Nafukovacie kolieska na Cybex Balios S

mima0711
8. máj 2019

Dobry den.chcem sa spytat ci nahodou niekro nevie ci pasuju na cybex balios S nejake nafukovacie kolesa...myslim zadne..dakujem velmi pekne

tiumen
8. máj 2019

Pochybujem.. Mám ho rok ale vôbec mi na zadných nechýbajú nafukovačky, skôr na predné by sa zišli 😁

mima0711
autor
8. máj 2019

@tiumen myslite ze je to.hlavne o.prednych?som ztu.kremnice a.ked idem po kockach strasne to hrka...mala.som joolz day1 a ten.mal.predne penove a, zadne nafukovacky a nebolo ho absolutne.pocut

lenka100218
9. máj 2019

@mima0711 myslim ze to hrkanie je tym ze búcha plast predných kolies o plast konštrukcie. ja som to vyriešila tym ze som tam dala take penové podložky a uz nič nehrká 😜
Ináč akej značky mate plastenku na neho? Nechcem original lebo mi pride mala a strašne drahá. @tiumen

mima0711
autor
10. máj 2019

@lenka100218 a viete mi to nejak.odfotit ako ste tospravili tymi podlozkami.penovymi?plastenku este nemam ale dnes sa chystam.ist kupit do DM univerzalnu to.mi staci snad

mima0711
autor
10. máj 2019
lenka100218
10. máj 2019

@mima0711 jasne odfotím. Zatial len k tej plastenke z dm. Nekupujte ju. Ja som ju kúpila vcera a sedi uplne strašne 🙈 Preto som sa aj pýtala

lenka100218
10. máj 2019

@mima0711 taaaak sľúbené foto. Ten valček bol nastoknuty na kovovej časti ked mi prišiel kocik nový zabalený. Tak som to využila 😃 Nakrajala som valček na kolieska a problém bol vyriešený.
Ináč videla som ze niektoré mamicky to vyriešili tak ze tam dali podložky co su na ochranu podlahy pre skrbancami od nábytku len z tych podloziek vystrihli otvor aby sa to dalo na koleso nasadiť. Časom sa to opotrebuje a treba to vymeniť

lenka100218
10. máj 2019
tiumen
10. máj 2019

@lenka100218 ja mám pláštenku Elodie

lenka732
10. máj 2019

@lenka100218 ja som tiez nedavno kupila tu pláštenku z DM, nieje to bohviečo ale snad na chvilu poslúži , no este som ju neskusala v dazdi. treba ju nejako prichytit narýchlo som odfotila 😅

lenka732
10. máj 2019

nepozrela som si poriadne obrazok takto sa to dole prichyti podla mna za tu cenu v pohode pláštenka

mima0711
autor
11. máj 2019

@lenka100218 dakujem velmi pekne urcite teda nieco vymyslim super...a plastenku mam tiez dm som vcera kupila a v pohode sak snad nebude prsat cely rok😂

lenka100218
11. máj 2019

@mima0711
@lenka732 no prave ze to prichytenie na to biele kolieskové blbe. Nejak mi to nechcelo tam držať a sa mi to zdalo velmi zdĺhavé kým som to ako-tak nasadila kedze človek potrebuje v daždi rýchlo nasadiť a zachrániť kocik 😁 Tak som ju radšej vrátila a budem hľadať inú

ketkat24
20. máj 2019

@mima0711 dobry den, pomohla Vam prosim Vas rada od Lenky s tymi kolieskami a prestal kocik tak hrkotat? Dakujem pekne za info.

lenka732
20. máj 2019

@ketkat24 ja som to urobila preventívne a kolieska nepočuť, no aj ich raz do mesiaca premazavam teflonovým sprejom.. skor mi lezie na nervy labilna rúčka ta teda hrkoce, asi od toho skladania.. mame rok používaný
🙈

ketkat24
22. máj 2019

@lenka732 dakujem pekne za info ja byvam v meste a vsade naokolo mestske kachlicky apreto sa obavam hrkotania tak ak Vam po roku nehrkocu tak fajn. Mne sa prave paci ze ma vsetky kolieska odpruzene ale samozrejme to este neznamena ze nebudu hrkotat dolezity je aj material. Rucka nic moc tiez ze hrkoce ale tak asi ano to skladanie tomu musi dat zabrat. a zvladne prosim Vas ten kocik aj nejaky lahsi teren? Napr prechadzku nejakym lesoparkom?

lenka732
22. máj 2019

@ketkat24 aj ste si ho skusili? lebo to odpruženie nieje bohviečo, ale to majú tak asi vsetky tieto lahke sportove kociky.. je s ním tvrdsia jazda ale zvykli sme si 🤣 je vhodný skor do mesta kachličky da v poho.. v Šamoríne sú chodníky čistá katastrofa a este sa nerozpadol, zvlada to, a ide mi tichucko az na tu rúčku ked ho nadvihnem na obrubník alebo idem po veľmi nerovnom teréne tak zahrkoce.. ja som ho chcela hlavne pre to ze je otočný do oboch smerov, malý, rychlo sa skladá, nema nafukovacky,skoda ze predne kolieska su penové zadné su super ..

ketkat24
23. máj 2019

@lenka732 praveze som nemala moznost ho vidiet na zivo ☹ vybrala som na nete a podla videi na youtube, neviem ci budem mat moznost ho vidiet v nejak predajni. Presne pre tie iste dovody som si ho aj ja vybrala. Skoda tych koliesok, skoda ze sa nedaju vzdy k tym kocikom dokupit napr nafukovacie a naopak aby si to clovek sam prisposobil. Tak to s nim risknem snad nam bude vyhovovat, syn ma 17mesiacov. Dakujem velmi pekne za rady : -)

ketkat24
23. máj 2019

@lenka732 viete este ma napadlo ze ten kocik je super v tej skladnosti ako byvaju golfky/buginy ale napriek tomu bude mat lepsie jazdne vlastnosti. Tie golfky mavaju take male kolieska a nikdy som nevidela ziadne odpruzenie. Preto som si ho aj vybrala..

lenka732
23. máj 2019

@ketkat24 nieje za co 😅 ja zase uvidím ci neskor pojdem do golfaca predsalen tie su este ľahšie a skladnejsie i ked do terénu nic moc.. 🤷 mala bude mat 10 mesiacov zatial nam kočík vyhovuje.. dlho som hľadala a neľutujem kúpu, žiadny nieje dokonalý predsa (teda možno sú ale za aku cenu 😅), ved skusite ak vam nesadne predáte 😀 zvyknú sa sťažovať mamičky na úzke sedenie (30cm),ja mam v nom prechodny fusak a ma miesta dosť zatial.. hadam budete aj vy spokojna 😊

ketkat24
24. máj 2019

@lenka732 syn je velmi chudy takze to si myslim nebude problem naopak v inych kocikoch by sa stracal takze to by mi aj vyhovovalo. Vcera som sla na jednu predajnu bohuzial tam ho vystaveny nemali takze zase nic ☹. Akurat som pozerala este mamickami oblubene Valco, len mne sa paci prave na tomto ze sa da otacat ten sedak a ze je vyssie polozeny. Tie golfky a ine sportaky maju vacinou nizko polozene sedenie a to mi vadi dost. Malicka vyzera byt spokojna 🙂

tiumen
24. máj 2019

@ketkat24 Valco nieee 🙈 ani v našej žiarskej Leji ho nemajú na predajni?

lenka732
24. máj 2019

@ketkat24 ja som tiez pozerala valco ale iba ten co je otočný a nakoniec sme kupili tento a tiez som o nom len pocula a čítala, nevidela ho naživo nikdy..

mima0711
autor
24. máj 2019

@ketkat24 ano pomohlo to a velmi kocik nepocut skoro vobec

ketkat24
25. máj 2019

@tiumen no ja to Valco tiez nemusim velmi.. Ja teraz zijem v Prahe ale na okraji a vsetky obchody co mam blizko tak ho nemaju na predajni az pobocky co su na druhej strane prahy a hodinu s dietatom v mhd nedam 🙈.. Este to nejak vymyslim

ketkat24
25. máj 2019

@mima0711 super dakujem pekne za info👍

ketkat24
25. máj 2019

@lenka732 ten otocny som pozerala na youtube nejake videa ale to mi prislo nejake zvlastne skladanie ze bol stale taky mohutny tak ten som zavrhla ale ta moznost otocit by mi chybala riadne..

menasuobsadene
4. jún 2019

Ahojte, poprosim o radu, vcera mi prisiel Balios S. Mam taky pocit, ze nefunguje tlacidlo na kompletne zlozenie...uz som pozrela snad milion 🙂 instruktaznych videi, neviem, co robim zle.
Je na to nejaky trik?
Vopred dakujem za vsetky napady ;)

vyhuelka
4. jún 2019

@menasuobsadene treba stlačiť zospodu a ten vrchný dať doboku doľava a švihom zatlačiť... mne pani na predajni povedala, že tam je nejaká pružinka tak treba len nájsť princíp 🙂

menasuobsadene
4. jún 2019

oh, presne tak postupujem, ale nejde to...myslim, ze je to pokazene. ☹️