Športový kočík, s ktorým ste spokojné

schokolade1988
24. júl 2021

Ahojte , prosím o info ,s akým športovým kočíkom ste boli spokojné najviac . Parametre : úplný lah, otočný v oboch smeroch ,ľahký a PREDLZENA STRIEŠKA. Nosnosť by mal mať čo najväčšiu (máme totiž valibuka ) . Malý bude mať 3 mesiace ,tak si zatiaľ robím prieskum. Ďakujem ❤️

ikonica
24. júl 2021

Mam valco snap ultra trend a k nemu sportove kolesa a som spoko... Predtym som mala dalsie dve otocne, ale kazdy z nich mal nejake muchy... Pri tomto konecne nenadavam 😁

kristina1001
24. júl 2021

@schokolade1988 ja mám Britax römer B-agile R nieje síce otočný ale je priestranný má vysokú nosnosť ľahký a skladny som snim mega spoko moja sa vňom vozí od 3 mesiacov keďže chcela vidieť svet vo vanička sa jej už nepáčilo preto sme nejak ani neriešili že nieje otočný ju nikdy nezaujímalo či nás vidí alebo nie a na strieška je otvor so sieťkou cize ja som ju videla pekne sa sa ten otvor aj zavrieť

pseudomonas87
24. júl 2021

@schokolade1988 ja som super spokojná s Joie Mytrax, nie je ale otočný. Je priestranný, dlhá strieška, nastaviteľna rúčka,veľký košík, cupholder , obal do dažďu v cene.

bajka3
24. júl 2021
zuzanka.zuzu
24. júl 2021

tiež mám valco snap ale ten s tou mega strieškou a ten žiaľ nie je otočný... otočný bol len ten s obyčajnou strieškou ☹

schokolade1988
autor
24. júl 2021

Ďakujem baby . Valco ma moja sestra ,ale duo keďže má dvojičky ,on je naozaj super ,len škoda ,že nie je otočný :( ...

ikonica
24. júl 2021

@zuzanka.zuzu no neviem... ja mam na mojom striesku luxusne dlhu...

@schokolade1988 ale je otocny... Pozri si valco snap 4 ultra trend... Ja mam denim farbu.. a k nemu som si kupila nafukovacie kolesa, lebo kocik sam o sebe nie je odpruzeny, ale tie kolieska ho odpruzia celkom pekne... predtym som mala jane crosswalk, ten bol super odpruzeny, ale vdaka tomu mal o 5 kil viac ako valco... A mal strasne malicky nakupny kosik...
https://www.feedo.sk/valco-kocik-sportovy-valco...

zuzanka.zuzu
25. júl 2021

@ikonica nie tu mega xxl co sa stiahne az na uroven 180st, ta sa zatial nevyraba v kombinacii s otocnou sedackou

ikonica
25. júl 2021

@zuzanka.zuzu neemas foto? idem kuknut ako to vyzera ta xxl

ikonica
25. júl 2021

@zuzanka.zuzu ten moj ma striesku s 2 odzipsovaniami a vyzera potom takto

zuzanka.zuzu
25. júl 2021

@ikonica ano ano toto som myslela, tie 2 odzipsovania 🙂 ja že sa nevyrába s otočnou sedačkou.... lebo čo si poslala info z feedoo tak tam je síce v popise otočná sedačka ale nie táto xxl strieška (a zase pri xxl strieške nie je nikde napísané otočná sedačka)

ikonica
25. júl 2021

@zuzanka.zuzu neviem si predstavit, ze by sa to este viac roztiahlo, lebo teraz, ked je to na maximum, tak je tam dieta akoby zatvorene ... 😁

schokolade1988
autor
25. júl 2021

@ikonica aha super pozriem 🙂 ďakujem krásne