Boli ste na 3D/4D ultrazvuku v Starej Ľubovni?

nati41
12. apr 2021

Prosím bola niektorá na morfologicke vyšetrenie v Starej Lubovni v nemocnici? Máte skúsenosti?

adkka_
12. apr 2021

@nati41 nie som si ista ale tusim ze tam sa uz na morfo nechodi... ale nechcem isto dristat

hiddenobject
12. apr 2021

Ja som bola este v 2018. Vsetko super. Pan primar topka. Vsetko na monitore poukazoval, vysvetlil...

nati41
autor
13. apr 2021

@adkka_ Určite chodí pretože som objednaná je to zdarma a chcela som vedieť preto skúsenosti.

nati41
autor
13. apr 2021

@hiddenobject Ďakujem potešili ste ma a dal Vám aj nejakú fotku alebo niečo na usb ?

adkka_
13. apr 2021

@nati41 jaaj oky potom pardon 😅 mam zle info

hiddenobject
13. apr 2021

@nati41 ano. Na usb nie, ale fotku sa snazil peknu urobit a aj urobil 🙂 ale mozno sa to za tie 3 roky zmenilo a da vam to aj na usb 🙂 a co mna prekvapilo, sa tam ani vyzuvat nemusite :D

nati41
autor
13. apr 2021

@hiddenobject no mne povedali že si mám vziať usb ale neslubuju nič ale tak dúfam že pre manžela mi niečo na usb dajú keďže musí čakať vonku kvôli korone

nati41
autor
18. apr 2021

@hiddenobject prosím keď vám povedali pohlavie na tom ultrazvuku vyšlo vám aj také? Nepomylil sa ?

hiddenobject
18. apr 2021

@nati41 ano. Mudr kozuskanic mi uz v 12tt povedal, ze to bude s velkou pravdepodobnostou chlapcek a mal pravdu 🙂 dali vam foto na usb?

nati41
autor
20. apr 2021

@hiddenobject AJ ja som bola pri ňom. Nedal mi na usb fotky ale dovolil mi všetko si nafotiť na mobilu 🙂 Bol skvelý všetko zodpovedal a veľmi precízne popozeral. Povedal aj pohlavie ze si je na 99% istý tak som si chcela overiť či ma pravdu, lebo vravel že to bude dievčatko a dievčatko si veľmi prajeme 🙂 Tak dúfam že mal pravdu 🙂

hiddenobject
20. apr 2021

@nati41 tak to som rada, ze s nim mate dobre skusenosti a ste s vysetrenim spokojna🙂 nech vam vsetko dobre dopadne a nech sa vam vase zelanie splni 🙂

nati41
autor
21. apr 2021

@hiddenobject Ďakujem krásne 🙂

michaelaff
17. máj 2021

Ahojte, môžem sa do SL na ten 4D objednať aj sama? Alebo to musí urobiť len moj gynekológ?
Bola som tam v roku 2017 na 4D, len vtedy ma objednávala moja dr. No teraz mám novú dr, končím 22.tt a nič mi o 4D nevravela, tak len tak sa pýtam, či si to môžem sama poriešiť... Ďakujem za odpoveď 🙂

hiddenobject
17. máj 2021

@michaelaff Myslite 4d ako morfologicky alebo len obycajny 4d? ak morfo, tak sama sa neda objednat, jedine s vymennym listkom. Ale skuste si tam zavolat. Svagrina pracuje v SL nemocnici a povedala mi to iste, tak uz som to dalej neriesila. Moja dr ma tiez nikam neposlala.

nati41
autor
18. máj 2021

@michaelaff Ja som sa objednávala sama. Doktor hneď pri príchode či mám výmenný lístok ja že nie on že nevadí že mi verí že som tehotná a smial sa. Veľmi milý lekár. Netreba mať papier od lekárky.

hiddenobject
18. máj 2021

@nati41 fakt? Tak super potom....

nati41
autor
20. máj 2021

@hiddenobject ano nebol stým problem stačí zavolat a objednat sa

monkapo
22. jún 2021

@nati41 Boli ste prosim nakoniec v SL na tenmorfologicky ultrazvuk? Kol
ko sa plati? Ďakujem.

nati41
autor
22. jún 2021

@monkapo je to zadarmo treba sa objednať

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nati41
autor
26. aug 2021

@malicka1986 robia 3d a ku koncu ukázal všetko v 4D normálne. V 12 sa 4d nerobí až po 20.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivakat248
7. feb 2022

@monkapo kde to je? A ako s avola uariadenie? Nie som z SL. Tak by som chcela vediet.

monkapo
8. feb 2022

@ivakat248 ultrazvuk sa robi v nemocnici v SL. je tam len jedna, takze si pozrite na googli aka je adresa 🙂 my sme tam sli z PO. v areali nemocnice su informacne tabule, kam ist - tusim je to blok A, kde sa robi ultrazvuk.

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivakat248
8. feb 2022

@malicka1986 dakujem

salome15
8. feb 2022

Baby mate skusenost, ze vam aj termin v SL zrusili? Mna upozornila sestricka, ze ultrazvuk robi len primar a moze s stat, ze bude odvolany niekam, ze mi mozu zrusit termin..bojim sa a vam s vyšetrením. Som objednana aj do gynstar skor ale tam 85€ :-/ horibilna suma.. neviem ci risknut SL alebo nie...poradite mi prosim??

ivakat248
9. feb 2022

@salome15 das mi kontakt, kde si sa objednavala?

salome15
9. feb 2022

@ivakat248 jasne číslo 052/431 74 41 🙂

ivakat248
9. feb 2022

@salome15 dakujem. Tiez s ami nechcr zaplatit kopu penazi, ked to mozem mat zadarmo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre