Skladný golfový kočík

kisub1985
4. feb 2018

Ahojte, chystame sa na dovolenku, preto by som potrebovala od Vas radu. Poradte mi prosim golfovy kocik, skladny , polohovatelny , aj do terenu, nie tazky a pre vyssich rodicov. Ci som velmi narocna? Dakujem

renatka100
4. feb 2018

Chicco liteway - overeny na plazi na piesku, je super aj v lietadle a nic sa mu nestane

dasenka352014
4. feb 2018

@kisub1985 nuna pepp luxx...to naj co mame 🙂

buchta666
4. feb 2018

peg perego sí, ovladatelny jednou rukou, max spokojnost

gloria13
4. feb 2018

Mám na predaj úplne nový ešte v záruke..PC 80€,dám za 70€. Viac info v správe.

meluela
4. feb 2018

@kisub1985 peg perego pliko mini ... mam ho uz 6 rokov, pobehali sme s nim hory doly (alpy aj tatry), je malicky lahucky, nezda sa ze tolko toho vydrzi a on po malej oprave spokojne vozi druhe dieta. jedine co mi na nom vadi je slaba brzda, na tu sa radsej nespolieham

ivanamyl
4. feb 2018
kisub1985
autor
4. feb 2018

@meluela mozem sa spytat? to kamienky a teren tie male kolieska zvladnu?

kisub1985
autor
4. feb 2018

@buchta666 zvladne to aj teren?

meluela
4. feb 2018

@kisub1985 napodiv to zvlada viac nez som cakala ... aj travu v pohode .. jasne ze ked je cesta velmi vymyta tak s tym treba bojovat

buchta666
5. feb 2018

zvlada teren lepsie ako 8kolesove golface, no uprimne porovnavat ho so sportovym kocikom s nafukovacimi kolesami sa neda, predtymto sme mali chicco multiway evo, a to bola katastrofa, predala som ho po 2mesiacoch, som sa narobila pri kazdej prechadzke. A na niektorych modeloch (pegperego sí swift) sa da aj tocit sedacka v smere a v protismere jazdy, to je plus ked svieti slnko, lutujem, ze som ten nekupila.
@kisub1985

stanka2612
1. mar 2018

Ahojte,neviete mi poradit nejaky fusak,ale hlavne univerzalny nanoznik,ktory by pasoval na golfovy kocik? Konkretne mam petite&mars musca.dakujem 😘
(Mam aj sportak petite&mars street komplet aj s fusakom a nanoznikom,no maly ma uz dva roky a viac chce peso chodit,ako sa vozit,cize tento by som na jar chcela predat a tym padom mi zostane len golfac na chvile "ze kdyby neco" a nan ten fusak nepasuje)