Športový kočík, ktorý ide do úplného ľahu a má otočnú rúčku

lelelienka
3. apr 2024

Sportovy kocik uplny lah, predlzena strieska a otocna rucka

Maminy, kocikova poradna nefunguje, neviete prosim poradit konkretny kocik, s ktorym mate dobru skusenost a ktory splna toto:
Uplny lah
Predlzena strieska aj v polohe lahu
Otocna rucka, ktora sa da jednoducho prehadzovat (nie ze sa len sedadlo otoci naopak)
Lahko skladny
Dakujem za tipy 😉

lelelienka
autor
4. apr 2024

@xxxxxnnnnn dakujem za tip, žiaľ tieto modely nespĺňajú uvedené podmienky

Existuje vôbec kočík, ktorému by sa naozaj dala prehodiť rúčka (nie sedadlo, ale rúčka počas jazdy)? Ja si to pamätám spred 100 rokov keď som varovala deti v rodine a bolo to super praktické a teraz to nevedia spravit alebo zle hľadám 😁

lulu_originally
4. apr 2024

@lelelienka Ahojky, kočíky s prehadzujúcou alebo preklápateľnou rodičovskou rukoväťou sa prestali vyrábať. Nájdeš ich ešte u niektorých modelov kočíkov značky Gesslein - https://www.modrykonik.sk/kocikopedia/search/re...

lelelienka
autor
4. apr 2024

@lulu_originally dakujem za info, to je velka skoda, bolo to mimoriadne prakticke ked svietilo slnko alebo fukalo, alebo babatko chcelo byt naopak, sup prehodit a problem vyrieseny 😁 Pozriem este tie Gesslein kociky. Je to ok znacka co sa tyka kvality? Vobec ju nepoznam.

lulu_originally
5. apr 2024

@lelelienka je to nemecký výrobca a jedna z TOP značiek čo sa kvality kočíkov týka. Prehadzovacia rukoväť však mala aj svoje skryté nevýhody, a to hlavne v tom, že spoj oslaboval konštrukciu, to veľmi často spôsobovalo jej rozkývanie či niekedy dokonca aj jej prasknutie.

mimisk
5. apr 2024

kočíky s prehadzovacou rúčkou sa prestali vyrábať už cca 5 rokov dozadu, neprechádzali testami

banalu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimisk
5. apr 2024

@banalu ktorý model, lebo som teraz pozerala na originál stránku a nič som nenašla

banalu
5. apr 2024

@mimisk moja chyba! Neda sa, zle som si pamatala, tam sa da veru len sedadlo. Ale bola som si fakt ista.

mimisk
5. apr 2024

@banalu lebo viem ze este pred par rokmi sa dala,ale tiez uz skoncili s prehadzovacim systemom

banalu
5. apr 2024

@mimisk tak to preto som si pamatala, ze sa da. Teraz mam chameleon a na nom sa da, len ten ma korytko, tak to by autorke asi nevyhovovalo.