Top kočík pre marcové dieťa do 500 eur

ivett5
18. jan 2016

Ahojte mamičky, robím si prehľad, aký kočík je fajn a prečo. Značiek je veľa a ja už si fakt neviem vybrať. Cena cca 500 eur.
Najmä budem mať jarné dieťa, v marci, takže veľkosť vaničky až tak dôležitá nie je. Hlavne aby bol pevný, počula som, že
kolesá by mali byť skôr väčšie na zimu... Športová časť fakt dobrá. Najmä, čo je podstatné hľadám trojkombináciu!
Máte prípadne niektorá skúsenosť s Bebetto kočíkom? Proste chcem kvalitu za rozumnú cenu 🙂 aké máte skúsenosti?
Prípadne väčší úložný priestor dolu - na nákup. Väčšia taška na kočíku, nech tam niečo dám...
Bojím sa najmä, aby nebol rozhéganý, alebo príliš ťažký atď. Díky moc za vaše názory a typy 🙂

siska53
18. jan 2016

@ivett5 ja mam obe deti marcove- pre mna bol a je top kocik Inglesina magnum. Mam ho aj v bazari,kedze 3.dieta uz nie je v plane. Ale vydrzal by aj dalsie dve.

Co je tazky kocik? Ja sol ho nepotrebovala prenasat,len tlacit. A na tlacenie bol idealny.
Jedine,co k nemu nemam,je taska,lebo sa mi tam pokazil zips-moja vina,vela sa tam zmestilo a obcas som to prehnala.
Je to 3kombinacia s tym,ze vajce je pouzivane jednym dietatom.

Ono pre kazdeho je top kocik nieco ine. Stokacky nedaju dopustit na ten svoj,ja by som ho nechcela ani zadarmo.
Pre mna je to zas ten moj,nasla som v nom vsetko,co som hladala a ocakavala. Nedam nan dopustit,je to moja srdcovka a kebyze mozem,tak najradsej by som v nom vyvozila este jedno dietatko. Ja som si k nemu rovno kupila ja nastavitelny fusak pasujuci priamo nan.

mipet
18. jan 2016

Ja mam Bexu cca 9kg, velky nákupný priestor a co je super velky športiak, samozrejme trojkombinácia a každá časť obsahuje aj nánoznik to napr. vajíčka nezvyknú mat. Kolieska veľké otočne nafukovacie, predné sa samozrejme dajú zaistiť ak budeš chcieť. A dokonca je odpružený a da sa to regulovať na 2stupne tvrdosti......... U mna maximálna spokojnosť a odporúčam 🙂 Dorjan je dobra taka luxusná značka len uz je ťažší a ja mam schody pred výťahom do bytu a to rozhodlo 🙂

priora
18. jan 2016

Mna by tiež zaujimalo už dva týždne kukam kociky a je ich neúrekom nakoľko ten prvý bol otrasný, a chcem ešte aj pre ďalšie dieta ked sa podarí 🙂

sim_simonka
18. jan 2016

@mipet suhlasim s bexou..ja ju sice nemam, ale brat hej a super kocik..lahucky, jednoducho ovladatelny jednou rukou, pekne odpruzeny a teda pekny dizajn a dobra cena su len plus 🙂

ivett5
autor
19. jan 2016

@mipet Ta bexa sa mi pozdava 🙂 bexa ideal, len tam nepisu kolko vazi... ten si myslela nie clasic, ze?

mipet
19. jan 2016

@ivett5 ja mam tento typ len cely bezovy a ciernu konstrukciu
http://www.svetkocikov.sk/kociky-bexa/71747-bex...
A moja ma s vanickou cca 9kg

ivett5
autor
19. jan 2016

@mipet krásny 🙂 ja mám veľmi podobný objednaný, tiež béžový, bexa ideal, 2015. 🙂 dakujem za radu!

astarte123
22. jan 2016

http://www.aladdin.sk/kombinovane-kociky/moon-k...
Ja som si zaobstarala Moon nuova 2016, vyrobený v Nemecku. Jednoducho sa skladá, všetko funguje na taký klik-systém, kolieska sú bezúdržbové penové, predné sa dajú zaaretovať, čo je vhodné do terénu. Nákupný košík na spodku má dobre prístupný a hlboký. Rúčka sa dá dať do dvoch polôh čo je dobré pre vyššie aj nižšie mamičky. Športová časť sa dá sklopiť do vodorovnej polohy takže dieťa v nej môže aj pohodlne ležať, nosnosť športovej časti je do 20 kg, čo je o čosi viac ako väčšina bežných kočíkov. Vanička aj športová časť sú ľahké, konštrukcia je pevná. Dobre sa s ním manipuluje. Je to dvojkombinácia, ale má adaptéry vhodné pre autosedačky od niekoľkých výrobcov, takže vajíčko sa dá zohnať aj za rozumnú cenu. 🙂