms, tak skus test zopakovat. drzim palceky, aby to bolo to, po com tuzis.

henriettak
5. dec 2019

@nikolet3258 Tuto tiež vidím trošku ale fakt veľmi slabučkú, uvidíš o pár dní

andula2020
5. dec 2019

Prepáč, ale toto sú dve čiarky

bubuku
5. dec 2019

@andula2020 fuuuu, rypáci a “empatické” osoby prichádzajú.... ktoby to bol povedal, ze takto vyzera pozitivny tehotensky test.....

andula2020
5. dec 2019

@bubuku Nie je mojím cieľom rýpať, ale aspoň jej nedávam nádeje ako vy ostatné, nuž nevadí. Ja keď som si pred tehotenstvom robila testy s takým výsledkom ako autorka, nikdy s toho nič nebolo, až keď boli jasne vidieť dve čiarky až vtedy som ostala tehotna. Možno si ho spravila príliš skoro, neviem, bodaj by bola tehotná ale takýto test pozitívny nie je bohužiaľ. Mimochodom máš to aj v návode že jedna čiarka znamená nie!!!

nikuska386
5. dec 2019

@nikolet3258 moje testy 4 dni pred ms (robené vecer) a som tehotna

nikolet3258
5. dec 2019

@nikuska386 super gratulujeeem 😊😊

andula2020
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rocherre
autor
5. dec 2019

@andula2020 ahoj🙂 každá sme ina. U niekoho ukáže test až po vymeskani, u niekoho skôr. Gratulujem k tvojmu výsledku mimochodom. Ja som si ho robila dnes, 2 dní pred očakávanou ms, a viem za na foto to naozaj nieje veľmi vidieť, ale v skutočnosti tam slabá ciarka je. Už som si robila veľa testov, pretože odkedy som potratila, je každá moja ms ina, a veľa krát mi meškala. Ale na žiadnom ž tých testov som nevidela ani náznak. Ale na tomto ano, a vzhľadom k tomu že sa aj cítim inak, mám nádej že je pravdivý. Pri prvom tehotenstve som mala tiež slabú čiarku a bola som. Takže prosím nesud podla tvojho testu vsetky tehotenstva.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre