Skladný golfový kočík so spojenou rúčkou pre staršie dieťa, na denné používanie (no i dovolenky)

Zodpovedané
29. júl 2019

Ahoj,

potrebovala by som poradit nejaky golfovy kocik, ktory by sa dal riadit jednou rukou (myslim spojena rucka), bol by skladny - aby sme ho vedeli popripade vziat aj na dovolenku (myslim letecky) a aby sa v nom aj 2 a viacrocne dieta v pohode vyspalo. Cize polohovatelny az do lahu, a aby sa dal pouzivat denne - nie len raz za cas, cize aby aj nieco vydrzal.

Dakujem

Ahoj,

ak hovoríme o golfovom kočíku, teda kočíku s dáždnikovým skladaním, ale zároveň jednoručným ovládaním, ostáva nám pár hybridov tohto typu (v skutočnosti dosť dobrých kočíkov).

Najviac odporúčam jednoznačne Maclareny - vynikajúca kvalita, super ovládanie, kopa priestoru.
Maclaren Techno XLR, Techno Arc alebo Quest Arc ponúkajú naviac spojenú rúčku.

Maclaren Techno XLR 2018

Maclaren Techno Arc

Maclaren Quest Arc

Z iných značiek by som pozrela na Cybex Callisto a z lacnejších Caretero Sonata (ten je však ťažší).

Cybex Callisto

Caretero Sonata

Mimo toho by som skôr pozerala športové kočíky “cestovného” typu skladania, teda ultra-kompaktné. Ak kočík chceš používať denne, tak určite treba vziať nejaký priestrannejší a kvalitnejší, ktorý ti aj čosi vydrží. Napríklad taký Cybex Eezy S+, Ergobaby Metro, Babystyle Oyster Atom či Easywalker Buggy XS.

Cybex Eezy S+

Ergobaby Metro

Babystyle Oyster Atom

Easywalker Buggy XS

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli